کمک فوری انتخاب رشته دانشگاه ازاد (علوم و تحقیقات)

engineer 007

عضو جدید
خیلی ممنون از پیشنهادتون واقعا فکر کنم عقلم نمی رسید
ببنید من اگرمشکلی نداشتم دکتر الکی بهم گواهی نمی داد یا شاید هم شما دکتر هستین که می دونید که فعالیت های تربیت بدنی به سودمه وخودم نمی فهمم که بعدا چه عواقبی برام داره آره رفتم اون درس را هم پاس کردم ولی کی جوابگوی مشکلاتی هست که به خاطرش برام پیش اومد شمایی که نسخه می پیچین یا دکتر اسدی یا حسینی !!!!!
ببینید منم مخالف بحث های علمی نیستم ولی به قول خودتون هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد شما دارید به جای جوابگویی به انتقادات موضوع بحث و عوض می کنین ما را به نق زدن محکوم می کنید هر قاضی هم بعد از محکوم کردن موظف هست که درباره رایش دلیل و برهان بیاره نه اینکه شونه خالی کنه
باشه شما بحث علمی راه بندازین من هم پایه هستم ولی از زیره مسائل شونه خالی نکنید و به قول معروف موضوع را نپیچونید
ببینید من نه از شما شناختی دارم و نه از آقای موذن ولی می بینم که آقای موذن با اسم خودشون و نه اسم مستعار حقایق را گفتن ولی شما همش حاشیه میرین پس فکر می کنم باید حق را به آقای موذن بدم نه شما که حاشیه سازی می کنید
موفق و پیروز باشید

نه می‌خواستم بپیچونم نه جا خالی‌ دادم.
ولی‌ فکر می‌کنم اینجا بهتره به جای اینکه وقت بذاریم بحث الکی‌ کنیم بحث علمی‌ کنیم.
البته اگه میدونید هر جای حرفم واستون مبهم بوده بگین واضحتر میگم.فراموش نکنین که شما در حال انتقاد بودین نه من!
و اینکه مگه قرار بوده من چی‌ بگم که به حاشیه رفتم؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه می‌خواستم بپیچونم نه جا خالی‌ دادم.
ولی‌ فکر می‌کنم اینجا بهتره به جای اینکه وقت بذاریم بحث الکی‌ کنیم بحث علمی‌ کنیم.
البته اگه میدونید هر جای حرفم واستون مبهم بوده بگین واضحتر میگم.فراموش نکنین که شما در حال انتقاد بودین نه من!
و اینکه مگه قرار بوده من چی‌ بگم که به حاشیه رفتم؟
با سلام
من که قبلا هم گفتم تاپیک علمی راه بندازید باشه ما هم فعالیت می کنیم و خیلی هم کاره خوبییه
آره من نظرم و راجع به دانشگاه و مسئولینش گفتم و شما گفتین دارین نق می زنین و من هم برای حرفی که زده بودم یه مثال خیلی واضح و روشن زدم و فکر نکنم من می خواستم که بمب اتم بسازم که کار شاقی بوده باشه و از امکانات دانشگاه خارج بوده باشه
و شما گفتین که تقصیر خودتون بوده که کار را با سماجت دنبال نکردی و.............
در ضمن من برای این گفتم دارین حاشیه می رین که وقتی آقای موذن بحث و شروع کردن شما همش می گفتین جای این بحث ها این جا نیست و از این حرفا
خوب حالا من هم از شما می پرسم چرا نسیت ؟ پس کجا هست ؟ جایی که هیچ کدوم از بچه های دانشگاه نباشن؟
کجا بهتر از این جا که همه به راحتی بهش دسترسی دارن ؟
موفق و پیروز باشید

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون دیشب هم به من گفتن که اینجا جاش نیست و دیگران دنبال اتو گیری هستن همه فقط به فکر خودشونن اما نتونستن منو قانع کنن
من یکی از پست های گروه رباتیک رو پاک کردم که به کسایی که بی گناهن صدمه نخوره با پیشنهاد یکی از دوستان اما یکی از کسانی که ایشون می گفتن مخالفا هستن می گفتن ادامه بده راجع به یه شخصیتی
دیشب شبی بود که از دوباره من بعضی از اعضا رو دیدم و اونا نظری مخالف با خانم جعفری داشتن به خاطر همین من ادامه میدم تا موقعی که هستم

