گام به گام تا کنکور 95

shadowwalker

عضو جدید
بچه ها كسي توصيه اي واسه خوندن كنترل نداره؟ اين كه چطور بايد خوند ، چه تستايي رو بايد زد و اينكه چه مباحثي مهم تر از بقيه قسمتاست؟
من خودم دارم جهش ميخونم ، ولي اگه كسي چيزي راجب آرياز و تفاوتاي اين دو تا ميدونه دريغ نكنه.
اول جواب سؤال دومت. به جهش خوندنت ادامه بده. خیلی عالیه. آریاز بسیار برقیه و از 89 به بعد دیگه به درد کنکور نمی خوره. در درجه ی اول متن جهش رو کامل بخون. تمرین تکمیلی ها رو اول خودت حل کن.بعد راه حلش رو بخون و نکته برداری کن. بعد هم آزمونش رو بده. بعد برو تمام تست های شیمی، پلیمر و مکانیک رو از هر فصل حل کن. بعد از این که یک دور کل کتاب رو تموم کردی و به خودت تقریبا مطمئن شدی. تست های برق رو هم تا حدودی حل کن. بیشتر نایکوییست و بود و مکان ریشه.
فصل های مهم نایکوئیست، دیاگرام بود، مکان هندسی ریشه ها، پاسخ گذرا و در سال های اخیر، فصل اول قسمت تابع تبدیل توابع دینامیکی و سیالاتی

آخرین ویرایش:

sinaited

عضو جدید
خيلي ممنون دوست عزيز.
من يه سوال ديگه بپرسم ازتون:
راستش من ارتعاشاتو نتونستم تو دوره كارشناسي خوب بخونم و اصلا ديدي راجبش ندارم و تو اين سه چهار ماه هر كاري كردم بازم نتونستم باهاش ارتباط برقرار كنم و چيزه خاصي ازش بفهمم، به نظرتون با توجه به اينكه آزمون عقب تر افتاده و احتمالا ميانگين درصدا بالاتر بره و اينكه خودم هدفم رتبه ي زيره پونصده ، آيا حذف كردنش از همين الان منطقيه؟ به نظرتون منطقي تر نيست به جاي وقتي كه سره آزمون واسه يك يا دو سوال ارتعاشات ميزارم ، وقتشو رو پنج شيش تا سوال زبان بزارم؟

hossein_aj

عضو جدید
خيلي ممنون دوست عزيز.
راستش من ارتعاشاتو نتونستم تو دوره كارشناسي خوب بخونم و اصلا ديدي راجبش ندارم و تو اين سه چهار ماه هر كاري كردم بازم نتونستم باهاش ارتباط برقرار كنم و چيزه خاصي ازش بفهمم، به نظرتون با توجه به اينكه آزمون عقب تر افتاده و احتمالا ميانگين درصدا بالاتر بره و اينكه خودم هدفم رتبه ي زيره پونصده ، آيا حذف كردنش از همين الان منطقيه؟ به نظرتون منطقي تر نيست به جاي وقتي كه سره آزمون واسه يك يا دو سوال ارتعاشات ميزارم ، وقتشو رو پنج شيش تا سوال زبان بزارم؟

سلام
حالا خوبه شما یه ارتعاشات رو خوب نخوندی,من که هیچکدوم رو خوب نخوندم چی بگم دیگه,تازه زیر 200 میخوام:biggrin:
ما مهندس مکانیکیم پسر مگه چیزی هست که از پسش بر نیایم؟؟؟
پیشنهاد من اینه که بخون و ادامه بده و سعی کن که بشه,هیچکدوم نمیدونیم تو کنکور چه اتفاقاتی ممکنه بیفته..
یه احتمال اینه که سوالای امسال ارتعاشات آسون باشه,اونوقت رقبای شما(افراد زیر 500 )اکثرا از پس تستهاش بر میان و شمایی که نخوندی ضرر میکنی...
اما واسه زبان با توجه به اینکه وقت زیادی تا کنکور باقیمونده و شما هم سه چهار ماهِ که دارید میخونید,پس وقت کم نمیارید میتونید واسه زبان خودتونو آماده کنید(در حد همون 4-5 تست) که اگر سر جلسه سطح ارتعاشات از سطح شما بالاتر باشه انوقت میتونید برید سراغ نقشه شماره 2( همون 4-5 تستزبان رو بزنید).
البته این نظر من بود بهتره نظر سایر بچه ها رو هم بدونیم بعد بهترین انتخاب رو داشته باشید...
اما در کل با این مطلب که چون زمان خوندن واسه کنکور بیشتر هست درصد ها میره بالا موافق نیستم(البته رتبه های خیلی خوب(زیر50) حتما بهتر میشن)چون وقت کنکور واقعا اجازه نمیده که از یه حدی بیشتر تست زد.فراموش نکنید دارید راجب کنکور ارشد مکانیک صحبت میکنید نه کنکور کارشناسی.

alma_mech

عضو جدید
خيلي ممنون دوست عزيز.

