گام به گام تا کنکور 95

گام به گام تا کنکور 95

دوباره از اول میخوای شروع کنی؟؟
دارم دنبال کتابای تجربی میگردم.فک کنم بتونم رتبه ی خوب بیارم.

فقط بشرطیکه حالم خوب باشه بخونم.(یعنی استرسی نباشم!)

نمیدونم چرا میام اینجا دلم مهندسی میخواد! اونم مکانیک!

گام به گام تا کنکور 95

کارخوبی میکنی.مکانیک کلا به درد دخترا نمیخوره.حالا چه برسه تو بخوای ارشدشم بگیری.فقط رشته های گروه تجربی خوبن.مهندسی دیگه فایده نداره.اگه منم سنم کمتر بود حتما این کارو میکردم فقط تا حد مرگ بخون که یک ساله قبول شی .لیسانس پرستاری یا علوم ازمایشگاهی داشتیم سر هوا میزدن
٢٣سالمه.تا بخوام پزشکیمو بخونم پیر شدم دیگه!

اما چندان اهمیتی نداره!

فقطم پزشکی

dash @li

کاربر بیش فعال
درود

به نظرم زودتر تصمیمت رو بگیر

من یکی از دوستام کارشناسی مکانیک خوند ، بعد ارشدم مالک قبول شد، ول کرد الان ترم 3 پزشکی هست ، به نظرم الان تجربی بهتر از ریاضی هست بازار کارش ،

یکی از دیگه از دوستانم هم تصمیم گرفته بره پزشکی یا نشد دندون یا حالا فوقش یه چیزی تو این مایه ها چون کارش بهتر هست.

فقط اگه مثل این دوستان من روزانه خونده باشی هزینه شبانه که فک کنم ترمی 1500باشه رو باس بدین.اگه نه که روزانه حساب میشین و خرجی ندارین.

به نظر کار درستی میاد تو این وضعیت بازار کار بد مهندسی حتی رشته علوم آزمایشگاهی الان وضعیت کاریش بهتر از مهندس برق ملی روزانه خوندست.

یا حق

vanpersi

عضو جدید
دوستان شما هم نظر بدین

تا بتونم ب یه تصمیم جدی برسم
راهی که میخوای بری خیلی سخته .قبلش خوب فک کن ببین از پسش بر میای یا نه.منطقی فک کن.من اگه دوباره کنکور میدادم داروسازی رو انتخاب میکردم.با چند تا مشاور مشورت کن.

dash @li

کاربر بیش فعال
راهی که میخوای بری خیلی سخته .قبلش خوب فک کن ببین از پسش بر میای یا نه.منطقی فک کن.من اگه دوباره کنکور میدادم داروسازی رو انتخاب میکردم.با چند تا مشاور مشورت کن.
درود

مشاوره خوبه، ولی پیش هر مشاوری نرین بعضی ها شون خوب راهنمایی نمیکنن،چون میگن چه کاریه الان بری پزشکی بخونی،بعضیاشون فقط فکر نمیدونم چی هستن،الکی یه چیزایی میگن این مشاورا،ما یه مشاور داشتیم کنکور کارشناسی فقط میخواست ملت رو سریع بفرسته دانشگاه اصلا خوب راهنمایی نمیکرد.
اول به یکی از این سایت هایی که میخوان برای پزشکی بخونن سر بزن بعد یه مشاور درست و درمون پیدا کن دلسوز باشه وضعیتت رو بفامه.

یا حق

saeed541

عضو جدید
دوستان شما هم نظر بدین

تا بتونم ب یه تصمیم جدی برسم
منم گاهی به سرم میزد برگردم کنکور تجربی بدم اما نشستم سبک سنگین کردم دیدم اینکه میخوام یکسال بکوب بخونم برا پزشکی ،6ماه خوب بخونم واسه ارشد برا یه دانشگاه خوب.
اما به نظر من شما بشین ببین واقعا به کدوم علاقه داری اگه واقعا به پزشکی علاقه داری و تو خودت میبینی که میتونی پزشکی قبول شی مکانیکو ولش کن برو بچسب به کنکور تجربی.
به اینم فکر نکن که الان دیره به نظر من اگه کسی به رشته ای علاقه نداشته باشه اونو کج دار و مریض به یه جایی میرسونه اما تو رشته مورد علاقش واقعا براش تلاش میکنه و موفق میشه.

