گام به گام تا کنکور 95

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

ولی به نظر من خوبیاش مخصوصا برای دانشجوها اینه که
برای خوندن درس زیاد به مرخصی گرفتن نیاز ندارن چون این وسط هم تعطیلات بین دو ترم رو دارن و هم تعطیلات عید رو
تازه معمولا اسفند کلاسا خیلی پراکندست و استادا میان ترم نمیذارن معمولا و وقت آزاد برای درس خوندن زیاده، یکی دو هفته ی آخر اسفند هم که معمولا دانشجوها میپیچونن و اگه خوب برنامه ریزی کنن این مدت خیلی وقت دارن برای درس خوندن
ضمنا برای کسانی که می تونند هفت ترمه تموم می کنن درساشونو خیلی عالیه
از طرفی هم بیشتر میان ترما تو نیمسال دوم میفته برای اردیبهشت و برای کسی که واحد برای نیمسال دوم و ترم آخر زیاد داره خیلی سخت میشه
فاصله ی بین اومدن رتبه و جواب کم میشه و در نتیجه استرس ها هم کمتر میشه و آدم 8 ماه معطل نمی مونه برای این که ببینه کجا قبول میشه چی قبول میشه
یه بدی خیلی بزرگش اینه که تو فصل بهار آدم خیلی خوابش می گیره و واقعا خیلی سخته درس خوندن :دی

جای بحث اینطوری نبست ، این تصمیمی نیست که ما بتونیم روش تاثیری بذاریم ولی تو دلیل های شما بجز استرس کمتر بقیه دلیل ها به نظرم غلطه...

ببینید شما میگید فرصت بیشتر ولی خودمونیم اگه یه نفر بخواد بخونه تو هر شرایطی میخونه و یکی که نخواد همه عمرش هم نمیخونه...

برای یه پسری که فارغ التحصیله اگه ترم هفت باشه میتونه اسفند اعزام بشه و تا اعلام نتایج 8 ماه از خدمتش کم بشه ...

اما سال آخریا هم عموما بین 30 تا 40 واحد برای سال آخر دارن(اینو برای رشته های فنی و کسایی که عادی پاس کردن مطمنم)بلاخره یه ترم نمیتونن بخون ولی حالا که بهمن ماه هست یه تابستون رو کامل میخونن به همرا یه ترم...

امیدوارم اونایی که این تصمیم رو میگیرن حسابی روش فکر کنن چون روی خیلیا تاثیر میذاره...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1394 / نحوه اطلاع از زمان ثبت نام پذیرفته شدگان

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1394 / نحوه اطلاع از زمان ثبت نام پذیرفته شدگان

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در روز دوشنبه ۹ شهریورماه بر روی سای سازمان سنجش قرار می گیرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید به شرایط و ضوابط اطلاعیه ثبت نام که بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود توجه کنند.
وی افزود: مدارک لازم برای ثبت نام در اطلاعیه ثبت نام اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید برای این منظور به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در صورت عدم اعلام تاریخ مشخص برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ قبول شدگان می توانند در روزهای شنبه ۱۴، یکشنبه ۱۵ و دوشنبه ۱۶ شهریورماه به دانشگاه ها مراجعه کنند.
به گزارش مهر، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ با رقابت ۶۵۵هزار و ۶۷۹ داوطلب در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه برگزار شد.

amin-mir

عضو جدید
با سلام
من امسال می خوام به امید خدا مدیریت اجرایی شرکت کنم ،4 سالی میشه که از کتاب های درسی دور بودم و رشته کارشناسیم هم فنی مهندسی بوده ، به نظرتون ضرورتی داره کلاس های نظریه های عمومی مدیریت رو شرکت کنم ؟ یا با انتخاب کتاب های خوب میشه خودم بخونم ؟

12*12

عضو جدید
با سلام
من امسال می خوام به امید خدا مدیریت اجرایی شرکت کنم ،4 سالی میشه که از کتاب های درسی دور بودم و رشته کارشناسیم هم فنی مهندسی بوده ، به نظرتون ضرورتی داره کلاس های نظریه های عمومی مدیریت رو شرکت کنم ؟ یا با انتخاب کتاب های خوب میشه خودم بخونم ؟
هرگز باور کن کنکور به تنها چیزی که احتیاج نداره کلاسه...

