کمک فوری فوری در مورد علمی کاربردی توروخدا زود جواب بدید

matin405

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان من کاردانی برق قدرت از دانشگاه آزاد دارم ...بعدش رفتم سربازی یه 6 ماه خدمت کردم که فهمیدم دانشگاه علمی کاربردی به صورت کارشناسی پودمانی بهمن 91 کنکور داره..خلاصه از اونجا که جام بد بود تو سربازی(ارتش تو پسوه خدا قسمت هیشکی نکنه)شرکت کردم و تو زیر گروه صنعت رشته بازرسی جوش قبول شدم دانشگاه ایران خودرو که وقتی برای ثبت نام رفتم به دلیل اینکه ظرفیت به حد نصاب نرسیده بود انتقال دادن به کوشا کرج .....خواب این اول داستانه.... م خودم اهل ابهرم استان زنجان ......رفتم دنبال کارام و معافیتمو گرفتم برای تحصیل ...وقتی رفتم ثبت نام کنم گفتن شهریش میشه 667 ترم اول....شاخ در آوردم و مهمتر اینکه جدا از شهریه هزینه رفتو آمد و خوردو خوراک هم که جای خودش ...خلاصه گفتم برم چند روز دیگه برمیگردم...حالا سوالی که هست .من میتونم الان که معافیت تحصیلی گرفتم برم دانشگاه ازاد یا باید همون علمی کاربردی بخونم و دیگه اینکه میگن پودمانی 6 ترم طول میکشه من دق میکنم 3 سال بخوام کارشناسی بخونم راهی هست بتونم به ترمی تبدیلش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم زود کمکم کنید مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 هفته احتمالا خیلی دیره ...

گمون کنم بشه یه ترم پودمانی بخونی و سال بعد کنکور ترمی بدی و با تطبیق دروس از پودمانی به ترمی راه پیدا کنی .
برا اینکه مطمئن تر بشی شماره ی دانشگاهی که قبول شدی رو پیدا کن و از آموزش این سوال رو بپرس ...

yasi810

عضو جدید
بله میشه، ولی باید یک ترم بخونی اگه خواستی بیشتر بدونی با شماره 82779 تماس بگیر

nana jun

عضو جدید
سلام اره میشه بعد از خوندن یه ترم زمان کنکور کارشناسی کنکور ترمی رو میدی بعد که قبول شی میان و درسارو واست طبیق میدن البته مهلت ثبت نام کارشناسیش تموم شده اردیبهشت کنکورشه میشه سال دیگه در ضمن اگه رفتی ترمی به جای 4ترم 5 ترمه میشی الان هم که کلا عقب افتادی بخاطر اینکه از ثبت نامش گذشته بهتر همون پودمان رو بخونی

بالا