کمک در رسم ارتباط اختیاری,یک به یک و یک به چند نمودار ER

dgarman

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من در رسم ارتباط یک به یک ویک به چند نمودارER پروژه انبار زیر که با برنامهpower designer طراحی کردم مشکل دارم لطفا اگر از دوستان کسی می تونه انجام بده ممنون میشم

پیوست ها

• anbar.rar
    7.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

iaidin

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من در رسم ارتباط یک به یک ویک به چند نمودارER پروژه انبار زیر که با برنامهpower designer طراحی کردم مشکل دارم لطفا اگر از دوستان کسی می تونه انجام بده ممنون میشم
دوست عزیز سوالتون را مطرح کنید تا سریعتر دوستان بررسی کنند و پاسختون را دریافت کنید.
کدوم قسمت در ER مشکل دارید؟

dgarman

عضو جدید
با سلام خدمت دوست گرامی من در نحوی ارتباط دهی بین جداول مشکل دارم

dgarman

عضو جدید
مثال

مثال

سلام یه مثال قرار دادم که دوستان منظورم رو از ارتباط بین جداول EER.jpgمتوجه بشن با تشکر

srmousavil

عضو جدید
سلام نمیدونم این مطالب رو که میزارم به درد کسی میخوره یا نه ولی ببینید دوستان شما با استفاده از نرم افزار SQL میتونید ارتباطات رو براحتی اعمال کنید یعنی در اصل خود نرم افزار چنین کاری رو براتون انجام میده فقط کافی هست در نحوه تعریف متغیر ها و ساخت جداول و تعیین فیلدها دقت کنید و استاندارهای لازم رو که خیلی هم چیز خاصی نیست رو رعایت کنید اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم میتونید برای دسترسی بیشتر به این آدرس مراجعه و سوالتون رو مطرح کنید SRMousaviL@yahoo.com موفق باشید.