کمک

سفیدبرفی.

عضو جدید
سلام من تازه چندروز گوشی خریدم بااینکه چیز زیادی تو گوشی نریختم ولی همش میزنه حافظه تلفن پر است نمیدونم چجوری نصب برنامه های قدیمی یا جدیدمو منتقل کنم به رم و حافظه گوشی خالی کنم samsung A8 مدل گوشیم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام من تازه چندروز گوشی خریدم بااینکه چیز زیادی تو گوشی نریختم ولی همش میزنه حافظه تلفن پر است نمیدونم چجوری نصب برنامه های قدیمی یا جدیدمو منتقل کنم به رم و حافظه گوشی خالی کنم samsung A8 مدل گوشیم

Settings==> Apps (or Applications)
برنامه مورد نظرتو انتخاب کن، اگر قابلیت انتقال به مموری کارت داشته باشه از گزینه ی Move to SD card استفاده کن. تو بعضی گوشی ها هم باید از بخش Storage، گزینه Change رو انتخاب کنی و تیک SD card رو بزنی.

سفیدبرفی.

عضو جدید
Settings==> Apps (or Applications)
برنامه مورد نظرتو انتخاب کن، اگر قابلیت انتقال به مموری کارت داشته باشه از گزینه ی Move to SD card استفاده کن. تو بعضی گوشی ها هم باید از بخش Storage، گزینه Change رو انتخاب کنی و تیک SD card رو بزنی.

ممنون گزینه ای به اسم move to sd cardنداره

claccik39

عضو جدید
پيش فرض
سلام وقت بخیر من خیلی وقته ب این سایت سر نزدم برای همین یادم رفته دقیقا از کجا باید مطلبی ک راجب طرح درس سالانه و واحدی برای پایه سوم تا پنجم میخوامو پیدا کنم ممنون میشم اگر مطلبی دارید راهنمایی کنید خیلی فوریه

بالا