کنترل پروژه

مسعود نارکی

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خوشحال میشم اگر بتونم به کسایی که دوست دارن در مورد کار کنترول پروژه و وظایفش بدونن کمک کنم و مشکلاتی که در مورد گزارشات روزانه ، هفتگی ، ماهانه و صورت وضعیت ها هر چیزی بخواین تا جایی که در توانم هست کمکتون میکنم .

saeid_engineer

عضو جدید
سلام آقا مسعود ، من تازه کارشناسی رو تموم کردم و به کنترل پروژه علاقه دارم ، MSP هم بلدم دنبال کار میگردم، ولی نمیتونم پیدا کنم اگه میتونی راهنمایی کن چکار کنم، از کجا شروع کنم ؟

قوي سفيد

عضو جدید
راست ميگه اين سعيد آقا منم دنبال كار ميگردم اگه ميشه راهنمايي كنين كه از كجا بايد شروع كرد؟

masood7up

عضو جدید
سلام منم دانشجوی ترم چهارم میخوام برم سمت کنترل پروژه چه جوریه بازار کارش ؟

aster521

عضو
راستشو بخواین منم با همه بچه ها موافقم مدتی که دنبال کسی هستم تو این زمینه کمکم کنه،منم کارشناسی تموم شده جویای کار هستم،چند جا هم مراجعه کردم به یه مهندس صنایع آشنا به کنترل پروژه میخواستن ، msp تا حدی بلدم.ممنون میشم منم کمک کنین

axwe

عضو جدید
با سلام ، دوستانی که دنبال کار کنترل پروژه هستید من یه توصیه بهتون میکنم که با کارآموزی شروع کنید ، چون هیچ شرکتی فرد بدون سابقه کاری رو استخدام نمیکنه ، من خودم توی یه شرکت کارآموز رفتم و از شانسم بعد حدود یک ماه و نیم یکی از مهندسین زد و از اونجا رفت ، شرکتم برای پروژه ای که اون مهندس داشت روش کار میکرد میخواست نیرو بگیر و چون دیدند من کارم خوبه و نرم افزارم بلدم استخدامم کردند ، ممکن شما وقتی میرید کارآموزی مثل من همونجا استخدام نشید ولی خب یه تجربه کسب کردید که میتونه توی کار براتون مفید باشه!!!

مرد مباح

عضو جدید
دوستان،
براي اينكه بتونين توي اين كار موفق باشيد چندتا پيش نياز لازمه :
1. برنامه Excel حدود 70% بشناسين و ايده پردازي هم توي اون بتونين بكنين.
2. نرم افزارهاي كنترل زمانبندي مثل MSP و Primavera رو تقريبا مسلط باشين و مهمتر اينه كه ماهيت هاي زمانبندي رو فهميده باشيد
بقيش فقط تجربس و نميتونم بنويسم.

اولا بگرديد و دليل اينكه ميخواين كنترل پروژه كار كنيد رو پيدا كنيد. چون هم كار واقعا اعصاب خورد كني هستش كه درگسري بالايي با همه داره و هم اكثر آدمهايي كه باهاشون كار ميكنين زبان شما رو نميفهمن چه برسه به اينكه كار شما رو بفهمن.
ثانيا واقعا ترجيح داره جايي كه ميفهمه اين كار چيه پيدا كنيد (البته اين قضيه مربوط به تازه كارا نميشه)

niloofar.gilani

عضو جدید
سلام خسته نباشيد من تحقيق دارم كه يه WBS كه 50تا حداقل باشه رو بريزم تو MSPو درستش كنم اما هر چي ميگردم نميتونم يه پروژه پيدا كنم اگه شما داريد لطف كنيد برام ميل كنيد :
niloofar.gilani@yahoo.com

Boruziniyat

عضو جدید
سلام خسته نباشيد من تحقيق دارم كه يه WBS كه 50تا حداقل باشه رو بريزم تو MSPو درستش كنم اما هر چي ميگردم نميتونم يه پروژه پيدا كنم اگه شما داريد لطف كنيد برام ميل كنيد :
niloofar.gilani@yahoo.com

چند نمونه برنامه را می فرستم.