فقط آزمون شرکت کن حالا یا مدرسان یا پژوهش...

یه درسی مثل نظریه های عمومی بیشتر نیاز به حفظ کردن داره که وقتی حفظ شدی بعدش دنبال این باشی که مفاهیم رو یاد بگیری...

12*12

عضو جدید
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در روز دوشنبه ۹ شهریورماه بر روی سای سازمان سنجش قرار می گیرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید به شرایط و ضوابط اطلاعیه ثبت نام که بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود توجه کنند.
وی افزود: مدارک لازم برای ثبت نام در اطلاعیه ثبت نام اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید برای این منظور به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در صورت عدم اعلام تاریخ مشخص برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ قبول شدگان می توانند در روزهای شنبه ۱۴، یکشنبه ۱۵ و دوشنبه ۱۶ شهریورماه به دانشگاه ها مراجعه کنند.
به گزارش مهر، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ با رقابت ۶۵۵هزار و ۶۷۹ داوطلب در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه برگزار شد.

به ظاهر نتایج رو ساعت 8 امشب قراره بزنن...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
خوبین؟
اشالله موفق باشید
خب الان کسی شروع کرده به خوندن؟چقدر خوندین؟

amin-mir

عضو جدید
سلام من یه 2 هفته ای میشه شروع کردم برای مدیریت اجرایی به خوندن ، فعلا دارم gmat می خونم و مدیریت الوانی

همگی موفق باشید :)

احسان آراس

عضو جدید
من دو ماهی هست شروع کردم ولی روزی میانگین یه ساعت.فعلا مدیریت جوادین جلیلیان و زبان

alborz123456

عضو جدید
سلام من 1 ماه و نيم هست كه شروع به درس خوندن كردم.رشته مديريت صنعتي
فعلا زبان رو از 504 ميخونم
تئوري مدرسان توليد متقي اقتصاد نظري
رياضي و مديريت اسلامي رو نميخوام بخونم
ولي در مورد تئوري خيلي مضطربم. اصن نميدونم چطور اين درسو بايد برسونم
همونم كه خوندم يادم ميره
لطفا در مورد شيوه خودتون براي مطالعه و تست زدن تئوري اگه تجربه دارين برام بگين
ممنون

amin-mir

عضو جدید
سلام و خدا قوت به همه ، چه کردید کنکور رو ؟ چطور بود به نظرتون نسبت به سال های قبل ؟
من اجرایی هستم
جیمت تصحیح جمله و حل مسئله سخت بود
تئوری بدک نبود ، ولی از پارسال سخت تر بود
دانش هم مثل هر سال سورپرایز کم نداشت و باز هم مثل چند سال اخیر سایه حضور سوالات قوانین سنگینی می کرد
فارسی لغتش سخت بود و به ندرت از لغت های کتاب آقای غلامی به چشم می خورد
زبان هم عمومی نسبتا خوب بود ولی تخصصی رو خراب کردم

راستی کی معلوم میشه که کنکور سال دیگه بهمن ماهه یا همون اردیبهشت ؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خدا قوت به همه ، چه کردید کنکور رو ؟ چطور بود به نظرتون نسبت به سال های قبل ؟
من اجرایی هستم
جیمت تصحیح جمله و حل مسئله سخت بود
تئوری بدک نبود ، ولی از پارسال سخت تر بود
دانش هم مثل هر سال سورپرایز کم نداشت و باز هم مثل چند سال اخیر سایه حضور سوالات قوانین سنگینی می کرد
فارسی لغتش سخت بود و به ندرت از لغت های کتاب آقای غلامی به چشم می خورد
زبان هم عمومی نسبتا خوب بود ولی تخصصی رو خراب کردم

راستی کی معلوم میشه که کنکور سال دیگه بهمن ماهه یا همون اردیبهشت ؟

با سلام

جهت اگاهی از زمان برگزاری ازمون صرفا از تالار برق پیگیری بفرمایید بصورت انلاین خبرها قرار داده می شود.
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php/625241-گفتگوی-خودمانی-ارشدی-های-برق-95/page246

موید باشید

بالا