کیفیت اب اشامیدنی ما در غرب تهران

secret11

عضو جدید
پس چرا وقتی لیوان رو پر میکنیم خاک نیست این شکلی نیست

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 243760

این اب دو دستگاه تصویه کن ما فیلتر کرده --- شربت 4 تخم به خوردمون میدن دستشون درد نکنه !!!

:cool:آب تهران مگه تصفیه نمیشه؟؟. یعنی بازم تصفیه میکنید اینجوریه؟. کاش من الان خونه بودم تا دستگاه تصفیه خودمون رو باز میکردم ازش عکس میگرفتم ببینید چه وضعی داره!!!! این چیزی نیست!

secret11

عضو جدید
:cool:آب تهران مگه تصفیه نمیشه؟؟. یعنی بازم تصفیه میکنید اینجوریه؟. کاش من الان خونه بودم تا دستگاه تصفیه خودمون رو باز میکردم ازش عکس میگرفتم ببینید چه وضعی داره!!!! این چیزی نیست!

پس باید ما یقه کی رو بگیریم؟

secret11

عضو جدید

این یه نوع ظلم هست که ما قبول کردیم علاوه بر اینکه تموم محصولات الوده هستند اب هم الوده هست
همیشه برام سوال بوده هست چرا رئیس نماینده مسئولین این کشور این بی لیاقت خدا نشناس هستند اخه این چی که به خوردمون میدن

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه نوع ظلم هست که ما قبول کردیم علاوه بر اینکه تموم محصولات الوده هستند اب هم الوده هست
همیشه برام سوال بوده هست چرا رئیس نماینده مسئولین این کشور این بی لیاقت خدا نشناس هستند اخه این چی که به خوردمون میدن

آرهاول از همه مردم باید خودشون پیگیر باشن وگرنه نماینده و مسئول شهر و فلان وبهمان کاری نمیکنن!. باید مجبورشون کرد

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من که هرموقع میرم تهران بخاطر آب خوبش پوستم بهترترتر میشه!.:). ما اینجا هم آبمون خوب نیس، هم ریزگرد یکسره تو حلقمونه.

secret11

عضو جدید
آرهاول از همه مردم باید خودشون پیگیر باشن وگرنه نماینده و مسئول شهر و فلان وبهمان کاری نمیکنن!. باید مجبورشون کرد

اخه مشکل اینجاست اگه خبردارشون کنی هم توجه نمی کنند مثل زمان احمدنژاد قرار بود چند محل از محلهایی نزدیک ما رو اسفالت کنند ولی الان هم پیگریی نکردند
به این دلیل این هم مریض تو کشور داریم یکیش خودم چیز الوده تو حلقمون می کنند
اینها تنها به فکر دزدی خودشون هستند والا اندازه یه گوسفند براشون از مردم بیشتر

بالا