پیوست ها

• MSP Samples.rar
    927.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 2 Stories Building.rar
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

khamid

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز . اگه کمک کنیین ممنون میشم .
pms - 1 در پروژه چیه و به چه درد میخوره ؟
2- چجور میشه هم زمان در پریماورا هم گزارش روزانه ، هفتگی و ماهانه گرفت ؟ اگر برای روزانه data date رو 1 روز جلو ببریم برای هفتگی باید تاریخ 6 روز بعد را بنویسیم یا بعد از هفتمین روز گزارش گیری روزانه می توان آن را بعنوان هفتگی حساب کرد ؟
تشکر فراوان

morteza2262

عضو جدید
سلام مهندس جان
از کجا میتونم فایل ضمیمه تاریخ شمسی msp رو پیدا کنم؟راستش یکی دو تا از سایتها گذاشته بودن ولی کار نمیکردن:( . شما لینک درستی سراغ داری؟ اگه داشتی ممنون میشم واسم بزاری.:redface:

Y@S

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خوشحال میشم اگر بتونم به کسایی که دوست دارن در مورد کار کنترول پروژه و وظایفش بدونن کمک کنم و مشکلاتی که در مورد گزارشات روزانه ، هفتگی ، ماهانه و صورت وضعیت ها هر چیزی بخواین تا جایی که در توانم هست کمکتون میکنم .

سلام
پيشنهاد شما براي كسي كه سابقه كاري تو اين زمينه نداره ولي با نرم افزارهاي كنترل پروژه آشنايي داره،چيه؟چطوري بايد فعاليتش رو در اين زمينه شروع كنه؟

Al Pacino

عضو جدید
سلام
پيشنهاد شما براي كسي كه سابقه كاري تو اين زمينه نداره ولي با نرم افزارهاي كنترل پروژه آشنايي داره،چيه؟چطوري بايد فعاليتش رو در اين زمينه شروع كنه؟
اگه رسما هیچ جایی شاغل نیستید پیشنهاد میکنم حتما به عنوان کارآموز در کنار یه کارشناس با سابقه برنامه ریزی و کنترل پروژه فعالیت خودتونو شروع کنید.
البته میدونم که هر شرکتی امکان جذب کارآموز نداره و معمولا به معرف نیاز خواهید داشت ولی در ابتدا درخواستی برای دریافت حقوق نداشته باشید!

• Like
واکنش ها: Y@S

hajarhm

عضو جدید
سلام خدمت دوستان من تازه کاراموزیمو تو یه شرکت درمورد اجرای استانداردهای پی ام بوک روی یک پروژه شروع کردم . کتاب برای راهنمایی می خوام چون من فقط تو حوزه زمانبندی تو کنترل پروژه خوندم ......

Agha Jafar

عضو جدید
سلام دوست عزیز میشه در مورد کار کنترول پروژه و وظایفش یه ذره برا من توضیح بدی آخه من چیزی در موردش نمیدونم .... ممنون میشم...:heart::heart::heart::heart::heart:

Boruziniyat

عضو جدید
سلام خدمت دوستان من تازه کاراموزیمو تو یه شرکت درمورد اجرای استانداردهای پی ام بوک روی یک پروژه شروع کردم . کتاب برای راهنمایی می خوام چون من فقط تو حوزه زمانبندی تو کنترل پروژه خوندم ......

به نظر من ترجمه مناسب از خود PMBOK بهترین مرجع خواهد بود. البته استفاده از نسخه اصلی در اولویته. فایل PDF اون هم به راحتی پیدا میشه.

ارادتمند
بروزی نیت

پیوست ها

• PMBOK English 4th Edition 2008.pdf
    7.8 مگایابت · بازدیدها: 0

اردل2310

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.من ازدوستانی که استانداردpmbokراکارکردندوپروژه ای دراین زمینه دارند خواهشمندم به اینجانب جهت یادگیری این استانداردکمک کنند.من نیازبه نمونه پروژهpmbokدارم.

بالا