گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

sepide1998

عضو جدید
سلام
بچه ها این ضرایبی که شما معرفی کردید که با ضرایب تو دفترچه متفاوته..آیا واسه سراسریه؟

shuka$

عضو جدید
میگن بچه های صنایع نمی تونن این گرایش (مدیریت سیستم و بهروری ) و انتخاب کنن . درسته؟

'nobody'

کاربر بیش فعال
میگن بچه های صنایع نمی تونن این گرایش (مدیریت سیستم و بهروری ) و انتخاب کنن . درسته؟

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم دیگه این محدودیت وجود نداره...

معذرت میخوام مهندس ولی هنوز هم این محدودیت هست.....

این محدودیت بوده و هنوز هم هست اما تا یکی دو سال پیش بچه های صنایع (البته بعضی ها) این گرایش و میزدن و دانشگاه محل قبولی هم گیر نمیداد. یعنی میگفتن تا وزارت علوم ایراد نگیره ما هم کاری نداریم اا مسئولیتش با خودتون.
با ایت حال شنیدم تو این زمینه قراره جدیتر از قدیم اقدام کنند.
راستی برای پذیرش نخبگان(بدون کنکور) محدودیتی وجود نداره و میتونن این گرایش انتخاب کنند

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان مهندس. من هم رشته شما نیستم! اومدم تو تالارتون تا یه خسته نباشید جانانه از ته دلم بهتون بگم چون میدونم واقعا رشتتون سخته خدا قوت! از صمیم قلب واسه تمام دوستای مهندسم آرزوی موفقیت میکنم

fateme tofighi

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
فکر کنم برای پذیرش نخبگان هم محدودیت وجود داشته باشه ها، حداقل سال 90 رو میدونم که نمیشد بچه های صنایع سیستم و بهره وری بخونن یعنی جدیدا محدودیت نداره؟

'nobody'

کاربر بیش فعال
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
فکر کنم برای پذیرش نخبگان هم محدودیت وجود داشته باشه ها، حداقل سال 90 رو میدونم که نمیشد بچه های صنایع سیستم و بهره وری بخونن یعنی جدیدا محدودیت نداره؟

من چون خودم ورودی 91 ارشد هستم، از 91 میدونم که محدودیتی نبوده. بچه های صنایع زدن و دارن میخونن

شایسته69

عضو جدید
سلام دفترچه 93ضرایب دروس ارشد سیستم ها یک(1) زده!!؟میشه راهنمایی کنیدممنون:que:

saeed akhondzade

عضو جدید
سلام
قبلا اینطور بوده الان هم کتابا هم ضریب دروس برا هر دو گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و سیستم های اقتصادی اجتماعی تغییر کرده! و جریان سابقه کارم لغو شده

اعظم01

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز. راجع به دوره های مجازی دانشگاه علم و صنعت رشته صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری و صنایع - گرایش سیستم های اقتصادی اجتماعی اطلاعات می خواستم لطفا. کسی خبر داره که دوره هاش در چه سطحیه و کلا ارزش خوندن داره یا نه و اینکه کدوم گرایش بهتره .
نیاز فوری به کمک دارم

li@66

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز. راجع به دوره های مجازی دانشگاه علم و صنعت رشته صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری و صنایع - گرایش سیستم های اقتصادی اجتماعی اطلاعات می خواستم لطفا. کسی خبر داره که دوره هاش در چه سطحیه و کلا ارزش خوندن داره یا نه و اینکه کدوم گرایش بهتره .
نیاز فوری به کمک دارم

