کمک! یه پروژه واسه درس پروژه طراحی ایجاد صنایع لازم دارم.pleaseeee

saman sanaye

عضو جدید
سلام خدمت دوستان.یه پروژه واسه درس پروژه طراحی ایجاد صنایع می خواستم.پروژه ای که زیاد تو نت خز نباشه تا استاد بفهمه:heart:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
آخه وقت ندارم این درس ماله ترم پیش مونده بابام فوت کرد استاد بهم فرصت داده تا 10 اسفند کامل کنم

سلام
خدا پدرتون رو رحمت کنه !
منظورت همون طرح ریزی هستش !! یعنی مطالعات امکان سنجی ؟
متاسفانه دوتا داشتم الان هیپی ندارم !
وگرنه حتما کمکت میکردم ! اون دوتا هم برای خودم و دوستم بود که تو دوتا کارخونه مجزا انجام شده بود !

melika02

عضو جدید
سلام
خدا پدرتون رو رحمت کنه !
منظورت همون طرح ریزی هستش !! یعنی مطالعات امکان سنجی ؟
متاسفانه دوتا داشتم الان هیپی ندارم !
وگرنه حتما کمکت میکردم ! اون دوتا هم برای خودم و دوستم بود که تو دوتا کارخونه مجزا انجام شده بود !
نه این با طرح ریزی فرق می کنه. طرح ریزی زیر مجموعه این میشه. امکان سنجی از دو لحاظ بررسی می کنه. یکی از لحاظ همون مطالعاتی که تو طرح ریزی بود که اصلاً ببینه شدنی هست یا نه و یکی دیگه از لحاظ اقتصادی که ببینه به صرفه هست یا نه.

saman sanaye

عضو جدید
کمک

کمک

نه این با طرح ریزی فرق می کنه. طرح ریزی زیر مجموعه این میشه. امکان سنجی از دو لحاظ بررسی می کنه. یکی از لحاظ همون مطالعاتی که تو طرح ریزی بود که اصلاً ببینه شدنی هست یا نه و یکی دیگه از لحاظ اقتصادی که ببینه به صرفه هست یا نه.

یک کمی شو کار کردم حداقل یه نمونه بدین ببینم چقدر کارم مونده چیکار باید بکنم مرسی
:heart:

mohammad.hasan

عضو جدید
واقعیتش مهندسین صنایع همشون خوب هستن
اما موقع اینکه یه چیزی میخوایی دستشو میبره پشت سرشو میخاره والا ندارم و هزارتا بهونه میاره
امیدوارم تو این سایت همچین چیزی پیش نیاد
;)