کی تابستان مرد عمل بود ؟؟

بین نشین

عضو جدید
سلام

حتما هرکی برای تابستان خودش یه برنامه ریزی داشته .

با توجه به اینکه چقدر از این برنامه رو اجرا کردید به خودتان از 20 نمره بدبد

در دنیا یک جای خالی هست

بین نشین

عضو جدید
اول خودم

به نظرم برنامه من خیلی رویایی بود چون تعداد درس هایی که مثلا قرار بود تو یک ماه تمام کنم زیاد بود وقتی نرسیدم تموم کنم هم اضطراب گرفتم و هم کل برنامم به هم ریخت و این هم به دلیل کار های ساخت و ساز خونه بود

تصمیم دارم از این به بعد منطقی برنامه ریزی کنم و یک برنامه 14 روزه برای خودم بنویسم تا هم دچار اضطراب نشم و هم با روحیه درس بخونم فکر کنم این از برنامه بلند مدت بهتر باشه

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا تو تابستون چندتا کار بیشتر نکردم صبا کلاس زبان ظهرا تمرین شنا بعدش خونه پای نت بعدش بیرون تو خیابون
فک کنم 10 میشم :D

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 20 میشم.....از بیست بالاتر نداریم.....خدایی خیلی زحمت کشیدم امسال تابستون.....از توانم بیشتر:razz:

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
مطمئنی که همه از تابستونشون استفاده کردند و فقط تو جا موندی؟؟؟

نه اونجوریا هم که نبود...!!!
درسته که اصلاً وقت درس خوندن واسه ارشد نداشتم، ولی واقعاً روی کارای تحقیقاتی پروزه ام اساسی کار کردم!!!!
به خاطر همین ناراحت نیستم زیاد...

بین نشین

عضو جدید
اقایون و خانوما تابستون تموم شد رفت..
از این به بعد رو بچسبین که خیلی مهمه... تو این 5 ماه نباید حتی 1 روز هم از دست داد.

هدف از این تاپیک هم همینه که بچه ها اشتباهات برنامه ریزیشونو در طول تابستان بگن تا دیگه تو این پنجماه باقی مونده اشتباهات تکرار نشه

آخرین ویرایش:

بین نشین

عضو جدید
نتیجه اخلاقی

نتیجه اخلاقی

سلام

تابستون خیلی از وقت های مفید درس خوندم رو صرف حفظ لغت می کردم ناراحتم نیستم ولی . . .

اما این ترم یه دفترچه لغت کوچیک خریدم و قبل از اینکه استاد بیاد سر کلاس دفترچه و در میاوردم و ....

فکر کنم از اول ترم تا حالا 100 تایی لغت توی همین 10 دقیقه ها حفظ کردم

خیلی بچه خوبی شدم نه :biggrin::biggrin::biggrin: بذار بچه های کلاس بگن . . . خوان

شدیدا به شما هم پیشنهاد می کنم از وقت های پرت فقط برای حفظ لغت استفاده کنید

اگر موفقیت تنها یک کلید داشته باشد آن هم پشت کار است
جای خالی

ceramist20

عضو جدید
ریاضی خیلی بیشتر اون چیزی که فکر میکردم و برنامه ریزی کرده بودم وقت گیر بود و برناممو به هم ریخت.به خودم 12 میدم

بین نشین

عضو جدید
امیدوار

امیدوار

امیدوارم پاییز رو طوری درس بخونیم که آخر پاییز همه نمره بالاتر از 18 به خودشون بدن

baran0

عضو جدید
من به خودم نمره ی1رو میدم آخه حتی لیاقت این نمره هم رو ندارم واقعا بیهوده سپری شد ولی تصمیم دارم جبران کنم ومطمئن هستم می توانم جبران کنم

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
به نظرم اینطور تاپیک ها باید حذف هر تاپیکی زمان خودشو داره

بین نشین

عضو جدید
ای کاش کمی دقت کنید

ای کاش کمی دقت کنید

به نظرم اینطور تاپیک ها باید حذف هر تاپیکی زمان خودشو داره

از شما واقعا بعیده با این تجربه این حرفو بزنید ای کاش قبل از هر حرفی تاریخ شروع پست رو نگاه می کردید 2011/9/27 یعنی هفته اول مهر ماه

به هرحال . . . .

V A T A N

عضو جدید
سلام
خوش به حالتون
که تابستون عشق و حال میکردی
من بیچاره توی گرمای هوا از تهران میرفتم کرج دانشگاه ترم تابستونی داشتم
ولی به خودم 20 میدم
چون زحمت زیاد کشیدم