گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
توی این تاپیک شما میتونید اطلاعاتی که راجع به این گرایش ارشد میدونین رو بگذارین و تاپیکی پر محتوا برای انتخاب این گرایش باشه.
من برای شروع مواد امتحانی ارشدش رو میذارم

گرایش مدیریت سیستم و بهره وری

زبان عمومی و تخصصی .................................................................................... ضریب 3
ریاضی عمومی 1 و 2.......................................................................................... ضریب 3
آمار و احتمالات.................................................................................................... ضریب 2
معلومات عمومی (مسائل مربوط به تجارب مدیریتی)......................................... ضریب 2

گرایش مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی

زبان عمومی و تخصصی .................................................................................... ضریب 2
ریاضی عمومی 1 و 2.......................................................................................... ضریب 3
آمار و احتمالات.................................................................................................... ضریب 3
برنامه نویسی کامپیوتر....................................................................................... ضریب 2
تحقیق در عملیات 1 ....................................................................... ضریب2

و ادامه تاپیک با بقیه دوستان

handy

عضو جدید
لطفا" کمک کنید

لطفا" کمک کنید

سلام
من ارشد مدیریت سیستم بهره وری مجاز شدم .میخواستم اگه میشه بهم بگین تا چه رنج رتبه هایی احتمال قبولی روزانه و شبانه هست.به همیاری سبزتان نیازمندیم.:w17:

seyhoon

عضو جدید
آیا درسته که برای این دو گرایش باید 3 سال سابقه مدیریت داشت؟ اخه برای ثبت نام کنکور نوشته بودن ولی تو انتخاب رشته چیزی نگفتن.

rasool-ie

عضو جدید
سابقه مدیریتی در مهندسی سیستم

سابقه مدیریتی در مهندسی سیستم

آیا درسته که برای این دو گرایش باید 3 سال سابقه مدیریت داشت؟ اخه برای ثبت نام کنکور نوشته بودن ولی تو انتخاب رشته چیزی نگفتن.

تا جایی که من می دونم برای گرایش مدیریت سیستم و بهره وری باید سه سال سابقه داشته باشی ولی برای سیستمهای اقتصادی نه:book:

kopoll

عضو جدید
برای هیچ کدوم سابقه کار نمی خواد
امسال سیستم فکر کنم کلا 118 روزانه شبانه می گیره 30تاهم غیر انتفاعی
بهروری هم حدودا 98 روزانه شبانه میگیره که با غیر انتفاعی میشه 164

اگر رتبت در هر دو رشته زیره 160 باشی احتمالا قبول میشی

dadfar

عضو جدید
سلام من رشته‌ام كامپيوتر هست مي‌خوام ارشد براي صنايع مديريت سيستم و بهره‌وري بخوانم اگه ممكن اسم يك استاد خوب براي آمار را مي‌خوام و كدوم آموزشگاه هست ؟ ممنون ميشم و اينكه براي تهران قبول شدن يك سري از درصدا رو مي‌خوام merc

mahtabi

مدیر بازنشسته
شرایط لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد گرایش مدیریت سیستم و بهره وری - مهندسی صنای

شرایط لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد گرایش مدیریت سیستم و بهره وری - مهندسی صنای

داوطلبان رشته مدیریت سیستم و بهره وری باید حداقل سه سال سابقه کار مدیریت پس از اخذ لیسانس در واحدهای صنعتی را داشته باشند و بهنگام قبولی در دانشگاه ارائه نمایند. ضمنا دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع مجاز به انتخاب این گرایش نمی باشند. بدیهی است در غیر اینصورت قبولی آنها لغو خواهد شد.

mahtabi

مدیر بازنشسته
ضرایب دروس برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سیستم و بهره وری

دروس ضرایب زبان عمومی و تخصصی 3 ریاضی عمومی 1 و2 مهندسی 3 آمار و احتمالات 2 معلومات عمومی -مسائل مربوط به تجارب مدیریتی 2

ilnar

عضو جدید
سلام من لیسانسم ریاضی کاربردی هستش می خوام ارشد صنایع -سیستمهای اقتصادی اجتماعی بدم میشه کمکم کنید که سرفصلها رو پیدا کنم ممنونم

web

عضو جدید
دوستان براي سيستمهاي اقتصادي اجتماعي جزوات كدام موسسه رو پيشنهاد ميكنيد؟

sonkia

عضو جدید
داوطلبان رشته مدیریت سیستم و بهره وری باید حداقل سه سال سابقه کار مدیریت پس از اخذ لیسانس در واحدهای صنعتی را داشته باشند و بهنگام قبولی در دانشگاه ارائه نمایند. ضمنا دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع مجاز به انتخاب این گرایش نمی باشند. بدیهی است در غیر اینصورت قبولی آنها لغو خواهد شد.

