کمک تفاوت دانشگاه ها صرفا جهت استخدام

vahidsee1

عضو جدید
با سلام من دانشگاه صنعتی شاهرود مدیریت میخونم اصلا هم از دانشگاه خوشم نمیاد و هدفم از درس فقط کاره
شهر خودمون یه دانشگاه علمی کاربردی داره که از مفت هم مفت تر نمره میده
میخاستم انتقالی بگیرم از صنعتی برم علمی کاربردی اما بابام میگه مدرکش معتبر نیست و از این جور حرفا
نپر شما چیه ایا واسه استخدامی تفاوت قایلند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

imamin

عضو

سلام دوستم.
به نظرم وقتی میخوای راجع به این موضوع تصمیم بگیری باید با چند مورد که دانشگاه های مختلف بودند و الان استخدام هستند صحبت کنی و پرس و جو کنی و اینکه چند تا اگهی استخدام ببینی محتواشون چیه.
مطلب بعدی اینه که درنظر بگیری که طبق احساس تصمیم نگیری و انچه عقلت میگه عمل کن البته با در نظر گرفتن تمام جوانب.
به نظر 100 رو ول نکن مثلا 20 رو بگیری. الان موقعیتت خوبه اما شاید بتونی مهمان بگیری که در این حالت مدرکت از دانشگاه شاهرود صادر میشه اما واحد هاتو علمی کاربردی پاس کردی

بهار امیدوار

عضو جدید

سلام
حیر
در استخدام فقط هنر و مهارت و البته مدارک فنی حرفه ای و مرتبط با رشته ات و سابقه کار مهمه
بسیاری هستن که با مدرک فوق دیپلم ولی مهارت دارن در پست مهندسی کار میکنن
شما دانشگاه شریف هم بری همین آشه و همین کاسه
علم باید در وجود خودت بجوشه
خواهر دوستم فوق لیسانس شهید بهشتی سه سال بیکار ، نمونه بارزش

بهار امیدوار

عضو جدید
با سلام من دانشگاه صنعتی شاهرود مدیریت میخونم اصلا هم از دانشگاه خوشم نمیاد و هدفم از درس فقط کاره
میخاستم انتقالی بگیرم از صنعتی برم علمی کاربردی اما بابام میگه مدرکش معتبر نیست و از این جور حرفا
نپر شما چیه ایا واسه استخدامی تفاوت قایلند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من شما همین جایی که هستی بمون و از آب گل آلود ماهی بگیر
چطور؟
اگه همکلاسیهات ضعیفن پس با همت میتونی رتبه بشی
رتبه بشی سهمیه استعداد درخشان برای مقاطع بالاتر داری

در مورد کار هم برو در آگهی های استخدامی rahnama.com
در شهر خودتون نیاز سنجی کن
ببین چی میخان
بعد برو در جهاد دانشگاهی یا آموزشگاههای فنی حرفه ای و .....

مدرک اون مهارت خاص رو بگیر

الان لیسانس برای کار ، لازمه اما کافی نیست
مهم مدارک مهارتیته
شده رایگان بری جایی کار کنی برو
از الان شروع کن
در دانشگاه ، اینترنت ، شهرک صنعتی شهرتون و هرجا ه ذهنت میرسه دنبال کار ولو پروژه ای و رایگان باش
شروع کن یک رزومه بنویس بذار جلو چشمت
مثلا دیوار اتاقت

بعد هر روز سعی در پر بار تر کردنش بکن
موفق باشی
سری هم به http://www.esharje.com بزن :):heart::biggrin::)

بهار امیدوار

عضو جدید

راستی دانشگاه صنعتی شاهرود خیلی دهن پر کن تر هست ها؟

بالا