کمک تفاوت دانشگاه ها صرفا جهت استخدام

vahidsee1

عضو جدید
با سلام من دانشگاه صنعتی شاهرود مدیریت میخونم اصلا هم از دانشگاه خوشم نمیاد و هدفم از درس فقط کاره
شهر خودمون یه دانشگاه علمی کاربردی داره که از مفت هم مفت تر نمره میده
میخاستم انتقالی بگیرم از صنعتی برم علمی کاربردی اما بابام میگه مدرکش معتبر نیست و از این جور حرفا
نپر شما چیه ایا واسه استخدامی تفاوت قایلند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eliiiiiiinaz

عضو جدید
سلام.در جواب سوالتون باید بگم که تنها چیزی که تو کار اهمیتی نداره اینه که کدوم دانشگاه فارغ التحصیل میشین.
سه تا مورد مهمی که برای پیدا کردن کار باید داشته باشین عبارتند از:

1.دانش و تجربه: که فقط و فقط باید کار کنید تا به دست بیارید، این که فقط برید دانشگاه و واحداتونو پاس کنید هیچی به تجربه شما اضافه نمیکنه. سعی کنید تو دوران دانشجوییتون با حقوق کم یا حتی بدون حقوق تو یه محل مرتبط با رشتتون کار کنید، حواستون هم باید جمع باشه تا کوچیکترین نکات اطرافتون رو ضبط کنید تا تجربتون زیاد بشه.
2.آشنا و پارتی داشتن: که خیلی واضحه و نیاز به توضیح نداره، کسایی که این مورد رو دارن بسته به درجه قرابت پارتی با عوامل کار مورد نظر، دیگه به بقیه موارد نیازی ندارن، براشون آرزوی موفقیت می کنیم.
3. جسارت و اعتماد به نفس: این مورد مکمل دانش و تجربه است، داشتن تجربه تنها، از نظر من به درد نمیخوره، یکم جسارت داشتن خیلی خوبه. تو محیط کار خودتون رو دست بالا بگیرید تا دست بالا بگیرنتون.
اینا مواردی بود که به ذهن من رسید دوستان دیگه هم نظر بدن تا استفاده کنیم
و من الله توفیق
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:):)

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
درخیلی از استخدامیا،اولویت با بچه های دولتیه...:)
یعنی یک امتیاز مثبت هستش.

h.alavi

عضو جدید
چه بخواین جای دولتی برید و چه خصوصی، مصاحبه کننده آدمه...
طبیعیه بین مدرک علمی کاربردی و سراسری فرق قائل بشه... همین طور بین معدل بالا و پایین...
بین بچه های یه دانشگاه هم قطعا اونی که رزومه پر افتخارتری داره توی اولویت قرار میگیره...
دوستان راجع به تخصص و پارتی گفتن، خوب شما که قصد داری تخصص و پارتی رو جور کنی، مدرک بهتر هم بزار کنارش....
.
کلا هرچی بهتر، بهتر! :D

بالا