علاقمو نمیدونم! یخورده از فضای پزشکی میترسم!
روحیشو شاید نداشته باشم.
اما میگن همه اوناییکه حتی از دیدن خون حالشون بهم میخوره همه عادت میکنن.
اما بنظرم کنکور تجربی بدم موفقترم..مخصوصا داروپزشکی.
فقط دو دلم.خیلی.

اما ببخشید من یه نکته ایی رو متوجه نشدم!

لیسانسمو پیام نور خوندم.

یعنی برم پزشکی روزانه باید پول بدم؟

چه رشته هایی پولین؟!؟

dash @li

کاربر بیش فعال
روحیشو شاید نداشته باشم.
فقط دو دلم.خیلی.

لیسانسمو پیام نور خوندم.

چه رشته هایی پولین؟!؟
درود

دلیل دو دلیتون رو نمیدونم، میخواین پیام خصوصی بدین ببینم مشکل چیه،من به شخصه هیچ وقت دلم نمیخواد کنکور بدم برم پزشکی بخونم چون دلم با این مکانیک هسته
اما اگر قبلا ملی روزانه خونده باشین بله هزینه اش رو ازتون میگیرن چون فقط یه بار میتونین از این فرصت استفاده کنین الان دوستم هم مثل من روزانه خونده بود داره ترمی حدود یک و پونصد هزینه شهریه میده ، بله روزانه خونده باشید باید هزینه بار دوم قبول شدن رو بدین حتی برین دوباره کنکور ریاضی هم بدین و مهندسی نثلا معماری قبول شین بروزانه باید شهریه شبانه رو بدین
در هر صورت این از این ور قضیه است.پیام نور خونده باشین نه شهریه ندارین،فقط ملی روزانه
دودلیتون رو نمیدونم،تصمیمی باید قطعی باشه،کسی که مردد باشه نمیتونه درست پیش بره...

آخرین ویرایش:

60600

عضو جدید
روحیشو شاید نداشته باشم.
فقط دو دلم.خیلی.

لیسانسمو پیام نور خوندم.

چه رشته هایی پولین؟!؟

علاقه خیلی مهمه یعنی چی علاقمو نمیدونم!

60600

عضو جدید
تو هر کاری باید از روی علاقه وارد شد چه درس خوندن یا کار دیگه.در غیر اینصورت چند سال دیگه رو پله اول ایستادی;)

Azmoon70

عضو جدید

Sable

عضو جدید

masoudabbasi

عضو جدید
سلام
اینکه افتاده اردیبهشت عالیه به نظرم چون میشه تو عید فول تایم نشست پای درس!!!
منکه دیگه نمیخونم تا اذر!!!!!!!!

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

بدترین اتفاق ممکن همین بود.کی حوصله داره این همه مدت پای درس باشه
من شروع کرده بودم به خوندن.
احتمال تغییرش هست یا قطعی شده بچها؟
کاملا با این حرف موافقم و متاسفانه قطعی شده...

سلام
اینکه افتاده اردیبهشت عالیه به نظرم چون میشه تو عید فول تایم نشست پای درس!!!
منکه دیگه نمیخونم تا اذر!!!!!!!!

جسارت نباشه ولی توی. عید هم رو میبینیم که میگید :
'عهههههههه مگه تو عید با این رفت وآمد میشه درس خوند؟!'

باید به این موضوع غلط همین حالا تا زوده اعتراض بشه این به ضرر هنه کنکوری هاس، چه فارغ التحصیل چه دانشجو...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

masoudabbasi

عضو جدید

باید به این موضوع غلط همین حالا تا زوده اعتراض بشه این به ضرر هنه کنکوری هاس، چه فارغ التحصیل چه دانشجو...

