کمک فوری...بچه ها اگه در مورد کانال کشی سیستم های تهویه کسی هست که تجربه عملی داره خواهشا یه ندا به من بده....ممنون

mohandes_iman

عضو جدید
کمک فوری...بچه ها اگه در مورد کانال کشی سیستم های تهویه کسی هست که تجربه عملی داره خواهشا یه ندا به من بده....ممنون

bahtooi

عضو جدید
fabric duct

fabric duct

سلام مهندس
اگر در مورد سیستم جدید داکت کشی در صنعت تهویه یعنی داکت پارچه ای علاقه مند هستی. پیغام بفرست.

پدرام کریمی

عضو جدید
textile duct

textile duct

سلام مهندس
اگر در مورد سیستم جدید داکت کشی در صنعت تهویه یعنی داکت پارچه ای علاقه مند هستی. پیغام بفرست.
با سلام
اگر مطلبی در مورد این کانالها قیمت تمام شده آن و امکان خرید آن و نحوه نصب آن دارید ممنون میشم اگه من را در جریان قار دهید.
پیشاپیش سپاسگزارم

pep

عضو جدید
سلام
قیمت کانالها در پروژه هایی که به مناقصه گذاشته میشوند طبق استاندار سازمان برنامه بر اساس متر مربع مساحت ورق به کار رفته در کانال محاسبه میشود. برای کانال با بعد کمتر از 12 اینچ از ورق 0.6mm، برای بعد کمتر از 18 اینچ، ورق 0.75 و برای تا بعد 54 اینچ از ورق 1mm استفاده می شود.

من منظورتو از نحوه نصب و امکان خرید متوجه نمی شم. اگه نقشه های اجرایی آمادس که فقط کافیه به کانال ساز مراجعه کنی

dastaran

عضو جدید
سلام
دو نوع سیستم کانال کشی داریم
یکی سیستم سنتی داکت گالوانیزه در موارد خاص مثل استخر که بخار کلر داره آلومینیوم که مقطعش می تونه چهارگوش یا دایره باشه
یکی سیستم جدیدی که از پارچه هایی ساخته شده که با لیزر سوراخهایی ریز در سایزهای مختلف ایجاد شده و دارای محاسن زیر است:
1-پخش یکنواخت هوا به طوری که در مسیر کانال نیازی به دریچه نیست و هوا در سرتاسر مسیر پخش می شود
2-جریان آرام هوا . در موارد خاص صنعتی گاهی نیاز داریم که از عبور پر فشار و سریع هوا اجتناب کنیم.مثلا در پروژه ای که این اواخر داشتم کارخانه تولید فیلم پلاستیک نیاز داشت که از برخورد مستقیم جریان هوا با فیلم داغ اجتناب کند چون حرکت هوا پلاستیک را دفرمه میکرد.در این موارد تنها راه حل کانال مذکور است
3-نصب آسان . به دلیل سبکی به راحتی با چند قلاب نصب می گردد
4-تعمیر نگهداری آسان و به صرفه . این کانالها با مقاطع گوناگون هر 5 متر به 5 متر با زیپ به هم متصل می گردند و اگر جایی آسیب دید به راحتی قابل تعویض است . همچنین در ماشین لباسشویی قابل شستشو است.

شرکت ما نماینده این کانالهاست (جدا از اینکه اگر اصرار به کانالهای فلزی هم داشته باشید انجام میدهیم)

برای اطلاعات بیشتر با آدرس dastaran@yahoo.com تماس بگیرید

shokrolahi

عضو جدید
سلام
لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد سیستمهای ذخیره سرمایش داره به من کمک کنه.
ممنون میشم

ahangarii

عضو جدید
چی میخوای ؟مشکلتو مطرح کن
با سلام خدمت دوستان.اگه جدول یا دستور خاصی واسه کانال کشی دارین ممنونم میشم.مثلا چطور میتونیم ابعاد کانال در یک فضارو محاسبه کنیم.شدیدا هم نیاز دارم