گزارش ايرادات و مشكلات ورژن جديد سيستم سايت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مث اينكه حميد هم اين مشكلو داره
موردتون رو با ادمين با پيام خصوصي در ميان بذاريد بهتره

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .. من تازگیا هر وقت پست میدم ، پست خودم یا تاپیکی که توش پست زدم توی تاپیک های دارای پست جدید نمیاد ؟ فقط من اینطوریم ؟ مدلش اینه ؟

امیر Amir

عضو جدید
سلام .. من تازگیا هر وقت پست میدم ، پست خودم یا تاپیکی که توش پست زدم توی تاپیک های دارای پست جدید نمیاد ؟ فقط من اینطوریم ؟ مدلش اینه ؟

مشکل من هم همینه!!!

وقتی پست میدم و گزینه پست های جدید رو میزنم ...پستهای جدید و قبلیم در لیست نیست...

منظور لیست تاپیکهایی که پست دادم ....

به به اقای مهندس بیدهندی...

خوبی اقا

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا اینکه نمیاد به کنار ، در اکثر مواقع هم نیمه پایین صفحه کلاً با مشکل و فرمت Html در حد چند خط میاد ، نواربار " برو به " نصفه و نیمه چند تا تالار رو نشون میده و ...

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا اینکه نمیاد به کنار ، در اکثر مواقع هم نیمه پایین صفحه کلاً با مشکل و فرمت Html در حد چند خط میاد ، نواربار " برو به " نصفه و نیمه چند تا تالار رو نشون میده و ...

سلام منم هردوی این مشکلات دارم
یعنی قابل حل شدن نیست...

امیر Amir

عضو جدید

اگر هم بشه کاربرهایی که میان در صفحه عمومی پیام ,حرف مفت مینوسند رو یک جوری اخطاری چیزی بزارند...

اگر هم بشه کاربرهایی که میان در صفحه عمومی پیام ,حرف مفت مینوسند رو یک جوری اخطاری چیزی بزارند...
شخص تازه وارد رو چجوري توقع داري كه همه سوراخ سمبه هاي سايتو بلد باشه ؟
ميشه بخاطر ندونم كاريش اخطار داد ؟

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....مي گم اين تاپيكو گذاشتن فقط بچه ها مشكلو بگن؟؟ پس حلش چي؟؟ من دو سه روزيه وقتي مي خوام برم تو تاپيكي وقتي گزينه ي آخرين صفحه رو ميزنم ميره چند صفحه مونده به آخر چرا؟؟
در ضمن من هم تمام مشكلاتي رو كه دوستان دارن دارم!!!! حالا باز ما مشكلاتو مي گيم كي درست بشه خدا مي دونه:surprised:....نيما جون مي گم تو به ادمين بگو شايد به حرف تو گوش كنه......فعلا تا بعد

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
بعضي از مشكلاتي كه مطرح شده مربوط به خود كاربرانه، مثه مشكل تشكر يا كامل لود نشدن صفحه اول،

در مورد پست هاي جديد، پست هايي كه تو تالار زنگ تفريح ميديد تو جستجوي پست هاي جديد نمايش داده نميشه.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعضي از مشكلاتي كه مطرح شده مربوط به خود كاربرانه، مثه مشكل تشكر يا كامل لود نشدن صفحه اول،

در مورد پست هاي جديد، پست هايي كه تو تالار زنگ تفريح ميديد تو جستجوي پست هاي جديد نمايش داده نميشه.

در مورد مشکل لود نشدن کامل صفحه یعنی در بعضی مواقع ، بصورت پیوسته هم سرور های ندا رایانه ، هم پارس آنلاین و هم مروا که من از همشون استفاده میکنم با همدیگه مشکل دارند ؟ و فقط چرا برای این سایت اینطوری میشه ؟ مطمئناً من هنگام کار با این سایت به سایت های دیگر هم سر میزنم و با اونها مشکلی نداشتم که اگه با اونها هم مشکل میداشتم دیگه اینجا بیان نمیکردم !
در مورد پست های جدید من خیلی تو تالار زنگ تفریح نیستم !!!! مشکل در اینجاست که من دیشب در تالار مهندسی شیمی و معماری پست دادم و توی جستجوی چند دقیقه بعدش که میخواستم ببینم جوابی رسیده یا نه حتی پست خودم رو هم ندیدم !!!

