کوانتوم

جهانگیدی

عضو جدید
ایا کسی نرم افزار خوبی برای شبیه سازی ومحاسبات شیمی کوانتوم می شناسه کمکم کنه ممنون میشم

quan

عضو جدید
سلام پدیده تونل زنی و اسپینترونیک . ولی بیشتر به خاطر علاقه ام به کوانتو م می خوام استفاده کردن ازش یادبگیرم . ممنون
سلام
ساده ترین روش استفاده از روش اسکن با نرم افزار گوسین برای پدیده تونل زنی
برای spintrnics هم نرم افزار ATK که بیشتر بچه های مهندسی باهاش کار می کنن

جهانگیدی

عضو جدید
سلام لطف کردید. خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید در بکار گیری کوانتوم بیشترکمکم کنید . راستش من نرم افزار گوسن یک کمی کردم اما نمی دونم چطوری اسکن می کنن واصلا اسکن کردن چیه

quan

عضو جدید
سلام لطف کردید. خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید در بکار گیری کوانتوم بیشترکمکم کنید . راستش من نرم افزار گوسن یک کمی کردم اما نمی دونم چطوری اسکن می کنن واصلا اسکن کردن چیه

جلد دوم شیمی کوانتومی لواین رو اگه مطالعه کنین واسه شروع به کار با نرم افزارهای محاسباتی خوبه

جهانگیدی

عضو جدید
ممنونم ازلطفتون .پس من این رومطالعه می کنم وبعدازامتحانات پایان ترمم دوباره مزاحمتون میشم

جهانگیدی

عضو جدید
می تونید لطف کنید اگه شیمی فیزیک سطح آدامسون ادیشن 6 حل تمرین داره برام بفرستین . یاکتاب دیگه ای که مثال حل کرده باشه .ممنون

quan

عضو جدید
می تونید لطف کنید اگه شیمی فیزیک سطح آدامسون ادیشن 6 حل تمرین داره برام بفرستین . یاکتاب دیگه ای که مثال حل کرده باشه .ممنون

از سایت libgen.org کتابتون رو دانلود کنین
solution manual for physical chemistry of surface رو تو همین سایت search کنین، پیدا می شه