کمک در نصب catia v6

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
اساتید عزیز سلام خسته نباشید برای نصب کتیا به مشکل بر خوردم اینجا چه آدرسی باید بهش بدم؟

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
دوست عزیزم مهدی رضاپور در وبلاگ http://www.dac.blogfa.com/ توضیح دادن که برای نصبش باید یک نرم افزار جاوا به نام jdk-6u7-windows-i586-p.exe دانلود بشه که حجمش ۷۷ مگابایت هست مشکلم حل شد حالا از این یوزر پسوردش چطور عبور کنم؟

Mehdi_44

عضو جدید
اساتید عزیز سلام خسته نباشید برای نصب کتیا به مشکل بر خوردم اینجا چه آدرسی باید بهش بدم؟

با سلام دوستان گرامی
به دلیل باطل شدن لینک میتونید از این لینکها استفاده کنید

Download mirrors for jdk-6u7-windows-i586-p.exe (77.45 MB):
2007-09-24
ftp://ftp.fagskolen.gjovik.no/pub/win32/java/jdk-6u7-windows-i586-p.exe
2008-07-30 ftp://ftp.wsisiz.edu.pl/pub/pc/pozyteczne oprogramowanie/java/stare/jdk-6u7-windows-i586-p.exe
2008-07-30 ftp://mask-student.wsisiz.edu.pl/pub/pc/pozyteczne oprogramowanie/java/stare/jdk-6u7-windows-i586-p.exe
2008-06-18 ftp://ftp.ustb.edu.cn/pub/Java_VM/JDK/jdk-6u7-windows-i586-p.exe

آخرین ویرایش:

Mehdi_44

عضو جدید
سلام
برای عبور از user name باید آدرس فایل 3dxml را به برنامه بدهید.

با سلام دوستان عزیز / در هنگام ورود با این مشکل رو به رو میشوم بعد پنجره دوم میاد /
در مورد فایل 3dxml باید بگم هیچ جا من user name در خواست نکرد !!!!!!!
در اول نصب هم برای وارد کردن اجازه نامه چون فایلی ندارشتم کاری نکردم

Mehdi_44

عضو جدید
با سلام دوستان عزیز

بنده دوتا ویندوز دارم XP32 Vista64
در ویندوز 32 نصب میشه و کرک هم میشه
ولی در ویستا 64 این اتفاق نمی افتاد و در کرک کردن مشکل دارم

تمام کارهایی هم که مربوط به فایل کرک و 3dxlm هست انجام دادم

در cd مربوط به کتیا v6 64bit فایل متنی هم موجوده که در زیر قرار میدم / تمام کارهایی را که گفته بود انجام دادم ولی....
و 3 تا فایل دیگه که نام های اونها /
lumdevdi.exe

lumtarget.exe
lumtgtid.exe

شاید مربوط به کارت شبکه هست چون آیدی ........ داره

کد:
HOW TO GET THE TARGET ID OF YOUR MACHINE
========================================

Summary: just double-click on the lumtgtid.exe icon to get the target id.
--------

If you want to run the software with a nodelock license, you need to get
the target id of your machine when ordering the license.
The following explains how to obtain this id.

There are 2 executables working both on Windows 32-bit platforms
and Windows 64-bit platforms:

1/ lumtarget.exe

2/ lumtgtid.exe

If you double-click on lumtgtid.exe, a message box displaying the windows
target id of the machine will be presented. The target id is a
16 hexadecimal [0-9A-F] character number. Make sure that the string "windows"
is also displayed alongside the target id.

Depending on the network configuration of your machine, the windows target id
might not be available or is equal to 0000000000000000 or FFFFFFFFFFFFFFFF.
This is when lumtarget.exe in command-line mode is needed:

1/ Open a Command Prompt window and go to the CDROM drive directory.

2/ Run "lumtarget -z"
   This will list enabled network adapter GUIDs and names that can be used for the target id.

3/ Run "lumtarget -d {12345678-90AB-CDEF-1234-567890ABCDEF}"
   where {12345678-90AB-CDEF-1234-567890ABCDEF} is one the network adapter GUIDs.
   Make sure you select a network adapter that will be enabled when running
   the licensed program.

4/ Run lumtarget or lumtgtid
   You should obtain a windows target id.

NOTE: Do not repeat step 2 once you have a valid windows target id.

The target id is also displayed:

1/ in the "Import Certificate" panel when installing the software.

2/ in the Tools/Options/Licensing panel when running the application.

3/ in the Nodelock Key Management tool, from the Start/Programs/CATIA/Tools Windows menu.

majidkarimi

عضو جدید
سلام برای نصب کامل catia شما باید یک نسخه از نرم افزار java virtual machine v رو نصب کرده باشید و در این قسمت آدرس این برنامه را بدهید. در ضمن پس از نصب آن باید از فایل sample که همرا خود برنامه نصب می شود استفاده کنید.

H:\Program Files\Dassault Systemes\B205\intel_a\resources\3DXMLModels\Sample.3dxml (3DXML)
در آدرس محل نصب Sample.3dxml براش معرفی کن.
دوست عزیز خیلی ممنون از کمکتون . نرم افزار باز میشه ولی نمی تونم نقشه ها رو تو هیچ محطی ذخیره کنم.
این پیغام رو میده
The file is write protected

ehsan-inventor

عضو جدید
دوستان یه سوال
کتیا ورژن 6 روی ویستا نصب میشه؟
اگر مشکل داره ویرایش 5 رو بگیرم؟کمک کنید لطفا

ah25_km

عضو جدید
دوستان یه سوال
کتیا ورژن 6 روی ویستا نصب میشه؟
اگر مشکل داره ویرایش 5 رو بگیرم؟کمک کنید لطفا

اگر ويندوزت vista home premium باشه فقط از v6 ميتوني استفاده كني , من همه ويرايش هاي v5رو امتحان كردم ولي نشد . اگر كسي بلده با v6كار كنه لطفا به من هم كمك كنه :redface:

parsa s

عضو جدید
دوستان من يه مشكل تو V6 برام بوجود اومده
ابزار apply material رو پيدا نمي كنم

elham-

عضو جدید
منم دقیقا همین مشکل رو دارم.اگه پیدا کردین به منم بگین ممنون

hojjat_vahidi

عضو جدید
با سلام
دوستان نرم افزار ر java virtual machine v6 در دو سايز مي باشد كه سايزها 14 و 77 مگا مي باشند
آيا كسي ميتونه فرق اين دو چيه و كدوم براي كتيا خوبه ؟
اين همه اختلاف حجم نرم افزار براي چيه ؟
با سپاس

elsaneh

عضو جدید
من کتیا رو نصب کردم اما چرا محیط پارت رو نداره؟ :( فقط پروداکت و اسمبلی و اینا رو داره . کلافم کرده . هر فایلی هم میخام ایمپورت کنم میگه اول باید محیط تعریف کنی. کسی میتونه کمکم کنه؟

behzadra

عضو جدید
كتاب catia.v6 و enovia.v6 منتشر شد

كتاب catia.v6 و enovia.v6 منتشر شد

با سلام و احترام به استحضار می رسانم بعد از گذشت چندسال تلاشه همه جانبه، برای اولین بار در کشور: ***کتاب اموزش کاربردی مدیریت چرخه عمر (PLM) با نرم افزارهای catia.v6 و enovia.v6 منتشر شد*** این مجموعه ترکیبی و ارزشمند از دو نرم افزار کتیا و انوویا به همراه دیتابیس واحد اطلاعاتی sql اخرین تکنولوژی مدیریت چرخه عمر شرکت داسو است که بطور گسترده در شرکت های بزرگ دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بصورت کاملا تست شده و با اتوران اختصاصی عرضه شده تا هم سازمانها و شرکتها و هم تمامی کاربران معمولی، دانشجویان و اساتید نیز بتوانند از آن استفاده کنند و جایگیزینی بسیار مناسب برای ورژن قبلی آن یعنی catia.v5 است. این دو نرم افزار هسته اصلی و مرکزی مجموعه نرم افزاری مدیریت یکپارچه سه بعدی چرخه عمر محصول با نام 3DPLM.2 را تشکیل داده و وظیفه انجام فعالیتها در حوزه های PDM یا مدیریت اطلاعات و CAD-CAE یا طراحی و مهندسی به کمک کامپیوتر را برعهده دارند..نرم افزارهای دیگر از این مجموعه delmia هست که در حوزه CAM و Simulia.Abaqus در حوزه تخصصی CAE فعالیت کرده و همگی با هم در یک محیط گرافیکی و دیتابیس واحد اطلاعاتی فعالیتهای مختلف در چرخه عمرمحصول را انجام می دهند. برای درک بهتر اینطور میتوان گفت که کاربران با استفاده از این مجموعه تمامی قابلیت های نرم افزارهای abaqus، 3dvia و delmia را در محیط گرافیکی نرم افزار catia در کنار سایر قابلیتها و ماژول های بسیار پیشرفته تر خوده نرم افزار catia از منوی start در کتیا قابل دسترس هستند و به راحتی میتوان به عنوان مثال از محیط پارت در نرم افزار کتیا به محیط تحلیل المان محدود رفته و تحلیل استحکامی قطعه مدل شده را انجام داد. امیدوارم با اینکار خدمت کوچکی به شما کاربران نرم افزار کتیا و جامعه صنعتی کشور کرده باشيم... لينك انتشارت سيماي دانش (تهيه و معرفي كتاب): http://www.simayedanesh.ir/product/book/9491/