• Like
واکنش ها: sh85

engineer 007

عضو جدید
جناب موذن شما راجع به تنها کسی‌ که صحبت نکردین (به جز یکی‌ ۲جا و بیشتر تو اون تاپیکی که پاک شد) اون شخص خاص بود!!!!!!!
شما (ناخواسته) همه رو به به انتقاد گرفتین مگر‌ اون شخص خاص....
طریقهٔ حرف زدن شما داشت مارو محکوم میکرد نه اون شخص رو!!!
ضمنا من کی‌ گفتم که آقای ....مخالف گفتن هستن؟!؟!:que::warn:
هنوزم از بعضی گفته های شما ناراحتم بخاطر فیدبکی که میدونم هست:warn:

engineer 007

عضو جدید
با سلام
من که قبلا هم گفتم تاپیک علمی راه بندازید باشه ما هم فعالیت می کنیم و خیلی هم کاره خوبییه
آره من نظرم و راجع به دانشگاه و مسئولینش گفتم و شما گفتین دارین نق می زنین و من هم برای حرفی که زده بودم یه مثال خیلی واضح و روشن زدم و فکر نکنم من می خواستم که بمب اتم بسازم که کار شاقی بوده باشه و از امکانات دانشگاه خارج بوده باشه
و شما گفتین که تقصیر خودتون بوده که کار را با سماجت دنبال نکردی و.............
در ضمن من برای این گفتم دارین حاشیه می رین که وقتی آقای موذن بحث و شروع کردن شما همش می گفتین جای این بحث ها این جا نیست و از این حرفا
خوب حالا من هم از شما می پرسم چرا نسیت ؟ پس کجا هست ؟ جایی که هیچ کدوم از بچه های دانشگاه نباشن؟
کجا بهتر از این جا که همه به راحتی بهش دسترسی دارن ؟
موفق و پیروز باشید

دوست گرامی‌ اون زمانی‌ که من گفتم دارین نق میزنین بحث سر امکانات بود نه کادر اداری!!!!
هنوزم میگم الان زمان مناسبی واسه گفتن همه حرفا نیست،با گفتن یه چیزایی که آقای موذن هنوز نگفتن درست و شک دارم که وارد اون بحث میشن یا نه (انشالاه که میگن)موافقم (راجع به یه شخص خاص..)
و اما علمی‌ بسم الله اگه کسی‌ سوالی‌ داره یا می‌خواد یه کار پژوهشی و عملی‌ شروع کنه بیاد بگه هر کی‌ بتونه کمک می‌کنه.:)

alirad10120

عضو جدید
سلام دوست عزیز
به نظر من برق قدرت کازرون بهترین رشته مهندسی دانشگاه آزاد توی این چند استان اطرافه.
گول اسم علوم و تحقیقات رو نخور. همونجا تو کازرون بمون. هم رشته ی خوبیه. هم نمی خواد خوابگاه اینجا رو تجربه کنی. هم بعد از چند هفته از خودت متنفر نمی شی.

• Like
واکنش ها: sh85

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب موذن شما راجع به تنها کسی‌ که صحبت نکردین (به جز یکی‌ ۲جا و بیشتر تو اون تاپیکی که پاک شد) اون شخص خاص بود!!!!!!!
شما (ناخواسته) همه رو به به انتقاد گرفتین مگر‌ اون شخص خاص....
طریقهٔ حرف زدن شما داشت مارو محکوم میکرد نه اون شخص رو!!!
ضمنا من کی‌ گفتم که آقای ....مخالف گفتن هستن؟!؟!:que::warn:
هنوزم از بعضی گفته های شما ناراحتم بخاطر فیدبکی که میدونم هست:warn:
این پست پاک شده بود به دلایلی، اما از دوباره میذارمش
اینو میگم که همه بدونن من اینجا واقعیت رو مینویسم از من نخواید که یه شخص خاص رو تخریب کنم و همه چیز رو گردن اون بندازم چون من همچین آدمی نیستم لطفا به من همچین خط هایی ندید حرفی دارید خودتون بزنید اینجا شما میتونید بنویسید دیگران هم میتونن بخونن خانم جعفری
یه درخواست ازتون دارم شما راجع به گروه میکرو که توش فعالیت میکردین بنویسید منم با مدت زمان کوتاهی که بودم راجع بش مینویسم خوبه؟؟!!!
دوست دارید شخصیت معرفی کنم و راجع به گفته ها و اعمالشون بنویسم!؟؟؟! هم راجع به اون شخص مینویسم هم راجع به دیگران راضی هستین این کار رو بکنم؟؟!!
من اینجا نام کسانی رو معمولا می نویسم که مظلوم واقع شدن

من چه انتقادی از همه کردم به جز سکوت و بعضی ها حرکت در راستای منافع خودشون یادتون رفته پریشب به من میگفتید مگر شما دهان مردمید!!!! لطفا شما دایه عزیز تر از مادر نشید!! شما انگار اون روز روزه سکوت گرفته بودید و یادتون رفته کی به جای شما ها از حقتون و حرفهاتون دفاع میکرد!!؟؟!!))
لطفا این فیدبک رو برای من و دوستان توزیح بدید

آخرین ویرایش: