گروه کاربران ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت کاربران عزیز باشگاه مهندسان

به منظور قدردانی از کاربران فعال و ممتاز باشگاه، از این پس کاربرانی که با فعالیت مفید در باشگاه امتیاز 1000 و بیشتر داشته باشند به عنوان کاربر ویژه شناخته شده و از امکانات بیشتری برخوردار خواهند بود. این امکانات در حال حاضر عبارت است از:

امکان داشتن وب نوشت شخصی (وبلاگ) در باشگاه مهندسان با همه ی امکانات موجود و استایل شخصی.
یک گیگابایت فضای آپلود فایل که برای کاربران عادی 500 مگابایت است.
5000 پیام خصوصی که برای کاربران عادی 1000 عدد است.
حداکثر اندازه ی عکس صفحه ی مشخصات (پروفایل) برابر 50 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 32 کیلوبایت می باشد.
حداکثر اندازه ی عکس آواتار برابر 35 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 20 کیلوبایت می باشد.
امکان ایجاد رویداد جدید در تقویم باشگاه.
امکان برچسب زدن تاپیک های دیگران و حذف برچسب های تاپیک های خودی.

در آینده:
دسترسی به تالارهای خصوصی و امکانات دیگر

کاربرانی که فعالیت مفید و قابل توجهی داشته ولی امتیاز آن ها به 1000 نرسیده است از طرف مدیران تالار معرفی می شوند تا به عنوان کاربر ویژه از امکانات این گروه کاربری برخوردار شوند.

با احترام
مدیر باشگاه

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من زیاد حرف میزنما ولی اگه یه امکانی باشه که بعضیا بتونن اسم کاربریشون کلا حذف کنن خوب میشه(دختر دایی و پسر عمه و پسر عموی من اینجا عضو بودن قبلن ولی دیگه هیچ وقت نمیخوان بیان و درخواست حذف دادن ولی متاسفانه چنین امکانیو هنوز سایت نداره)
با تشکر بسیار

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام مهندس
ممنون
فقط یه سوال برچسب زدن یعنی چی؟

پایین هر تاپیک قسمتی برای برچسب زدن هست "برچسب های این تاپیک "
که شما میتونید برچسبهایی مرتبط با مطلب تون اضافه کنید ..

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید من زیاد حرف میزنما ولی اگه یه امکانی باشه که بعضیا بتونن اسم کاربریشون کلا حذف کنن خوب میشه(دختر دایی و پسر عمه و پسر عموی من اینجا عضو بودن قبلن ولی دیگه هیچ وقت نمیخوان بیان و درخواست حذف دادن ولی متاسفانه چنین امکانیو هنوز سایت نداره)
با تشکر بسیار

سلام جیگر طلا
آخر کاری می کنی همینم ازمون بگیرن....:D

الان کاربرویژه شدم نبایداسپم کنم آیا؟:d
مرسی لطف کردین

نه باووووو...
ینی از این به بعد هر چقدر اسپم کنی کسی نمیتونه بهت گیر بده.....:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.