کنکورهای آزمایشی کارشناسی ارشد (دانلود سوالات)

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون بابت آزمون
این آزمون امسال هست؟تاریخشو میگین؟مرسی

درود بر شما
بنده مدرسان شرکت نمیکنم.ولی گذاشتم که تایپک بی روح نشه!
ازمون بینش شرکت میکنم!
اینجا 40 نفر دانلود میکنن 5 نفر تشکر میکنن معلومه اکانت ساختن برای دانلود و منافع شخصی خود!

اگر دوستان همکاری نکنند از گذاشتن سوالات بینش طبق نصیحتهای ice معذورم.

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه عزیزان علی الخصوص ra1372 که فعالیت خوبی در وبسایت دارند.در صورتی که خودتان تمایل داشته باشید حتما قرار دهید تا دیگران استفاده کنند.هرگز از اینکه کسی تشکر نمیکند ناراحت نشوید.من از سال 88 وبلاگ داشتم و اینقدر از این بی مهری ها دیدم که در نهایت تصمیم گرفتم منتظر هیچ تشکری نباشم.آخرش هم دیگه بیخیال وبلاگ شدم.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات کار درمنزل شماره 1 بینش

http://s6.picofile.com/file/8225800134/کاردرمنزل_1.pdf.html

تذکر:
1-طبق صحبتهای قبلی در صورتی که تعداد دانلود با تعداد تشکر یکسان نباشد از گذاشتن ادامه سوالات مراحل بعدی و کاردرمنزلها معذورم.
2-اینکار صرفا بخاطر حمایت از سایت و رعایت مقررات توسط اعضا انجام میشود.
3-با اینکه تشکر اینجا هیچ فایده ندارد اما گذاشتن سوالات را به خاطر دوستان با سابقه و احترام به مدیریت محترم انجام میدهم.
پس لطفا همکاری لازم را به عمل آورید تا با اینکار دوستان دیگر که میخواهند استفاده کنند دچار مشکل نشوند.

باتشکر

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مهندسان عزیز.
این جور صحبتها در شأن هیچ یک از شما دوستان نیست.اگر کسی اینجا مطلب یا فایلی میذاره به واقع نباید انتظاری داشته باشه چون این جا یه محیط مجازی هست و شما شاید تا پایان عمر هرگز همدیگر رو نبینید بنابراین نباید بابت قراردادن مطلب یا فایل از همدیگه انتظاری داشته باشید.همچنین اینکه کسی از کسی دیگه بابت قرار دادن فایل یا مطلب تشکر کنه نشون دهنده شخصیت خودش هست.اینجا همه اختیار داریم که مطلب بذاریم یا نذاریم.بنابراین از این به بعد با در نظر گرفتن این موارد در سایت فعالیت کنیم بهتر هست.بنده خودم 8 سال هست که عضو این سایتم و حدود 3 سال هم هست که در این سایت فعالیت جدی دارم و بابت قرار دادم مطالبم هیچ انتظاری از هیچ کسی نداشتم،چه مالی و چه معنوی.این که کسی از شما تشکر کنه به خودش بر میگرده.
همچنین من مشاهده کردم که یکی از مدیران متاسفانه تعدادی از کامنتها رو پا کرده که من درصورتی که مشکلی در این کامنتها نبینم اونها رو برمیگردونم تا سوء تفاهمی پیش نیاد.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان، مطالب را مطالعه کردم، چند نکته را به اختصار می نویسم.

1- بنده از طرف تیم مدیریت از زحمات کاربر محترم ra1372 که از پرکارترین کاربران این روزها هستند تشکر می کنم، گرچه قبلا هم تشکر کردم.

