کنکور ارشد رشته شیمی (منابع،سوالات و راهنمایی)

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
فرق اين كتاب ها (مدرسان ،پارسه و...)در چيه ؟
من رو تجربه خودم گفتم چون پایه خوبی تو کوانتوم و ش فیزیک 2 نداشتم کتاب پارسه برام سخت بود و دادمش به یکی از بچه ها.
مدرسان رونتر گفته ولی خیلی کامل و جامع نیست .(البته از رو شنیده هام).خوب خونده شه شاید 50%هم بشه زد...
من 2فصل اولش رو تابستون خوندم و دیگه نشد دوره کنم یا تمرین حل کنم و سخت اشتباه کردم جون همونقدر که خوندم 13.33% زدم.
اگه وقت دارین اول مدرسان بعد پارسه رو بخونین و در کنارش لواین یا اتکینز.البته برای گرایش ش فیزیک .وگرنه فک کنم مدرسان کافی باشه.
راستی سایت زیر هم جزوه داره و البته مشاوران خوب،یه سر بزنین

http://www.chemdep.com

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه آغاز می شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت پذیرش در کد رشته محل های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۳ بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.​
وی افزود: همچنین این اطلاعیه در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه در نشریه پیک سنجش به چاپ می رسد.​
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده اند بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته تحصیلی آزمون و همچنین مندرجات اطلاعیه تکمیل ظرفیت می توانند از از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تا پنج شنبه اول آبان ماه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.​
منبع: خبرگزاری مهر​

خبر درسته؟

شیمیست عکاس

عضو جدید
نمیدونم...لابد درسته دیگه:surprised:
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه آغاز می شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت پذیرش در کد رشته محل های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۳ بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.​
وی افزود: همچنین این اطلاعیه در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه در نشریه پیک سنجش به چاپ می رسد.​
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده اند بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته تحصیلی آزمون و همچنین مندرجات اطلاعیه تکمیل ظرفیت می توانند از از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تا پنج شنبه اول آبان ماه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.​

خبر درسته؟

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

خبر درسته؟

خبر درست بود ولی خبر جدید:

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ اعلام‌ ظرفيت‌ پذيرش‌ رشته‌محل‌هاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت برخي از كد رشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393

1393/07/08

پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 3/6/93 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و مورخ 31/6/93 درخصوص تكميل ظرفيت، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون مذكور مي‌رساند، اطلاعيه اين سازمان مبني بر اعلام ظرفيت جديد برخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي و همچنين تكميل ظرفيت براي برخي از كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون مذكور كه تكميل نگرديده در تاريخ 20/7/93 در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان درج خواهد شد. لذا داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه مذكور از تاريخ 20/7/93 لغايت 27/7/93 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
مهلت تکمیل ظرفیت تا 27 مهره،بشتابید.

خبر درست بود ولی خبر جدید:

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ اعلام‌ ظرفيت‌ پذيرش‌ رشته‌محل‌هاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت برخي از كد رشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393

1393/07/08

پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 3/6/93 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و مورخ 31/6/93 درخصوص تكميل ظرفيت، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون مذكور مي‌رساند، اطلاعيه اين سازمان مبني بر اعلام ظرفيت جديد برخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي و همچنين تكميل ظرفيت براي برخي از كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون مذكور كه تكميل نگرديده در تاريخ 20/7/93 در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان درج خواهد شد. لذا داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه مذكور از تاريخ 20/7/93 لغايت 27/7/93 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

سلام

راسی کسی در مورد شیمی کاربردی مجازی اطلاعی داره؟

قاصدک جوان

عضو جدید
سلام بچه های عزیز
کسی میدونه تراز رشته های شیمی دانشگاه آزاد تو تهران چنده؟!
به نظرتون می ارزه با وجود این که دانشگاه آزاد تو ارشد شیمی تقریبا همه دانشجویان رو قبول می کنه و هزینش هم زیاده ارشد آزاد بریم؟
خواهشششش میکنم سریع جواب بدین به جوابش خیلی احتیاج دارم:cry:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه های عزیز
کسی میدونه تراز رشته های شیمی دانشگاه آزاد تو تهران چنده؟!
به نظرتون می ارزه با وجود این که دانشگاه آزاد تو ارشد شیمی تقریبا همه دانشجویان رو قبول می کنه و هزینش هم زیاده ارشد آزاد بریم؟
خواهشششش میکنم سریع جواب بدین به جوابش خیلی احتیاج دارم:cry:
قبولی خیلی راحته

قاصدک جوان

عضو جدید
قبولی خیلی راحته

منم به خاطر همین مرددم که آزاد برم یا نه کسایی می شناسم که با تراز 4000 (با در صدای منفی ) شیمی آلی تو تهران قبول شدند به نظرتون می ارزه با وجود این که خیلی راحت میشه قبول شد وهزنیه زیادی هم داره دانشگاه آزاد برم ؟!
این که مدرکتو از کدوم دانشگاه گرفتی چه قدر مهمه تو بازار کار؟!

