کمیته دانشجویی انجمن نگهداری و تعمیرات ایران

hasan_engineer

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
در پی تصمیم انجمن نگهداری و تعمیرات ایران مبنی بر تشکیل کمیته های اجرایی بر محوریت دانشجویی ، این انجمن از تمامی دانشجویان صنایع مدیریت و فنی کشور بالاخص تهران جهت عضویت در این کمیته ها دعوت به همکاری مینمایید. فعالیت در کمیته های دانشجویی بصورت رایگان بوده و شامل امکانات و تسهیلات بسیار مناسب برای این عزیزان است،فعالیت های این انجمن بیشتر در زمینه صنعت و پژوهشی میباشد.
از بند های بسیار مناسب برای این عزیزان ایجاد اشتغال در صنایع کشور میباشد، لذا بدلیل نوپا بودن کمیته های دانشجویی دیگر تسهیلات رایگان من جمله همایش ها و بازدید ها برای اعضا اطلاع رسانی خواهد شد.
برای ارتباط و عضویت در انجمن اطلاعات خود از جمله رشته تحصیلی (تمام رشته های فنی می توانند عضو شوند) ترم، دانشگاه، ایمیل ، تماس خود را به آدرس hasan.maintenance@yahoo.com بفرستید

آخرین ویرایش:

hasan_engineer

عضو جدید
با توجه به مهلت 10روزه انجمن برای شناسایی فعالان دانشجویی برای بدست گیری بخش های انجمن و فعالیت در آن (حداکثر تا 16خرداد91) تا برگزاری نشست 20 خرداد91 با مدیر انجمن لذا از علاقه مندان به این حوزه خواستاریم اطلاعات ذکر شده را به آدرس گفته شده ارسال نمایند
با تشکر
کمیته دانشجویی نگهداری و تعمیرات ایران

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من بدم نمیاد ولی از اونجایی که هیچ اطلاعات خاص ندارم فقط درسو پاس کردم و هرگز هم عملی باهاش کار نکردم واسه همین پیگیر نبودم .
حالا من هم می تونم ثبتنام کنم ؟؟؟؟

hasan_engineer

عضو جدید
من بدم نمیاد ولی از اونجایی که هیچ اطلاعات خاص ندارم فقط درسو پاس کردم و هرگز هم عملی باهاش کار نکردم واسه همین پیگیر نبودم .
حالا من هم می تونم ثبتنام کنم ؟؟؟؟
آره مهندس
ولی فعلا اوالویت با بچه های دانشگاه های تهرانه تا ایشالا بریم سراغ بقیه

PM man

عضو جدید
با سلام من در زمینه نت مشغول بکارم و فارغ التحصیل سال 83 میتونم عضو شم؟

1pm

عضو جدید
سلام،خیلی ممنون از اینکه اطلاع رسانی میکنید.من خیلی دوست دارم در این زمینه فعالیت کنم،چون نگهداری و تعمیرات هنوز توی کشور ما پیاده نشده و به این علت دست خیلی کمه و جای پیشرفت زیادی داره
در ضمن من دانشجوی صنایع ،تهران میخونم

بالا