2- قبلا به اعضای مختلف به طور خصوصی و عمومی عرض کرده بودم، سیاست هم سایت و هم تالار برق دسترسی آزاد به اطلاعات هست، شما اگر سایتهای دیگه و حتی تالارهای دیگه انجمن مهندسان را ببینید شاهد اشتراک گذاری تعداد زیادی فایل هستید، در واقع ما وقتی اطلاعاتی را به اشتراک می گذاریم به نحوی باید منتظر کپی شدن/ سوء استفاده و.... باشیم ولی چون هدف ما کمک به افراد دیگه هست از این مورد چشم پوشی میکنیم.

3- به دلیل همین سیاست دسترسی آزاد به اطلاعات، کادر مدیریتی مخالف اشتراک گذاری فایل های پسورد دار (بدون درج پسورد) هست.

4- پیشنهادی که تیم مدیریت داده این هست که با استفاده از روش ها و نرم افزار های مختلف فایلها را می توانید ویرایش کرده و نام خودتون/انجمن مهندسان و یا هر مورد دیگر را به صورت واتر مارک اضافه نمایید، در صورتی هم که فایل را به صورت پسورد دار قرار میدهید حتما پسورد را در پست مربوطه درج کنید.

5- از طرفی ما هم محدودیت تشکر روزانه برای کاربران داریم و هم بعد مدتی دکمه تشکر از زیر پست های قدیمی حذف میشه، در نتیجه زیاد نباید درگیر این مسایل بود، خود مدیریت به صورت دوره ای سعی میکنه از کاربران به طرق مختلف (عنوان و...) تشکر کنه.

با سلام خدمت مهندسان عزیز.
این جور صحبتها در شأن هیچ یک از شما دوستان نیست.اگر کسی اینجا مطلب یا فایلی میذاره به واقع نباید انتظاری داشته باشه چون این جا یه محیط مجازی هست و شما شاید تا پایان عمر هرگز همدیگر رو نبینید بنابراین نباید بابت قراردادن مطلب یا فایل از همدیگه انتظاری داشته باشید.همچنین اینکه کسی از کسی دیگه بابت قرار دادن فایل یا مطلب تشکر کنه نشون دهنده شخصیت خودش هست.اینجا همه اختیار داریم که مطلب بذاریم یا نذاریم.بنابراین از این به بعد با در نظر گرفتن این موارد در سایت فعالیت کنیم بهتر هست.بنده خودم 8 سال هست که عضو این سایتم و حدود 3 سال هم هست که در این سایت فعالیت جدی دارم و بابت قرار دادم مطالبم هیچ انتظاری از هیچ کسی نداشتم،چه مالی و چه معنوی.این که کسی از شما تشکر کنه به خودش بر میگرده.
همچنین من مشاهده کردم که یکی از مدیران متاسفانه تعدادی از کامنتها رو پا کرده که من درصورتی که مشکلی در این کامنتها نبینم اونها رو برمیگردونم تا سوء تفاهمی پیش نیاد.
مهندس Ehi عزیز
با تشکر از زحماتتون

احتمالا همکارمون جناب مصطفی قدرت پست ها را (به درستی) پاک کردن، در صورتی که مواردی که توسط مدیران پاک شده را بازگردانی میکنید حتما به بنده یا مدیر مربوطه اطلاع دهید؛ چون بعضا مواردی هست که یا گزارش شده و یا نیاز به بررسی بیشتر داره.

همچنین جهت استحضار دوستان، به دلیل فراهم آوردن محیط راحت تر جهت دانلود فایلها، در چند تاپیک من جمله این تاپیک پست های خارج از فایل دانلود (پست تشکر، درخواست و...) پس از چند روز مرتبا پاک میشه.

pop405

عضو جدید
یعد از حدود 1.5 سال نیم بیش به این تابیک مراجعه کردم تابیکی که این امکان را فراهم می کرد که فردی که به لحاظ مالی نمی توانست در این ازمون ها شرکت کند می توانست به اندکی از ان استفاده کند اگر من انروز تشکر نکردم ولی بجایش دعایتان کردم. بیروز و سرافراز باشید.

sevdah

عضو جدید
بالا