سلام
اول بگین ساعات مطالعاتیتون تو یه هفته چقدره؟؟ لطفا :) بعدشم چقدر خوندین جناب مهندس؟؟ چند تا کتابو تموم کردین؟؟
دوم برای ارتعاشات از صفر شروع کردن کتاب محجوب مقدس دانشگاه امام حسین توصیه می شود. :)
من خودم ارتعاشاتمو برای بعد اینکه دینامیک 4 فصلشو تموم کردم میخوام شروع کنم برای مثل آب خوردن ارتعاشات باید یه کوچولو دینامیکتون خوب باشه پیشنیازشه اول دینامیک بخونید بعد برین سراغ ارتعاشات ببینید بازم مشکل دارین؟؟

alma_mech

عضو جدید
اول جواب سؤال دومت. به جهش خوندنت ادامه بده. خیلی عالیه. آریاز بسیار برقیه و از 89 به بعد دیگه به درد کنکور نمی خوره. در درجه ی اول متن جهش رو کامل بخون. تمرین تکمیلی ها رو اول خودت حل کن.بعد راه حلش رو بخون و نکته برداری کن. بعد هم آزمونش رو بده. بعد برو تمام تست های شیمی، پلیمر و مکانیک رو از هر فصل حل کن. بعد از این که یک دور کل کتاب رو تموم کردی و به خودت تقریبا مطمئن شدی. تست های برق رو هم تا حدودی حل کن. بیشتر نایکوییست و بود و مکان ریشه.
فصل های مهم نایکوئیست، دیاگرام بود، مکان هندسی ریشه ها، پاسخ گذرا و در سال های اخیر، فصل اول قسمت تابع تبدیل توابع دینامیکی و سیالاتی

سلام
از کی شروع کردین شما برای خوندن کنکور؟؟
من کنترلم رو نگه داشتم برای اون اواخر!!
این کتاب جهشی که میگید میشه اسم نویسندشو بگین مرسی؟؟ همونی هست که برقا میخونن یا مال مکانیکا مجزاست؟؟
و ساعات مطالعات هفتگی خودتون ؟؟
بچه ها بیایم این تاپیکو جوشو رقابت دوستانش کنیم دیگه کجایین آخه؟؟؟ باشه؟؟
اونقدر دیر به دیر به این تاپیک سر میزنیم که پیشکسوتامونو هم فراری دادیم :)

sinaited

عضو جدید
سلام، من تقريبا از مرداد ماه شروع كردم ، تو تابستون ميانگين روزي چهار ساعت بود و تو تابستون ترمو ،سيالات ، رياضي ١ و استاتيكو خوندم ، ولي از اوايل مهر برناممو روي روزانه شيش ساعت خوندن گذاشتم و دارم با برنامه ي ٢٥ درصدي پارسه جلو ميرم

hossein_aj

عضو جدید
سلام
سلام
اره والا نمیدونم چرا هیشکی نیست اوایل بهتر بود یه 10-12 تایی بودیم...
من کسی کنارم نیست که امسال کنکور داشته باشه خیلی روحیه ام ضعیف شده,دیگه حوصله خوندن ندارم...
الان یاد گرفتم میرم تالار برق:smile: بلکه اونجا یه خورده من رو تو جو کنکور و درس نگه دارن,واقعا ماراتنی هست واسه خودش این کنکور, برنده کسیه که پیوسته حرکت کنه نه مثل من که یه روز خوبم 10 روز بد ای خدااااااااااااااااااااااااا:cry:

hossein_aj

عضو جدید
سلام، من تقريبا از مرداد ماه شروع كردم ، تو تابستون ميانگين روزي چهار ساعت بود و تو تابستون ترمو ،سيالات ، رياضي ١ و استاتيكو خوندم ، ولي از اوايل مهر برناممو روي روزانه شيش ساعت خوندن گذاشتم و دارم با برنامه ي ٢٥ درصدي پارسه جلو ميرم

