کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه صنایع

prob

عضو جدید
سلام به آقایان و خانمهای مهندس صنایع یه پیشنهاد می خواستم برای موضوع پایان نامه؛ترم آخرم
ممنون:):):)

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام به آقایان و خانمهای مهندس صنایع یه پیشنهاد می خواستم برای موضوع پایان نامه؛ترم آخرم
ممنون:):):)

با سلام
منیدونم شاخه ات چیه ولی در مورد داینامیک (پویاشناسی ) اگر تونستی یه پروژه بدی عالیه ، بیشتر به شاخه تحلیل سیستم می خوره .
یک موضوع جدیده نیاز هست تو ایران کار بشه .
در این زمینه کتاب پویاشناسی کسب و کار نویسنده اش : جان استرمن ، ترجمه زیر نظر پروفسور علی نقی مشایخی هستش .
کتاب فوق العاده ای هست .
اگر همین حوری هم گیرش اوردی بگیر بخون .
فقط تو انقلاب بعد از کلی گشتن شاید بتونی پیداش کنی !

موضوعاتی مثل تولید نایب ، تولید بهنگام و تعنیرات نگهداری ، مدریت کیقیت و ........ هم هستش .

marjan.68

عضو جدید
منم همین مشکل و دارم میشه لطفا موضوعات جدید و جالب و پیشنهاد بدید ممنونم

مهران اكوان

عضو جدید
سلام :
كنترل كيفيت - كنترل پروژه - ارزيابي كار و زمان در اين مورد ها اگه پروژه خواستي من دارم و در حال حاضر دارم كام همين ها هستmehranakvan91@yahoo.com

مهران اكوان

عضو جدید
سلام :
كنترل كيفيت - كنترل پروژه - ارزيابي كار و زمان در اين مورد ها اگه پروژه خواستي من دارم و در حال حاضر دارم كام همين ها هستmehranakvan91@yahoo.co

thereafter

عضو جدید
سلام من موضوعم بهینه سازی چند هدفه ی(تنش-وزن-مقاومت حرارتی) یک متریال برای ساخت سپرهای حرارتی است به کمک الگوریتم ژنتیک اما بعضی ها به من گفتن با این موضوع موقع اپلای برای دانشکده های صنایع کانادا یا استرالیا به مشکل برمیخوری پون بیشتر مکانیکیه تا صنایعی.
حالا میخوام بدونم اگر فاکتور زمان رو هم اضافه کنم صنایعی میشه؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگر منو زود راهنمایی کنین میخوام بدونم اصلا باید این موضوعو بی خیال بشم یا نه؟؟؟؟؟

payamp2005

عضو جدید
سلام. برای انجام پایان نامه صنایع میتونی به موسسه شکوفه دانش مراجعه کنی. من برای پایان نامم ازشون مشاوره گرفتم. خیلی خوب کمکم کردن. اینم سایتشونه www.shokufedanesh.ir