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها پستهای جدید الان طوری شده که فقط پستهای جدید نخوانده رو نمایش میده.یعنی وقتی شما پستی میدید دیگه برای شما نخوانده نیست و به فرم خوانده شده در او.مده (چون خودتون پست دادین!)برای همین تو قسمت پستهای جدید نشون داده نمیشه (ولی برای اعضای دیگه تو اون قسمت نشون داده میشه).اگه میخواین مطمئن شید که پستتون ارسال شده میتونید از گزینه ی ارسالهای امروز (گزینه ی اول از منوی لینکهای سریع در نوار بالای صفحه) استفاده کنید.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها پستهای جدید الان طوری شده که فقط پستهای جدید نخوانده رو نمایش میده.یعنی وقتی شما پستی میدید دیگه برای شما نخوانده نیست و به فرم خوانده شده در او.مده (چون خودتون پست دادین!)برای همین تو قسمت پستهای جدید نشون داده نمیشه (ولی برای اعضای دیگه تو اون قسمت نشون داده میشه).اگه میخواین مطمئن شید که پستتون ارسال شده میتونید از گزینه ی ارسالهای امروز (گزینه ی اول از منوی لینکهای سریع در نوار بالای صفحه) استفاده کنید.

خوب خیلی ببخشید نمیخوام جو رو متشنج کنم و نشویش اذهان عمومی کنم ، ولی میگند در جهنم مارهایی هست که آدم به افعی پناه میبره :) چه کاریه ؟ خوب همونطوری بود آدم میدید ، چی میشد مگه ؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
خوب خیلی ببخشید نمیخوام جو رو متشنج کنم و نشویش اذهان عمومی کنم ، ولی میگند در جهنم مارهایی هست که آدم به افعی پناه میبره :) چه کاریه ؟ خوب همونطوری بود آدم میدید ، چی میشد مگه ؟
درسته ولی متاسفانه این دست ادمین نیست!
ورژن جدید سایت علاوه بر پیشرفتی که داشته تو بعضی قسمتها هم تغییراتی کرده و مثل قبل نیست.منم راهکار دادم و علتو گفتم که چرا اینجوریه و این مسائلی که عنوان شده مشکل نیست!بلکه تغییراتیه که به مرور بهش عادت میکنیم وگرنه کسی بدش نمیاد به اون شکل قبل باشه که همه بهش عادت کردن!
ولی مطمئن باشین اگه هنوزم راهی باشه ادمین قطعا اقدام میکنه.;)

امیر Amir

عضو جدید

حتی پست های تالار گفتگوی ازاد در بخش ارسال های جدید ظاهر نمیشن؟!!!!

امیر Amir

عضو جدید
به نظر من سیستمی اجرا کنید...افردای که در سایت عضو میشن ایتدا به تالار قوانین ارجاع بشن...

که اول قوانین رو بخونند...

امیر Amir

عضو جدید
Admin عزیز

مشکل پست های جدید به تالار زنگ تفریح ختم نمیشه!!!

انگار گزینه پست های جدید Random نشون میده!!!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
در مورد لود نشدن كامل صفحه اصلي چون اين مورد برا خود بنده به تا الان به وجود نيومده نميتونم نظر بدم ولي بررسيش ميكنم.
در مورد پست هاي جديد هم توضيح مدير گفتگوي آزاد كامل بود.
يه تغييراتي دادم كه مثه قبل بشه. اگه درست نشده لطفا اطلاع بديد.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در مورد لود نشدن كامل صفحه اصلي چون اين مورد برا خود بنده به تا الان به وجود نيومده نميتونم نظر بدم ولي بررسيش ميكنم.
.
من توی ورژن قبلی گه گاه این مشکل و داشتم ولی توی ورژن جدید به این مشکل تا به حال برنخوردم .

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
:warn:من هم همچنان درگیرم!!!
چرا اینجا هیچکی به فکر من نیست!!!؟؟؟؟؟؟؟:cry:
من نمی تونم اسممو وتاپیک جدیدمو ببینم؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.