سلام
عالیه دوست عزیز
خیلی اوقات واسه خودم که برنامه ریزی میکردم همیشه توی طول روز دنبال وقت میگشتم که حتما بتونم ساعات مطالعه خودم رو به 9 یا بالاتر برسونم و فک میکردم تنها راه موفقیت همینه,اما جدیدا دیدم فرق کرده و فکنم منطقی تر شده کافیه همون روزی 6-7 ساعت رو بخونی اما مرتب باشه و استمرار داشته باشه تا روز کنکور حتما آخرش به موفقیت ختم میشه...
این نکته که تویه بعضی مصاحبه های افراد رتبه برتری سالهای گذشته میبینیم که مثلا روزی 12 یا 10 ساعت میخوندن یا همیشگی و ثابت نبوده یا اگر هم همیشگی بوده کار همه نیست و فقط افراد محدودی اونجوری میخونن...
اول به خودم میگم بعد به همه شما دوستای گل,ببخونیم همون 5-6 ساعت در روز واسه 6-7 ماه آینده زمان بسیار زیادیه و حتما موفق میشیم.خیلی از بچههای کنکوری همون 5-6 ساعت رو نمیخونن فقط واسش برنامه میریزن اما اجرا نه...

sinaited

عضو جدید
سلام
عالیه دوست عزیز
خیلی اوقات واسه خودم که برنامه ریزی میکردم همیشه توی طول روز دنبال وقت میگشتم که حتما بتونم ساعات مطالعه خودم رو به 9 یا بالاتر برسونم و فک میکردم تنها راه موفقیت همینه,اما جدیدا دیدم فرق کرده و فکنم منطقی تر شده کافیه همون روزی 6-7 ساعت رو بخونی اما مرتب باشه و استمرار داشته باشه تا روز کنکور حتما آخرش به موفقیت ختم میشه...
این نکته که تویه بعضی مصاحبه های افراد رتبه برتری سالهای گذشته میبینیم که مثلا روزی 12 یا 10 ساعت میخوندن یا همیشگی و ثابت نبوده یا اگر هم همیشگی بوده کار همه نیست و فقط افراد محدودی اونجوری میخونن...
اول به خودم میگم بعد به همه شما دوستای گل,ببخونیم همون 5-6 ساعت در روز واسه 6-7 ماه آینده زمان بسیار زیادیه و حتما موفق میشیم.خیلی از بچههای کنکوری همون 5-6 ساعت رو نمیخونن فقط واسش برنامه میریزن اما اجرا نه...
دقيقا همينه ، ساعت مطالعاتي درسته كه شرط لازم براي موفقيته اما شرط كافي نيست ، بايد استمرار داشت ، بايد مفهمومي خوندن اولويت اول باشه.
من بين دوستام كسايي بودن كه از اول تابستون شروع كرده بودن و رتبشون بالاي هزار شد ، از اون طرف دوست صميمي خودم از وسطاي مهر شروع كرد و چهارصد شد(رياضي عمومي ، رياضي مهندسي ، طراحي اجزاء ،ديناميك و ديناميك ماشينم حذف كرده بود)

M.ARIABOY

عضو جدید
افرین بچهها موفق باشید
کنکور قبول شدن توی ارشد خیلی اسونتر از کارشناسیه
سعی کنید درسای مثل مقاومت و مهندسی ک خیلی خیلی وقت گیرن رو زودتر تموم کنید
توضیحی راجع به ارتعاشات ،ی درس بد فهمه ، هر شب یه ساعت یا یه شب در میون بخونید ، ولی با تکرار ، وقتی که فهمیدید دیگه تمومه تستاشو را.حت میزنید ،نگران نباشید
شما قرار نیست 20 تا تستو بزنید برای رتبه زیر 200 از 4 تا درس 10 تا بزنید حله حتی میتونم بگم زیر200 ، از رتبه های امسال اطلاعی ندارم متاسفانه
اگه سوالی دارید بنده در خدمتم

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
عالیه دوست عزیز

سلام
خسته نباشید
من مشکلم اینه که نمیتونم به برنامه هام عمل کنم
ارتعاشات- زبان - کنترل- طراحی اجزا رو هم حذف کردم
و دارم طبق برنامه 20 درصد پارسه پیش میرم
التماس دعا
یاعلی

shadowwalker

عضو جدید
خيلي ممنون دوست عزيز.
نه.اصلا منطقی نیست. ارتعاشات خیلی آسونه. با جزوه و کتاب مهندس محمدپناه/مؤسسه نصیر تمامی سؤالاتارتعاشات رو به راحتی و با نگاه می تونید پاسخ بدید. حتما براش وقت بذارید. یکی از باارزش ترین درس ها برای وقت گذاشتن هست.

shadowwalker

عضو جدید
سلام
از کی شروع کردین شما برای خوندن کنکور؟؟
من کنترلم رو نگه داشتم برای اون اواخر!!
این کتاب جهشی که میگید میشه اسم نویسندشو بگین مرسی؟؟ همونی هست که برقا میخونن یا مال مکانیکا مجزاست؟؟
و ساعات مطالعات هفتگی خودتون ؟؟
سلام. راستش من امسال هنوز نتونستم شروع کنم.این چیزهایی که میگم تجربیات پارسالمه. پارسال من فقط چند تا درس رو خوندم.چون دیر شروع کردم. اما همونا رو خوب خوندم. می تونی رو حرفام حساب کنی.
نویسنده ی کنترل جهش محمد رضا متدین هست. به طور کلی کتابی مختص مکانیک چاپ نمی شه. چون تنها فصلی متمایز این دو رشته حساسیت هست. که فصل کوتاهیه.کتاب کنترل پوران پژوهش هم خوب و غنی هست. استادم پوران رو معرفی کرد. ولی من،شخصا با همین کتاب جهش تمام سؤالات کنترل رو جواب می دم. چون تمام نکات رو داره.خصوصا تستی ها رو.

shadowwalker

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
التماس دعا
یاعلی
سلام.به همچنین.
برنامه ات رو بر اساس حقیقت شخصیتت بچین. نه بر اساس توقعاتت. این طوری حتما بهش عمل می کنی و زمانی که می بینی داری به برنامه ات عمل می کنی انگیزه ات مضاعف می شه و خودت برنامه ات رو ارتقا میدی.

sinaited

عضو جدید
نه.اصلا منطقی نیست. ارتعاشات خیلی آسونه. با جزوه و کتاب مهندس محمدپناه/مؤسسه نصیر تمامی سؤالاتارتعاشات رو به راحتی و با نگاه می تونید پاسخ بدید. حتما براش وقت بذارید. یکی از باارزش ترین درس ها برای وقت گذاشتن هست.
دمت گرم . اين كتابي كه ميگي توضيحاتش كامله؟ چون كتاب پوران كاملا كنكوريه و به نظر ميرسه واسه كسايي نوشته شده كه رو ارتعاشات تسلط زيادي دارن.
اگه كتاب ديگه اي سراغ دارين كه توضيحات مفصل و كاملي داده باشه ،معرفي كنين لطفا

shadowwalker

عضو جدید
دمت گرم . اين كتابي كه ميگي توضيحاتش كامله؟ چون كتاب پوران كاملا كنكوريه و به نظر ميرسه واسه كسايي نوشته شده كه رو ارتعاشات تسلط زيادي دارن.
اگه كتاب ديگه اي سراغ دارين كه توضيحات مفصل و كاملي داده باشه ،معرفي كنين لطفا
آره.کامل ترین کتابی هست که من پیدا کردم.اساساً تست های در دسترس ارتعاشات خیلی کمه. من دنبال کتابی می گشتم که تست هاش زیاد باشه. این کتاب هم تست هاش زیاده هم نکات و درسش کامله. تست های تألیفی هم داره.
خودم اول پوران خوندم. اصلا خوب نبود و اصلا احساس تسلط نمی کردم. خصوصا این که اشتباه هم داره. کتاب تئوری ارتعاشات تألیف نیکخواه بهرامی انتشارات نصیر هم هست. من نخوندم ولی نیکخواه بهرامی کلا کارش درسته.
علاوه بر اینا میگن سؤالهای ارتعاشات خیلی وقتا از سری شومز میاد. اگر کامل خوندی و همه ی تست های 20 سال اخیر رو هم حل کردی و هنوز وقت داشتی سری شومز هم بخونی خوبه ولی نیازی نیست از الان نگرانش باشی. من ندیدم تا حالا کسی وقت کنه سری شومز هم بخونه.

alma_mech

عضو جدید
آره.کامل ترین کتابی هست که من پیدا کردم.اساساً تست های در دسترس ارتعاشات خیلی کمه. من دنبال کتابی می گشتم که تست هاش زیاد باشه. این کتاب هم تست هاش زیاده هم نکات و درسش کامله. تست های تألیفی هم داره.
خودم اول پوران خوندم. اصلا خوب نبود و اصلا احساس تسلط نمی کردم. خصوصا این که اشتباه هم داره. کتاب تئوری ارتعاشات تألیف نیکخواه بهرامی انتشارات نصیر هم هست. من نخوندم ولی نیکخواه بهرامی کلا کارش درسته.
علاوه بر اینا میگن سؤالهای ارتعاشات خیلی وقتا از سری شومز میاد. اگر کامل خوندی و همه ی تست های 20 سال اخیر رو هم حل کردی و هنوز وقت داشتی سری شومز هم بخونی خوبه ولی نیازی نیست از الان نگرانش باشی. من ندیدم تا حالا کسی وقت کنه سری شومز هم بخونه.

