کمک برای تحصیل در دانشگاه MIT امریکا

saeid.00

عضو جدید
سلام دوستانمن 2 سال رو تو پیام نور خوندم اما از سیستم دانشگاه اصلا خوشوم نیومد و انصراف دادم و قصد دارم تو دانشگاه MIT امریکا درس بخونم سوالم اینه ایا امکان داره بصورت دانشجوی ازاد در این دانشگاه ثبت نام کنم؟؟(مشکل مالی هم ندارم) اگه اطلاعاتی دراین مورد دارید خوشحال میشم کمکم کنید.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستانمن 2 سال رو تو پیام نور خوندم اما از سیستم دانشگاه اصلا خوشوم نیومد و انصراف دادم و قصد دارم تو دانشگاه MIT امریکا درس بخونم سوالم اینه ایا امکان داره بصورت دانشجوی ازاد در این دانشگاه ثبت نام کنم؟؟(مشکل مالی هم ندارم) اگه اطلاعاتی دراین مورد دارید خوشحال میشم کمکم کنید.

:eek::eek:
داداش یهو از پیام‌نور به MIT بری رودل نکنی یه وقت؟
این چند سال هیچ پسری نتونسته در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر از این دانشگاه پذیرش بگیره. هر چند سال یه بار فقط یه دختر میتونه پذیرش بگیره اونم با N تا مقاله و Patent و معدل بالای 19.

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:
داداش یهو از پیام‌نور به MIT بری رودل نکنی یه وقت؟
این چند سال هیچ پسری نتونسته در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر از این دانشگاه پذیرش بگیره. هر چند سال یه بار فقط یه دختر میتونه پذیرش بگیره اونم با N تا مقاله و Patent و معدل بالای 19.
چرا ته دله رفیقمونو خالی میکنی.

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا شما تلاشتو بکن:smile:

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش رو دانشگاه EPFL سوییسم میتونی حساب باز کنی:D

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
MIT ؟؟
یکی رو تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا رو میگرفت !! حاجی شما اگه درس بخون هستی اول اینور خودتو نشون بده بعد خودشون میان سراغت

بالا