اتفاقا عید فقط برا درس خونده!!!!!!!

FARZAD79

عضو جدید
به نظرتون با این وضعیت از الان شروع کنیم بخونیم خوبه یا نگه داریم واسه بعد مهرماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (با توجه به اینکه من فارغ التحصیل هستم و وقتم آزاده)
ّ

فارغ التحصیلی برو سمت کار، ارشد رو در حین کار شروع کن. (ارزش نداره که از الان تا یه سال دیگه وقت بزاری که ارشد قبول بشی). اصلاً فک کن شریف قبول شدی می خوای بخونی بعد باهاش چی کار کنی؟؟؟؟
اما اگه در حین کار بخونی عمری ازت هدر نمیره.

FARZAD79

عضو جدید
این اتفاق واسه من که خوب بود. من الان 4 سالی هست از درس و مشق دور بودم، چون کلاً هم بعد از ظهر ها می تونم بخونم. چون کنکور افتاده بعد عید، هم یه دو ماهی فرصت زیاد شده و هم تعطیلات عید فرصت خوبی واسه جمع بندی و ... هست، پس پیش به سوی ارشد، تا عید بخونیم، بعد عید جمع بندی و آزمون بدیم و اردیبهشت هم بریم آزمون.
فقط باید بگردم کتابامو پیدا کنم و شروع کنم.

vanpersi

عضو جدید
به نظرتون با این وضعیت از الان شروع کنیم بخونیم خوبه یا نگه داریم واسه بعد مهرماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (با توجه به اینکه من فارغ التحصیل هستم و وقتم آزاده)
ّ
نه بابا.زوده الان شروع کنی دی میبری.اول ابان شروع کنی خوبه

vanpersi

عضو جدید

اعتراض که فایده نداره چون از یکی د ماه پیش زمزمش بود و من تو سایت پارسه خوندم که گفتن دارن بررسی میکنن ولی با این حال اگه فک میکنین جواب میده انجام بدیم.ضمنا 99 درصد عید درس نمیخونن

12*12

عضو جدید
گام به گام تا کنکور 95

اعتراض که فایده نداره چون از یکی د ماه پیش زمزمش بود و من تو سایت پارسه خوندم که گفتن دارن بررسی میکنن ولی با این حال اگه فک میکنین جواب میده انجام بدیم.ضمنا 99 درصد عید درس نمیخونن

اعتراض همیشه اثر داره منتها اگه سیاهی لشکرهای کنکور راضی بشن اعتراض کنن که بعیده، چون خوشحالن که زمان بیشتری دارن...

اتفاقا عید فقط برا درس خونده!!!!!!!

من جدا نمیدونم معیار شما چیه، منتها عید چه بخوای چه نخوای رفت و آمد هست ، سیزده به در هست، خواب آلودگی فصل بهار هست و هزار چیز دیگه هست، کمتر کسی میتونه درس بخونه...

اکثرا فکر میکنن کنکور افتاد بعد عید بیشتر درس میخونن، ولی اگه کنکور دوسال دیگه باشه یا سه ماه دیگه فرقی نمیکنه، آدم بخواد بخونه تنها چیزی که نمیتونه محدودش کنه زمانه...

ببین دوست عزیز اگه دانشجو هستی بهت قول میدم که اگه قبلا یه ترم سخت میگذشت، حالا دو ترم درگیر کنکوری به شدت روند خسته کننده ای باید طی کنی و اگه فارغ التحصیلی مطمین باش زمان زیاد روند رو فرسایشی میکنه و به شدت کارت رو سختتر میکنه...

alma_mech

عضو جدید
بعد شما ها درصدای نفرات برتر امسالو مثلا زیر 20 رو دارید؟؟؟
لطفا تو تاپیک هم قرار بدید ما هم استفاده کنیم.
مرسی