واسه دانشگاه آزاد یا دولتی؟

sezar1

عضو جدید
طبق آخرين اخبار مديريت سيستم و بهره وري رو هم بچه هاي صنايع و هم رشته هاي ديگه بدون نياز به سه سال سبقه كار ميتو نن شركت كنن...بقيه اطلاعات ضرايب رو هم دوستان گفتن.:smile:

sezar1

عضو جدید
منابعي كه مي تونه مفيد باشه براي رشته هاي مهندسي صنايع(سيستم) به نظر من اينا هستند:
1-رياضي عمومي 1 و 2 مسعود آقاسي_نشر نگاه دانش
" " " فرزين حاجي جمشيدي انتشارات پوران پژوهش
2-آمار كتاب آقاي ايوزيان جلد 1 و 2
جديدا" پارسه آقاي احمد گاييني يك كتاب نوشتن كه من ديدم كتاب خوبي بود.
3-تحقيق در عمليات كتاب آقاب زاهدي سرشت كه جديدا" چاپ شده كتاب خوبيه.مال انتشارات نشر دانش هستش.
4-زبان عمومي و تخصصي كتاب مهندس نعمتي انتشارات نشر دانش
دانش زباني
كتاب لغات ضروري براي تافل
و زبان تخصصي كتاب زبان تخصصي توليد صنعتي
5-كتاب برنامه نويسي آقاي مقسمي انتشارات گسترش نشر علوم.
براي آگاهي از اطلاعات بيشتر به سايت آقاي زاهدي سرشت و آقاسي مراجعه كنيد.
www.m-aghasi.ir/
www.zahediseresht.com/

raha25

عضو جدید
سلام من ارشد بهره وری مجاز شدم خواستم بدونم تا چه رتبه ای شریف و پلی تکنیک قبول میشه.ممنون از راهنمایی شما

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام من آزمون ارشد بهره وری شرکت کردم ومجاز شدم می خواستم بدونم تا چه رتبه ای شریف یا پلی تکنیک روزانه قبول می شود.ممنون از همکاری شما

به سایت ایوزیان و زاهدی سرشت مراجعه کنید

kiani1142

عضو جدید
درخواست راهنمايي

درخواست راهنمايي

با سلام.
بهترين موسسه آموزشي براي آمادگي كنكور ارشد مهندسي سيستم كدومه؟ ماهان يا پارسه؟
اينم بگم كه من رشته ام صنايع نيست و مي خوام توي كنكور ارشد اين رشته شركت كنم.

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
با سلام.
بهترين موسسه آموزشي براي آمادگي كنكور ارشد مهندسي سيستم كدومه؟ ماهان يا پارسه؟
اينم بگم كه من رشته ام صنايع نيست و مي خوام توي كنكور ارشد اين رشته شركت كنم.

به نظر من پارسه
البته از نظر آزمون ها
چون واقعا آزمون های به روزی داره و سوال هاش بهتر از بقیس
جامعه آماریش هم بیشتره

از نظر کلاس باید ببینی استادای خوب کجا تدریس می کنن

kiani1142

عضو جدید
کتاب اقتصاد عمومی

کتاب اقتصاد عمومی

با سلام خدمت همه دوستان.
احتمالا می دونیند که جدیدا "اقتصاد عمومی" به سرفصل های ارشد مهندسی سیستم اضافه شده. می خواستم ببینم به نظر شما چه کتابی مناسبه که بتونه تو این مدت کم منو توی این درس کمک کنه؟ اگه کتابی باشه که هم مفاهیم رو خوب توضیح داده باشه و هم از نظر تست قوی باشه خیلی بهتره.
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
کتاب های آقای محسن نظری خیلی خوب هستند
از بچه های مدیریت هم بپرسید می تونن بهتر راهنماییتون کنن

kiani1142

عضو جدید
کتاب های آقای محسن نظری خیلی خوب هستند
از بچه های مدیریت هم بپرسید می تونن بهتر راهنماییتون کنن

از توجهتون خیلی خیلی ممنون. ببخشید نظرتون درباره جزوه های این دروس از دانشگاه های خوب مثل شریف یا علم و صنعت چیه؟ فکر می کنید با توجه به اینکه من وقت زیادی ندارم و از طرفی قبلا مطالعه ای در این زمینه نداشتم, این جزوه ها می تونه بهم کمک کنه؟

SORAN6

عضو جدید
سلام
اگه امکانش هست منابع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه آزاد را هم بگید
ممنون

بالا