کنکور ارشد 92 چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همگی
امیدوارم خوب خوب باشید
چطورید با کنکور؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام به همگی
امیدوارم خوب خوب باشید
چطورید با کنکور؟!

سلام عزیزم.
پست رو گذاشتم اینجا، در مورد کنکور جدا حرف بزنیم.
راستش من که زیاد نخونده بودم. یعنی بعد وقفه ای که بین درس خوندنم افتاد، خوندنم خیلی کمتر شد.
تحقیق و بازاریابی به نظرم خیلی خوب بود.
آمار خیلی سخت بود.
مالی همه فرمولا یادم رفته بود. صفر!!
بقیه درسا رو نمیدونم چطور دادم:(

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کنکور برای من زبانش سخت بود. چون حفظ لغاتم ضعیف بود. ولی از همون ریدینگ تو آزمونای آزمایشی سنجش حداقل 20 درصد می زدم. ولی تو کنکور ریدینگاش هم بیشتر کلمات مترادف بود. امیدوارم فقط زبان رو منفی نزده باشم. بقیه درساش به غیر از اقتصاد که متوسط بود راحت بود. ولی ای کاش راحت نبود. چون من همه سوالارو می خواستم جواب بدم. خیلی وقت کم آوردم. بعدشم من همیشه آزمون وقتی راحت باشه تعدادمنفی زیادی می زنم. من تو آزمون آزمایشی آخر زنجش رتبه معادلم 370 شده بود. اما اصلا نمی تونم قضاوت کنم که تو کنکور چند بشم. یهو دیدید اصلا مجاز نشدم.
اینا هم که این قدر جوابارو دیر می دن که آدمو دق می دن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب منم اشتباه کردم خوب درس نخوندم من زبانش با اینکه ضریب بالایی هم داشت اصلا نزدم باقی درسارو خوب زدم به نظر منم بازاریابی خیلی خوب بود
امار و ریاضیم که نگو مخصوصا ریاضی اصلا نزدم جز اون اولا اسوناش ولی امار بهتر بودبرای من اخه این ترم امار داشتم
تحقیق در عملیات که ترمای قبل ژاس کرده بودم اصلا یادم نبود مالیم ترمای قبل خوندم ولی یه چیزایی زدم:redface:
ولی فکر نکنم حقم باشه قبول بشم اخه خیلیای دیگه بیشتر از من زحمت کشیدن البته ماهم چون پیام نور درس خوندیم زحمت کشیدیما
بازم همچی بستگی داره به خدا ما که دادیم رفت اگه امسال قبول نشم سال دیگه خوب میخونم اگه بازم قبول نشم میرم ازادد امسال نمیخوام برای ازاد امتحان بدم

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ماشالله :D همه از تغیرات شاه ناراضی :D امین السلطان ناراضی ، کمال الملک ناراضی من هم ناراضی :D (خاطرات اعتماد السلطنه، نقل قول به فجیع ترین شکل ممکن :cool: ) .

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
خب منم اشتباه کردم خوب درس نخوندم من زبانش با اینکه ضریب بالایی هم داشت اصلا نزدم باقی درسارو خوب زدم به نظر منم بازاریابی خیلی خوب بود
امار و ریاضیم که نگو مخصوصا ریاضی اصلا نزدم جز اون اولا اسوناش ولی امار بهتر بودبرای من اخه این ترم امار داشتم
تحقیق در عملیات که ترمای قبل ژاس کرده بودم اصلا یادم نبود مالیم ترمای قبل خوندم ولی یه چیزایی زدم:redface:
ولی فکر نکنم حقم باشه قبول بشم اخه خیلیای دیگه بیشتر از من زحمت کشیدن البته ماهم چون پیام نور درس خوندیم زحمت کشیدیما
بازم همچی بستگی داره به خدا ما که دادیم رفت اگه امسال قبول نشم سال دیگه خوب میخونم اگه بازم قبول نشم میرم ازادد امسال نمیخوام برای ازاد امتحان بدم
هرچی خدا بخواد همون میشه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام بچه ها کنکور برای من زبانش سخت بود. چون حفظ لغاتم ضعیف بود. ولی از همون ریدینگ تو آزمونای آزمایشی سنجش حداقل 20 درصد می زدم. ولی تو کنکور ریدینگاش هم بیشتر کلمات مترادف بود. امیدوارم فقط زبان رو منفی نزده باشم. بقیه درساش به غیر از اقتصاد که متوسط بود راحت بود. ولی ای کاش راحت نبود. چون من همه سوالارو می خواستم جواب بدم. خیلی وقت کم آوردم. بعدشم من همیشه آزمون وقتی راحت باشه تعدادمنفی زیادی می زنم. من تو آزمون آزمایشی آخر زنجش رتبه معادلم 370 شده بود. اما اصلا نمی تونم قضاوت کنم که تو کنکور چند بشم. یهو دیدید اصلا مجاز نشدم.
اینا هم که این قدر جوابارو دیر می دن که آدمو دق می دن

زبان عمومی لغاتش سخت بود. من هم فقط تخصصی رو جواب دادم.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

بابا آمارش خیلی سخت بود. من به آمار بیشتر امیدوار بودم تا ریاضی. ولی برعکس شد!!!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
اول از همه من دقیقه 90 فهمیدم کنکور دارم!!
آخه ماهان این هفته هم ازمون داشتیم و من فکر میکردم آزمون اصلی آخر بهمنه!
به هر حال
زبان رو اصلا نگاه نکردم تئوری رو اگه همه ش درست باشه تا 60%زدم. ریاضی هم زیاد نزدم،اقتصاد هم اگه درست باشه تا 50%رو زدم.
تئوری مدیریت و بقیه رو هم زیاد بد نبود در حد اعتدال.
ما تلاشمون رو کردیم. بقیه ش با خداست

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
اول از همه من دقیقه 90 فهمیدم کنکور دارم!!
آخه ماهان این هفته هم ازمون داشتیم و من فکر میکردم آزمون اصلی آخر بهمنه!
به هر حال
زبان رو اصلا نگاه نکردم تئوری رو اگه همه ش درست باشه تا 60%زدم. ریاضی هم زیاد نزدم،اقتصاد هم اگه درست باشه تا 50%رو زدم.
تئوری مدیریت و بقیه رو هم زیاد بد نبود در حد اعتدال.
ما تلاشمون رو کردیم. بقیه ش با خداست

بله.
میگم این آزمونای ماهان چطور بوده؟

anoeil

کاربر ممتاز
بله.
میگم این آزمونای ماهان چطور بوده؟
خیلی عالی بود!!!
به خصوص اقتصاد کلانش خیلی شباهت داشت.
ولی اقتصاد رو خیلی زود فراموش میکنم!
خیلی مباحثش شبیه همه!!!!!

samira.it

عضو جدید
من فقط رياضي و آمارو خوب زدم آمارش واسم خيلي راحت بود رياضيشم بد نبود بقيه رو اصن راضي نبودم نميشد هم سركار برم هم بخونم

1del

من اجرایی بودم ولی اصلا راضی نبودم. سوالهای جی مت که خیلی سخت بود یعنی واقعا هوش بودند من که کلی وقت کم آوردم.بازم خدا چی قسمت بدونه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا