کمک فوری استخدامی

roshy

عضو جدید
سلام من کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی گرایش زراعت هستم و برای ازمون شهرداری رشته فضا سبز ثبت نام کردم یه جزوه راجب گلکاری خوندم و به سری تست های گلکاری دارم میخونم و یه جزوه خیلی کم حجم راجب فضا سبز خوندم میخواستم بدونم کسی هست که رشته فضا سبز خونده و بتونه منابع مناسب و مفید خلاصه و در عین حال جامع برای ازمون استخدامی معرفی کنه مثل یه کتاب که مفید باشه مثلا گلکاری تست از کتابخونه گرفتم خوب هست اما نمیدونم تو ازمون چی میخوان بدن نوشتن نود سوال تخصصی و سی تا استعداد و سرعت و دقت ، از اینترنت جزوه های گیاه شناسی و گلکاری و ازدیاد نباتات و فضا سبز خریدم اما جزوه ازدیاد نباتات که اصلا خوب نبود چهار تا مطلب توش بود که اونا رو هم خودم میدونستم فضا سبزش هم خیلی کم بود بیشتر حس میکنم از مثلا نحوه طراحی منظر شهری فلان سوال بیاد اما نمیتونم یه کتاب مناسب پیدا کنم چون اسم نمیدونم یک کتاب منظرشهری از کتابخونه گرفتم که اون حالت تاریخچه داره و زیاد جالب نبود یه کتاب یا جزوه ای میخوام که مطالب مفید راجب طراحی های فضا سبز شهری داشته باشه که هم خلاصه باشه و هم مفید ، یک کتاب هم از رشته عمران گرفتم که کمی مربوط به فضا سبز هست و یک کتاب تستی رشته محیط زیست گرفتم که بعضی بخش هاش مربوطه به فضا سبز اگه کسی میتونه راهنمایبم کنه که چی باید بخونم یا شهرداری کار میکنه و میدونه اینا چیا تو ازمون میدن ممنون میشم راهنمایبم کنه یه منبع و جزوه جامع اما خلاصه به درد بخور با کتاب مناسب تستی اینا معرفی کنید ممنون میشم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
در سایت ثبت نامی نمونه سوالات آزمونهای قبلی رو همیشه میذارن
اگر نباشه کتاب و یا چیزی که مناسب استخدامی باشه نیست
یا باید از کتابای نکته ای برای کنکور استفاده کنین
و یا اینکه از نت یا جاهای مخصوص فروش سوالات استخدامی ها تهیه کنید.

roshy

عضو جدید
سلام
در سایت ثبت نامی نمونه سوالات آزمونهای قبلی رو همیشه
اگر نباشه کتاب و یا چیزی که مناسب استخدامی باشه نیست
یا باید از کتابای نکته ای برای کنکور استفاده کنین
و یا اینکه از نت یا جاهای مخصوص فروش سوالات استخدامی ها تهیه کنید.

سلام خیلی ممنون بله پیدا کردم و از اینترنت نمونه سوال خریدم کمی هم از تست های کنکوری تهبه کردم و خوندم منتظر اعلام نتایجم دعا کنید قبول بشم چون سهمیه ها زیاد هست و فقط یک نفر میخوان

بالا