کمک میخوام

moslem_nd_nadery

عضو جدید
من یه هواپیمای رادیو کنترل دارم میسازم.با تخته سه لا. طول بالش 120 طول تنش 90 .میخواستم بیبینم وزنش چقد باشه تا پرواز کنه؟قدرت موتورش چقد باشه؟}الکتریکی}بد رادیو کنترلشو با فرموناش از کجا میتونم گیر بیارم؟چقد پام در میاد؟واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

mohammadrezaaero

عضو جدید
كمك در مورد هواپيماي مدل

كمك در مورد هواپيماي مدل

من یه هواپیمای رادیو کنترل دارم میسازم.با تخته سه لا. طول بالش 120 طول تنش 90 .میخواستم بیبینم وزنش چقد باشه تا پرواز کنه؟قدرت موتورش چقد باشه؟}الکتریکی}بد رادیو کنترلشو با فرموناش از کجا میتونم گیر بیارم؟چقد پام در میاد؟واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با سلام خدمت شما من از دانشجويان هوافضا دانشگاه اميركبير هستم. در مورد سوال اول بايد بگم كه قدرت موتوري كه لازم داريد بستگي به وزن قطعات شما دارد شما اول سازه مورد نظر خود را انتخاب كنيد و سپس وزن كلي آن را دربياوريد و سپس براي موتوري كه ميخواهيد كه نام آن موتور brushlesss است در اينترنت جستجو كن در مشخصات اين موتورها ميتوني وزن خود موتور با سيماش و مشخصات باتري كه لازم داره و وزن اون رو پيدا كني و همچنين وزني كه اون موتور ميتونه با ملخ خاص خودش بلند كنه هم نوشته پس ملخ هم صه. پس يه موتور باتوجه به وزن فرضيت انتخاب كن بعد وزن موتور وباتري هم در نظر بگير ببين قدرت موتور بيشتر هست يا نه. سعي كن در سازه هواپيما از فوم و مواد سبكتر هم استفاده كني. براي خريد قطعات ميتوني به سايت هاي زير سر بزني يا از جاهايي مثل پشت شهرداري، جمهوري و لاله زار دنبال راديو كنترل و چيزهاي الكتريكي بگردي و براي چوب بالسا اطراف ميدان وليعصر بگرد. يك فايل حاوي اكسل چند موتور رو برات تو آدرس زير گذاشتم نگاش كن. اگر سوالي داشتي به ايميل من بفرست. madadi_123@yahoo.com
اين هم آدرس موتورها:​

بالا