کنکور ارشد رشته شیمی (منابع،سوالات و راهنمایی)

شیمیست عکاس

عضو جدید
ولی مه دوست جان یه چیزی که برای من جالبه اینه که نمیدونم چرا هیچ کس راضی نیس از چیزی که داره؟!من زنجان قبول شدم میگم ای کاش میزدم اول قزوین.تو قزوین قبول شدی.میگی ای کاش میزدم زنجان اول.من زنجان قبول شدم.غبطه قزوین و میخورم.فامیلمون خوارزمی قبول شده میگه چرا تهران نیاوردم.دوستام هر کدوم یه جورررررررررررررررر!!!!!!!!!!
ولی میگم بهتره همه مون نگاهمون و عوض کنیم و راضی باشیم به رضای حق و مطمین باشیم که حتما یه چیز نهفته ای تو جایی که قراره بریم خدا برامون در نظر گرفته.پس باید با عشق و رضایت بریم دنبالش

شیمیست عکاس

عضو جدید
دوستای عزیز شیمیستم کسی از دانشکده شیمی دانشگاه زنجان اطلاعات داره؟خیلی دوس دارم راجع به استاداش اطلاعات بگیرم ولی هیچی هنوز نمیدونممممممممممممممممممممم

مه دوست

عضو جدید
ممنون شیمیست جون:gol:آره امروز بایکی از دوستام صحبت کردم گفت: خوابگاه میدن:redface:
آره به امید خدا ببینیم چی پیش میاد:w21::victory:
اطلاعاتم فقط در همین حدکه یکی از استادامون ارشدش رو تو دانشگاه زنجان خونده بود

آخرین ویرایش:

شیمیست عکاس

عضو جدید
خیره ایشالا دوستم.دلت و صاف بکن قبل دانشگاه.تو دانشگاه بین الملل قبول شدی.این عالیهههههههههههههههه

ممنون شیمیست جون:gol:آره امروز بایکی از دوستام صحبت کردم گفت: خوابگاه میدن:redface:
آره به امید خدا ببینیم چی پیش میاد:w21::victory:
اطلاعاتم فقط در همین حدکه یکی از استادامون ارشدش رو تو دانشگاه زنجان خونده بود

مه دوست

عضو جدید
سلام
روزی چند ساعت میخوندید؟؟
سلام
من خیلی زمان مشخصی نداشتم،هر زمان که وقت میشد...مثلا حدود1.5، 2ماه اول رو از صبح تا شب میخوندم.بعد کمتر شد و حدود 3، 4هفته ی آخر شاید روزی 2ساعت وهفته ی آخر باز بیشتر شد

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
من خیلی زمان مشخصی نداشتم،هر زمان که وقت میشد...مثلا حدود1.5، 2ماه اول رو از صبح تا شب میخوندم.بعد کمتر شد و حدود 3، 4هفته ی آخر شاید روزی 2ساعت وهفته ی آخر باز بیشتر شد

سلام
1- تست چه کتابایی استفاده کردی؟
2 - راسی کدوم دانشگاه درس خوندی
چون معمولا نمی رسن همه سرفصل رو درس بدن.
3- من دو سال پیش معدنی رو خیلی عالی خوندم ولی تو کنکور بیشتر از سی درصد تست هامو غلط زدم.
دیروز که جزوه رو باز کردم ،مطمئن شدم که تئوری رو مسلطم.ولی نمیدونم چرا انقدر تو تست بی دقت و بد بودم!!!!!!!
البته قبول دارم که با تست درس نمی خوندم و بزرگترین ایرادمم بود.
براش پیشنهادی داری؟
4 -راسی با این زمان م چه حجمی از درسا رو خوندی؟
من هرچی برنامه رو نگاه می کنم با روززی 3-2 ساعت نمیشه رتبه زیر 500 آورد.
5 -بقیه دوستان هم راهنمایی کنند ممنون میشم.

آخرین ویرایش: