گروه کاربران ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
درود
و سپاس از همه کسانی که از پست های من تشکر کردن تا من امتیازم 1000 بشه و کاربر ویژه بشم.
خوشحالم:biggrin::smile::D
و به مدیران سایت و مدیران تالار ها و کاربران ویژه و کاربران فعال خسته نباشید و خدا قوت میگم.
شاد باشید...:)

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون شگفت زده شدم خب بالا اسمم بنویسن کاربر ویژه که حداقل یه فرقی با عادیا داشته باشم

رنگ ابی رو دوس دارم اسمم رو با ابی پر رنگ کنید لطفا دوتا ستاره هم یکی در طرف چپ اسمم و یکی در طرف راست اسمم هک کنید

یه جشنی هم اگه شد واسم بگیرین و دوستامو دعوت کنید

اسپم هم واسه من رایگان کنید

خودتون هم یه وبلاگ واسم درست کنید

دیگه فعلا همینا................

ممنونم سپاس فراوان:redface:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم که ویژه شدم

دعای خیر پدر و مادر و دوستام باعث شد به اینجا برسم ...

راستی این نام کاربریم مونده که عوض شه 1 ماه پیش درخواست دادم هنو عوض نشده

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
نذر کرده بودم اگه کاربر ویژه شدم پیاده برم کربلا

تبریک میگم کل فعال زیارتتون قبول :D

به عده رفتن مشهد بعد از فعالی . شدم مش فعال
سری آخر هم 2 تا کاربر 15 ساله داشت باشگاه که نظر کرده بودن برن حج که بعد از فعالی رفتن حج و دیه زیاد فعال بودن اونا داستان شد .

الان دیه حاج فعال نداریم همه میرن تا حرم و برمیگردن

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت گروه کاربری ویژه سایت
به منظور دریافت توضیحات و راهنمایی در رابطه با امکانات و نحوه استفاده از آن میتوانید از تاپیک: راهنمای استفاده از امکانات گروه کاربری ویژه استفاده بفرمائید

و در صورت باقی ماندن سوالی در این رابطه از تاپیک راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

شاد و تندرست باشید

با سلام خدمت کاربران عزیز باشگاه مهندسان

به منظور قدردانی از کاربران فعال و ممتاز باشگاه، از این پس کاربرانی که با فعالیت مفید در باشگاه امتیاز 1000 و بیشتر داشته باشند به عنوان کاربر ویژه شناخته شده و از امکانات بیشتری برخوردار خواهند بود. این امکانات در حال حاضر عبارت است از:

امکان داشتن وب نوشت شخصی (وبلاگ) در باشگاه مهندسان با همه ی امکانات موجود و استایل شخصی.
یک گیگابایت فضای آپلود فایل که برای کاربران عادی 500 مگابایت است.
5000 پیام خصوصی که برای کاربران عادی 1000 عدد است.
حداکثر اندازه ی عکس صفحه ی مشخصات (پروفایل) برابر 50 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 32 کیلوبایت می باشد.
حداکثر اندازه ی عکس آواتار برابر 35 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 20 کیلوبایت می باشد.
امکان ایجاد رویداد جدید در تقویم باشگاه.
امکان برچسب زدن تاپیک های دیگران و حذف برچسب های تاپیک های خودی.

در آینده:
دسترسی به تالارهای خصوصی و امکانات دیگر

کاربرانی که فعالیت مفید و قابل توجهی داشته ولی امتیاز آن ها به 1000 نرسیده است از طرف مدیران تالار معرفی می شوند تا به عنوان کاربر ویژه از امکانات این گروه کاربری برخوردار شوند.

با احترام
مدیر باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.