کمک راجع به ارشد اراک و اهواز و تاکستان

yapoo

عضو جدید
سلام دوستان میشه یکم راجع به هیات علمیتون توضیح بدید وبگید که توی اراک یا تاکستان یا اهواز واسه مهندس مکانیک کار هست یا نه؟وضع دانشگاهتون کلا چطوره؟چیش خوبه چیش بده؟

من مهندسی مکانیکمو از رازی گرفتم تو طراحی جامدات میخوام بدونم ارشد اهوتزو انتخاب کنم یا اهواز یا تاکستان
ممنونم:gol:

سلاه دوست عزيز من خودم تو دانشگاه تاكستان مكانيك جامدات مي خونم.از دانشگاه 5 تا پرفوسور تمام داره.رشته مكانيك اين دانشگاه تا دكترا دانشجو مي گيره.از لحاظ سطح علمي حتي با دانشگاه هاي خوبه سراسري هم رقابت داره بطوريكه يكي از قطباي مكانيك به حساب مياد . از لحاظ مسيرشم تا تهران در حدوده 150 كيلو متر فاصله داره يعني با اتوبوس حدودا 2.5 ساعت تو راهي.از اين دانشگاه اگه مدرك بگيري برات كار حتما هست

راستي يادم رفت بگم كه فقط دانشگاه شريف و دانشگاه ناكستانن كه آزمايشگاه تونل باد تو ايران دارن و از لحاظ آزمايشگاه دانشگاههاي ديگرو با اينجا مقايسه نكن چون اينجا دانشگاهه خوبيه. خودتم بايد بدوني دانشگاهه كه تو مكانيك دكترا داشته باشه بايد تمام استاداش كمه كم دكترا باشن. در ظمن 95% استاداي ما تو انگليس يا آمريكا درس خوندن. نمونش:دكتر كريمي.دكتر مسعود كه تو آكسفورد درس خونده.پرفوسور مجذوبي.جواهرده.كاكاوندو..يا دكتر زارع پور و ايزدي از دانشگاه پنسيلوانياي آمريكا با دو مدرك دكتراي مكانيك و هوا فضا و.....

ermia

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان.میشه یکی از دوستان که اطلاعات دارن بگن که ظرفیت ارشد مکانیک تاکستان چند نفر هست و اینکه آیا واسه ترم دوم هم پذیرش میکنه ویا اینکه آیا تکمیل ظرفیت هم داره؟اگه داره کی هست؟اگه اطلاعاتی راجع به درصد دروس هم دارین بگین .
خیلی ممنون.:heart:

بالا