کمک فوری.....

adaryabaz

عضو جدید
:gol:سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر هستم می خواستم امسال تو کنکور مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال شرکت کنم می خواستم بدونم می تونم توی این رشته قبول شم من کنکور وزارت علوم هم شرکت کردم ....مشکلی پیدا نمی کنه ...منابع کنکور چیه؟ ضرایب؟....

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
مهندسی پزشکی هم رو وزارت علومه

floradin

عضو جدید
سلام دوستان
من اطلاعاتی در مورد زیرمجموعه های رشته بیوالکتریک و بیومواد برای ارشد میخواستم.لطفا منو راهنمایی کنید.
ممنون

elieng

عضو جدید
:gol:سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر هستم می خواستم امسال تو کنکور مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال شرکت کنم می خواستم بدونم می تونم توی این رشته قبول شم من کنکور وزارت علوم هم شرکت کردم ....مشکلی پیدا نمی کنه ...منابع کنکور چیه؟ ضرایب؟....
سلام
خب دفترچه های ثبتنامی رو دانلود کنید.ضرایب درسارو ببینید.آزاد و سراسری البته درساش با هم فرق دارن و همینطور ضرایب.شما اگر ارشد قبول بشید پیش نیاز هم میخورید.این موضوع رو در نظر بگیرید.در مورد منابع هم اینترنت رو سرچ کنید.شما چون رشتتون فرق داشته شاید براتون سخت باشه این رشته.

roshak1

عضو جدید
امسال باز ضرایب عوض شده تو سایت هست، ببین یا باید درس های مهندسی مواد رو بزنی که سختره رتبه کمتری هم کسب میکنی میتونی درس های مهندسی پزشکی رو بخونی
اگه خواستی درس های مهندسی مواد رو بزنی بگو راهنماییت کنم

Sent from my LT26w using Tapatalk