سلام
اشتباه ما اینجاست که مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی هست . درسهای این رشته کاملا اقتصادی با پایه ریاضی هست . رشته صنایع _مدیریت سیستم و بهره وری تقریبا درسهای کارشناسی رشته مهندسی صنایع است پروژه های که دارند از نظامهای کیفی و .. هست . دو تا دوستام در این دوگرایش می خونن. بچه های سیستم های اقتصادی و اجتماعی به عنوان رشته مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی شناخته می شوند و دروس اقتصادی از جمله اقتصاد کلان و خرد ( دو الی 3 درس پاس می کنن) اقتصاد سنجی و ......
به نظرم بیشتر تحقیق کنید که مثل دوست من پشیمون نشوید

mohammad-ys

عضو جدید
كاملا درسته
من ترم اول سيستم هستم
بيشتر دروس گرايش به مسائل اقتصادي دارند البته توجه كنيد كه اگر له مسائل تحقيق در عمليات علاقه داريد هم مي تونيد خودتون رو به سمت اين موضوع حركت بديد. دروسي مثل برنامه ريزي پويا ، نظريه فازي ، تصميم گيري هاي چند معياره و چند هدفه ، نظريه بازي ها، شبكه هاي عصبي و ... هم وجود دارند.

p.sevan

عضو جدید
arshad azad

arshad azad

کسی میتونه کمکم کنه چه کتابایی واسه صنایع آزاد خوبه؟

sara_matematical

عضو جدید
سلام.ممنون از شما هایی که باعث شدین من ارشد صنایع _مدیریت بهره وری قبول بشم.کار آسونی بود .حیف که زبان نخونده بودم.و زبان نزدم وگرنه روزانه قبول میشدم.فقط سه ماه روزی 3 ساعت خوندم.چون شاغل بودم.امار وریاضی عمومی پارسه رو خوندم ومدیریت مهرداد پرچ.تحقیق در عملیات رو هم کلاس در موسسه ماهان رفتم.در آزمونهای 3 مرحله ای سنجش هم شرکت کردم.سوالات از سال 86 تا 91 رو خوندم.بهم مسیر دا چه نوع سوالاتی میاد.کتاب سوالات پارسه هم خوبه.واینکه8 سال از لیسانس ریاضی ام میگذشت که تصمیم به شرکت گرفتم.شماهم خیلی راحت میتونید.

آگرونومیست

عضو جدید
با سلام. میخواستم ببینم این رشته چجوریه؟ منظورم اینه که بیشتر به مباحث مدیریت می پردازه و قابلیت اینو داره که از رشته های غیر مهندسی هم بتونن این رشته رو بخونن یا اینکه بیشتر فنی هستش و فقط مهندسای فنی (مثه مکانیک برق عمران...) می تونن بخوننش. مثلاً من در نهایت ریاضی عمومی یک و دو رو خونده ام و فیزیک عمومی و نمره خوبی هم نداشتم توی اینها. در عوض حفظیاتم توپه و خوراک خوندن دروس مدیریت هستم.
لطفاً منو راهنمایی کنید که بد جوری رفتم توی کف " مدیریت سیستم و بهره وری" اسمشم آدمو قلقلک میده
متشکرم ازتون.

li@66

عضو جدید
با سلام. میخواستم ببینم این رشته چجوریه؟ منظورم اینه که بیشتر به مباحث مدیریت می پردازه و قابلیت اینو داره که از رشته های غیر مهندسی هم بتونن این رشته رو بخونن یا اینکه بیشتر فنی هستش و فقط مهندسای فنی (مثه مکانیک برق عمران...) می تونن بخوننش. مثلاً من در نهایت ریاضی عمومی یک و دو رو خونده ام و فیزیک عمومی و نمره خوبی هم نداشتم توی اینها. در عوض حفظیاتم توپه و خوراک خوندن دروس مدیریت هستم.
لطفاً منو راهنمایی کنید که بد جوری رفتم توی کف " مدیریت سیستم و بهره وری" اسمشم آدمو قلقلک میده
متشکرم ازتون.
قبلا هم گفته شد این گرایش بیشتر حفظی هست . دروس را می تونید سرچ کنید و ببینید. درسی به اسم ریاضی یا فیزیک نداره!!! اما دید باز و فکر خلاقی میخواد. و درسها بیشتر کارشناسی صنایع هستن.

بالا