کمک:گزارش کار از متالوگرافی

pickstand

عضو جدید
سلام دويتان من متالور‍ي صنعتيميخونم اين ترمم متالوگرافي داشتم استاد گزارش كار ميخواد ازم ولي من بدليل مشغله زياد وقت نميكنم بنويسم خواهش ميكنم كمكم كنيد هر كي گزارش كار داره بهم بده در عوض هر استانداردي رو و هر هندبوك و ebooki بخواد واسش ميزارم من تمام اينارو دارم خواهش ميكنم كمك كنيد تا 14 خرداد بيشتر وقت ندارم امتحانش رو ميافتم :crying::crying::crying::crying::crying::w19::w19::w19::crying2::crying2::crying2::cry:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بابا نخواستم!گزارش كار نوشتم باقلوااااااااااااااااااااااااااااااااااا....:D
سلام
ناراحت نشو . اينجا به خاطر اين گزارش ار نمي ذارن كه افراد خودشون تلاش كنن. به خاطر خودشون اين كار رو مي كنن. آفرين. مي دونستم مي توني:gol::gol::gol:

سامی.h

عضو جدید
سلام بچه ها.من متالورژی_سرامیک درس میخونم.اکه گزارشکار ازمایشگاه متالوگرافی داشتید لطفا برام بفرستید....احتیاج دارم...ممنون میشم.;)

sorena197

عضو جدید
سلام دويتان من متالور‍ي صنعتيميخونم اين ترمم متالوگرافي داشتم استاد گزارش كار ميخواد ازم ولي من بدليل مشغله زياد وقت نميكنم بنويسم خواهش ميكنم كمكم كنيد هر كي گزارش كار داره بهم بده در عوض هر استانداردي رو و هر هندبوك و ebooki بخواد واسش ميزارم من تمام اينارو دارم خواهش ميكنم كمك كنيد تا 14 خرداد بيشتر وقت ندارم امتحانش رو ميافتم :crying::crying::crying::crying::crying::w19::w19::w19::crying2::crying2::crying2::cry:
سلام،عزیزم منم دنباله همین میگردم اگه پیدا کردی به منم بگو،ممنون میشم.

MaJiD-Metall

عضو جدید
عجب معضلی شده این گزارش کار !! :smile: من هم بدجور در موندم ... یکی به داد ما برسه لطفآ :smile:

پارسا قاسمی

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی در مورد کوِِِینچ زیر صفر درجه یا کنترل رشد دانه (توسط ذرات رسوب)میتونه بهم کمک کنه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار دادن گزارش کار در تالار خلاف قوانینه . ولی من چند فایل برای دانلود قرار می دم که در نوشتن گزارش کار کمکتون می کنه .