کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزانی ک قبول شدید لطف کنید منابعی ک خوندید رو بگید ما از سر در گمی نجات یابیم

منم همین خواهشو دارم
دوستانی که قبول شدن مارو هم راهنمایی کنن
خودتون که میدونید تعداد کتابای منتشر شده زیاده
کتابای اصلی و مهمترو معرفی کنید
راهیان
پوران
سپاهان
همه که نمیتونن همشونو بخرن
خواهش میکنم راهنمایی کنید
دروس عمومیم بگید

p.abdollahi

عضو جدید
آقایون اومدم یچی بگم فقط
اگه کسی هنوز کتاب جزوه نخریده سراغ پارسه نره که بغیر اجزا ماشینش بقیش مزخرفه
من چند روز پیش استاتیکشو داشتم میخوندم جز اینکه وقتمو بگیره و گیجم کنه هیچ چبز دیگه ای نداشت
ولی من استاتیک رو از پارسه خوندم عالی بود و تونستم کل سوالات استاتیک رو جواب بدم

بامداد 2

عضو جدید
سلام
کتاب ساخت و تولید ارکان دانش رو نتونستم از هیچ کتاب فروشی ای پیدا کنم چرا ؟ چگونه بخرم ؟ از کجا ؟

Gooner

عضو جدید
سلام
کتاب ساخت و تولید ارکان دانش رو نتونستم از هیچ کتاب فروشی ای پیدا کنم چرا ؟ چگونه بخرم ؟ از کجا ؟

کتاب کاملی نیست بنطر من و بین کتابهای جامع سپاهان بهتر از بقیه هستش
من هم این کتابو به سختی پیدا کردم ولی خیلی بدردم نخورد

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستانی که براشون مقدوره که به تهران سفر کنن یا ساکن تهران هستند بنده از 16 شهریور تهران هستم و در خدمتم اللخصوص بچه های ساخت
در ضمن باز هم تکرار میکنم از نظر بنده بهترین کتاب برای تست و مرور دروس ساخت و تولید کتاب سپاهان هست و باید توجه کنید که به هیچ وجه نباید مقید به این کتاب بشید چون برای کسب رتبه خوب حتما باید علاوه بر مطالعه کتب منبع برای هر درس سایر جزوات و کتب ساخت و تولید رو هم مطالعه کنید
;)

موفق باشید

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
منابع ارشد ساخت و تولید

منابع ارشد ساخت و تولید

دوستانی که قصد شرکت در کنکور ساخت و تولید رو دارن یک بار دیگه منابع رو بهشون معرفی میکنم:
معرفی منابع ارشد ساخت و تولید:
انیورسال :
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت فرایند های سنتی براده برداری
جزوه: دکتر رازفر دانشگاه امیرکبیر
توانایی ماشینکاری:
کتاب مرجع: اصول ماشینکاری و ابزار شناسی تالیف دکتر رازفر
قالب پرس:
کتاب مرجع: گام به گام طراحی قالب های برش انتشارات نشر طراح + طراحی قالب و قیود نشر طراح هر دو کتاب تالیف عبدالله ولی نژاد
جزوه : دکتر ملایی دانشگاه امیرکبیر
اندازه گیری:
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت مترولوژی و اندازه گیری
جزوه: اندازه گیری دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
علم مواد:
کتاب مرجع: علم مواد تالیف آقای تویسرکانی
CNC:
کتاب مرجع: ماشین های کنترل عددی تالیف مهندس لطفی
هیدرولیک و پنوماتیک
کتاب مرجع: کاربرد هیدرولیک وپنوماتیک تالیف دکتر رضاعی و دکتر باصری
تولید مخصوص:
کتاب مرجع: هرکتابی با موضوعیت فرایند های ماشینکاری غیر سنتی مثل کتاب آقای مصطفی عرب و یا بیغال
جزوه درسی: دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
مدیریت تولید:
دکتر الوانی یا دکتر متقی و یا هرکتابی با این موضوعیت
علاوه بر کتب بالا کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انتشارات دانشگاه تهران
به همراه یک کتاب حاوی تست و نکته که پیشنهاد بنده کتاب ساخت و تولید انتشارات سپاهان تالیف دکتر رازفر و فرحناکیان است.

mohamad asghari

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و محترم چه درسهای رو واسه کنکور سراسری ارشد ساخت و تولید بخونم رتبه بهتری کسب میکنم منظورم دروس جامدات و ساخت و ریاضات و سیالات

بامداد 2

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و محترم چه درسهای رو واسه کنکور سراسری ارشد ساخت و تولید بخونم رتبه بهتری کسب میکنم منظورم دروس جامدات و ساخت و ریاضات و سیالات

فکر کنم ضریبهای یکسان دارند . در صورت داشتنِ ضریبهای یکسان : ریاضی پیشنهاد می شه . چون پایه شما قوی تر می شه برای ادامه تحصیلات و ...

nimaie

عضو جدید
مشاوره (پرسش و پاسخ اینترنتی) با مهندس میلاد عسگری،مهندس فرید علی‌نژاد،مهندس ایمان معصومی در سایت mechedep.com.
در این دپارتمان شیوه جدید و کاملا متفاوتی از کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد برای تمامی باکس‌های مکانیک به صورت نیمه خصوصی(7 نفر) و در زمان(و هزینه!!) بهینه برای دوستان مکانیکی در نظر گرفته شده است.این کلاسها در 3 سه سطح درس و تست،نکته و تست(حلِ تمرین)،جمع‌بندی ارائه می‌شود.

hashsa

عضو جدید
کیفیت کارنامه پایین بود رتبتون دقیقا چقدر شده؟؟
بشدت نیاز دارم میخوام بدونم اونایی که ساختی نیستن رتبه هاشون در مقایسه با پارسال چطوریه.ممنون[/QUOTE]

HosseinBarari

عضو جدید
سلام ...

بنده کارشناسیم جامدات هست ، قبولی واسه ارشد تو رشته ساخت راحت تره یا طراحی کاربردی یا تبدیل انرژی ؟؟؟؟

spa.

عضو جدید
جزوه تولید مخصوص دکتر امیر عبدلله - استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر

Download

pass: mechanicspa.mihanblog.com

Abolfazl6776

عضو جدید
سلام
من جامداتی هستم میخوام ارشد ساخت بخونم ، بیشتر علاقه دارم ، با خوندن کدوم مباحث میتونم خیلی سریع و راحت(هم تو مطالعه هم سر جلسه آزمون) درصد20-30 بزنم تو درس ساخت؟؟؟؟؟؟؟