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام قاصدک جان.به نظر من نمی ارزه........من دارم شرکت میکنم خودم ولی نه برای رفتن.فقط واسه اینکه ببینم نفر چند میشم..تو رشته ما که اینقدر متاسفانه اشباع شده و کار درست و حسابی راحت گیر نمیاد اصلا به نظرم پول به ارشد آزاد دادن اشتباه محضه...........ولی خب شاید
یکی اینقدر وضع مالیش خوب باشه که بگه اصلا برام پولش و این حرفا مهم نیست......دیگه بستگی به خود طرف داره...شاید پولداره و عاشق علمه...دوس داره اصن پولش و صرف این کار کنه...حتی اگه کار گیرش نیاد.....ولی اگه کسی اعتبار دانشگاه براش مهم باشه و همت کنه یه کم خوب بخونه دولتی رو ترجیح میده...باید ببینی هدفت چیه

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
منم به خاطر همین مرددم که آزاد برم یا نه کسایی می شناسم که با تراز 4000 (با در صدای منفی ) شیمی آلی تو تهران قبول شدند به نظرتون می ارزه با وجود این که خیلی راحت میشه قبول شد وهزنیه زیادی هم داره دانشگاه آزاد برم ؟!
این که مدرکتو از کدوم دانشگاه گرفتی چه قدر مهمه تو بازار کار؟!

اگه سر کاری هستی ارزشش رو داره وگرنه با یکم خوندن حتما قبولی.مطمئن باش و شک نکن
موفق باشی

مه دوست

عضو جدید
سلام، با رتبه ی 1300 معدنی کجا میشه قبول شد؟
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم ولی وسطاش هدفم عوض شد ولی بعد از کنکور فهمیدم که اشتباه کردم،حالا به همین هم راضیم

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام، با رتبه ی 1300 معدنی کجا میشه قبول شد؟
خیلی خوب داشتم پیش میرفتم ولی وسطاش هدفم عوض شد ولی بعد از کنکور فهمیدم که اشتباه کردم،حالا به همین هم راضیم

سلام دوستم.تبریک میگم بهت.معدنی روزانه دانشگاه خوارزمی تا ششصد میگیره.واسه شبانه هم باید ضربدر دو کنیش.یعنی تا 1200.پس اگه خوش شانس باشی شبانه خوارزمی احتمالش هست...به نظر من صد در صد روزانه شهرستانا قبولی.ولی نمیدونم دقیق کدوم شهرا

شیمیست عکاس

عضو جدید

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلااااام
شنیدیم ...و نمی دونم شایعه است یا ؟
کنکور ارشد 95 اردیبهشت 95 ......

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیزم.بالاخره جوابای کنکور ارشد اومد و پرونده کنکور ارشد امسال هم بسته شد.تبریک میگم از همینجا به همه قبولیهای امسال.منم تجزیه روزانه دانشگاه زنجان قبول شدم به لطف خدا و دارم عازم سفر به زنجان میشم:))فقط کسی از دانشگا زنجان و استادااش اطلاعات داره؟اگه کسی اطلاع داشته باشه خیلی ممنون میشم که یه کم راهنماییم کنه

مه دوست

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیزم.بالاخره جوابای کنکور ارشد اومد و پرونده کنکور ارشد امسال هم بسته شد.تبریک میگم از همینجا به همه قبولیهای امسال.منم تجزیه روزانه دانشگاه زنجان قبول شدم به لطف خدا و دارم عازم سفر به زنجان میشم:))فقط کسی از دانشگا زنجان و استادااش اطلاعات داره؟اگه کسی اطلاع داشته باشه خیلی ممنون میشم که یه کم راهنماییم کنه
سلام شیمیست جون مبارکه ،بسلامتی:)
منم روزانه معدنی دانشگاه بین الملی قزوین قبول شدم،
بخاطر مصافتش اول قزوین رو زدم بعد زنجان رو ولی حالا خانواده میگن رفتوآمدش سخته و شاید به شب بخوری و از این حرفها ...میگن خوابگاه بگیریم و برم اونجا...میگم اگه قرار بود خوابگاه بگیرم خب زنجان رو میزدم و الان اینجوریم:(

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام دوست عزیزززززززززززززززم.تبریک میگم خیلی زیادددددددددددددد.تو روزانه قبول شدی.این عالیهههههههههههه.خوابگاه به روزانه ها حتما میدن.اصن ناراحت نباش.مسافتت بازم کمتره نسبت به زنجان.حالا من عذاب وجدان گرفته بودم یه کم چرا اول شبانه قزوین و نزدم.ولی الان راضیم.اینم بگم که تو هم خیلی خوشحال باش.خود منم روزانه تحصیلات تکمیلی و زودتر از قزوین زده بودم به خاطر خفن بودنش.بعد روزانه قزوین.بعد روزانه دانشگاه زنجان.بعد شبانه قزوین.که دیگه تو روزانه زنجان استپ کرررررردم.حالا به نظر من دانشگاه امام خمینی به خاطر بین الملل بودنش خیلی باکلاسه.واسه همین یه ذره اولش خیلی خوشحال نبودم که دیدم روزانه زنجان و اوردم.ولی الان خوشحالم.چون روزانه ست زنجان تکلیف خوابگاه روزانه ها کلا معلوم تره.ضمن اینکه خب هزینه شم کمتر میشه

سلام شیمیست جون مبارکه ،بسلامتی:)
منم روزانه معدنی دانشگاه بین الملی قزوین قبول شدم،
بخاطر مصافتش اول قزوین رو زدم بعد زنجان رو ولی حالا خانواده میگن رفتوآمدش سخته و شاید به شب بخوری و از این حرفها ...میگن خوابگاه بگیریم و برم اونجا...میگم اگه قرار بود خوابگاه بگیرم خب زنجان رو میزدم و الان اینجوریم:(