دختری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یوهوووووووووووووووووو من فکر میکردم پسر هستین.
خوبه ما دوتاییم تو این تاپیک .
خبری هم که از حدیث و محبوبه نیست :(
امروز تا الان خوب درس نخوندم :(

shadowwalker

عضو جدید
دختری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یوهوووووووووووووووووو من فکر میکردم پسر هستین.
خوبه ما دوتاییم تو این تاپیک .
خبری هم که از حدیث و محبوبه نیست :(
امروز تا الان خوب درس نخوندم :(
آااااااره. ما دو تا باید این تاپیک و کنکور رو بترکونیم. فدای سرت. از الان تا شب حسابی بخون.

hossein_aj

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
التماس دعا
یاعلی

سلام
یکی از اصولی که باید تویه برنامه ریزی بهش دقت کنید اینه که حتما باید برنامه طوری باشه که توانایی عمل کردن به اون برنامه رو داشته باشی هر وقت که نمیتونی یه برنامه رو اجرا کنی,این نشون دهنده اینه که اون برنامه واسه شما سنگینه و باید سبکتر بشه حتی اگه نیازِ به روزی 1صفحه برسه تا حتما انجامش بدی باید به همون حد کمش کنی,و بعد با یه شیبب ملایم اون برنامه رو بیشتر کنی
و نکته بعد اینکه باید انجام اون برنامه رو واسه خودت وظیفه کنی و انقدر به خودت سختگیر باشی که اگه یه روز انجامش ندادی خودت رو تنبیه کنی...
و اینکه برنامه ات طوری نباشه که مثلا امروز باید یک فصل از ریاضی یک بخونم.(چون اگر نتونی کم کم این باور واسه خودت بوجود میاد که نمیتونی توی برنامه هات موفق باشی)
میتونه اینجوری باشه که امروز بین 2 تا 3 ساعت ریاضی یک میخونم.(حالا اگر سر 2 ساعت خسته شدی و رفتی سراغ درس بعد بازم به برنامه ات عمل کردی اگر هم حوصله داشتی تا 3 ساعت ادامه میدی,در کل همیشه تو برنامه ات یه تلرانس+و- در نظر بگیر)چون همیشه کارهای متفرقه واسه ههمه پیش میاد.
حذف هم نکن زمان زیادی مونده تا کنکور..
برنامه این ترمت سنگینه که حذف کردی؟؟؟

hossein_aj

عضو جدید
سلام. راستش من امسال هنوز نتونستم شروع کنم.این چیزهایی که میگم تجربیات پارسالمه. پارسال من فقط چند تا درس رو خوندم.چون دیر شروع کردم. اما همونا رو خوب خوندم. می تونی رو حرفام حساب کنی.
نویسنده ی کنترل جهش محمد رضا متدین هست. به طور کلی کتابی مختص مکانیک چاپ نمی شه. چون تنها فصلی متمایز این دو رشته حساسیت هست. که فصل کوتاهیه.کتاب کنترل پوران پژوهش هم خوب و غنی هست. استادم پوران رو معرفی کرد. ولی من،شخصا با همین کتاب جهش تمام سؤالات کنترل رو جواب می دم. چون تمام نکات رو داره.خصوصا تستی ها رو.

من هم تعریف زیادی از این کتاب شنیدم بچه های برق هم خیلی هاشون از این کتاب استفاده میکنن,ولی من هنوز تهیه نکردم کلا کنترل و دینامیک ماشین رو گذاشتم واسه دو ماه آخر

shadowwalker

عضو جدید
من هم تعریف زیادی از این کتاب شنیدم بچه های برق هم خیلی هاشون از این کتاب استفاده میکنن,ولی من هنوز تهیه نکردم کلا کنترل و دینامیک ماشین رو گذاشتم واسه دو ماه آخر
چرا دو ماه آخر؟ کنترل باید حتما مرور بشه. خصوصا نایکوئیست. از الان بخون. وقت زیادی که نمی گیره. خصوصاً ماشین.

hossein_aj

عضو جدید
چرا دو ماه آخر؟ کنترل باید حتما مرور بشه. خصوصا نایکوئیست. از الان بخون. وقت زیادی که نمی گیره. خصوصاً ماشین.

سلام
آخه به شدددددت من با این دو درس مشکل داشتم زمان کارشناسی واسه همین میذارمشون واسه آخر که بقیه درسها رو به جایی که میخوام برسونم بعد با خیال راحت برم سراغ اونها
که اگر میخواستن اذیت کنن با خیال راحت بذارمشون کنار الان اگر بخونم ممکنه وقت زیادی ازم بگیرن ولی تو کنکور ازشون جواب نگیرم

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
یکی از اصولی که باید تویه برنامه ریزی بهش دقت کنید اینه که حتما باید برنامه طوری باشه که توانایی عمل کردن به اون برنامه رو داشته باشی هر وقت که نمیتونی یه برنامه رو اجرا کنی,این نشون دهنده اینه که اون برنامه واسه شما سنگینه و باید سبکتر بشه حتی اگه نیازِ به روزی 1صفحه برسه تا حتما انجامش بدی باید به همون حد کمش کنی,و بعد با یه شیبب ملایم اون برنامه رو بیشتر کنی
و نکته بعد اینکه باید انجام اون برنامه رو واسه خودت وظیفه کنی و انقدر به خودت سختگیر باشی که اگه یه روز انجامش ندادی خودت رو تنبیه کنی...
و اینکه برنامه ات طوری نباشه که مثلا امروز باید یک فصل از ریاضی یک بخونم.(چون اگر نتونی کم کم این باور واسه خودت بوجود میاد که نمیتونی توی برنامه هات موفق باشی)
میتونه اینجوری باشه که امروز بین 2 تا 3 ساعت ریاضی یک میخونم.(حالا اگر سر 2 ساعت خسته شدی و رفتی سراغ درس بعد بازم به برنامه ات عمل کردی اگر هم حوصله داشتی تا 3 ساعت ادامه میدی,در کل همیشه تو برنامه ات یه تلرانس+و- در نظر بگیر)چون همیشه کارهای متفرقه واسه ههمه پیش میاد.
حذف هم نکن زمان زیادی مونده تا کنکور..
برنامه این ترمت سنگینه که حذف کردی؟؟؟

سلام ممنون
اره برنامم سنگینه
واستادم پروژه های رو اعصاب مختلف + کوییزای وقت گیر میگیرن

sajad988

عضو جدید

سلام
مطمئنید که این کتاب، کتاب خوبی هست
من تا حالا ندیدمش ولی الان که به سایت نصیر سر زدم متوجه شدم تالیف سال 89 هستش
شما با خوندنش تست های سال 92 و 93 رو هم راحت میزنید یا نه فقط تست های داخل کتاب رو خوب میزنید

نظرتون راجع به کتاب دکتر جباری(پوران پژوهش) چیه

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
شما با خوندنش تست های سال 92 و 93 رو هم راحت میزنید یا نه فقط تست های داخل کتاب رو خوب میزنید

سلام
تا اونجایی یادمه کتاب پوران دکتر جباری رو برای ارتعاشات یکی از دوستان تایید کردن کتاب خوب و کاملیه، مطمینا فک کنم اقا حسین بودند رتبه 200کنکور 94 ،حتما کتاب خوبی هست.
موفق باشین

shadowwalker

عضو جدید
سلام

سلام. آره. من سال قبل که کنکور شرکت کردم سؤال های ارتعاشات رو خیلی راحت جواب دادم. من کلا از جباری چیزی سر در نیاوردم. نمی دونم بقیه چه طورین.

9356769

عضو جدید
سلام...........اقا یه سوال....کتابی هست که کنکور های خاص یه رشته مثلا مکانیک رو داشته باشه......؟؟؟

یه مشکلی که دارم اینه که منبع تست خوبی ندارم.........

sajad988

عضو جدید
سلام...........اقا یه سوال....کتابی هست که کنکور های خاص یه رشته مثلا مکانیک رو داشته باشه......؟؟؟

یه مشکلی که دارم اینه که منبع تست خوبی ندارم.........

بله هستش دوست عزیز
هم پوران پژوهش داره و هم راهیان ارشد

به سایتشون سر بزنی میبینی کتابارو