کمک از دانشجویان تهرانی

Mahan.Ghane

عضو جدید
اول از همه به تمام عضوای این سایت سلام میکنم:smile:
من امروز عضو این سایت شدم اونم چه روزی روز تولدم(البت نحس نیست،ثابت شدست:biggrin:)
راستش من امسال کنکور دادم و البته زیادم خوب ندادم:cry:
میخواستم از دانشجویای تهرانی بپرسم که دانشگاه های امیرکبیر،تهران وشریف چقدر با علم و صنعت سطحش فرق میکنه؟
من میخواستم برق یا مکانیک شریف،امیرکبیر یا تهران قبول شم که با 150منطقه3 نمیشه:cry:
ولی علم و صنعت میتونم،از طرفی این 3تا دانشگاه رو خیلی دوست دارم.
حالا به نظرتون من مهندسی شیمی این 3تا دانشگاه رو برم یا برق علم و صنعت رو؟
اصلا این 3تا دانشگاه ارزش این کارو داره؟البته مهندسی شیمی رو هم دوست دارم
1چیز دیگه هم هست:
وضعیت علم و صنعت تو بورسیه گرفتن چطوره؟

منتظرم;)
با تشکر از همه:heart::gol:

real dream

عضو جدید
اگه شما واقعا به برق علاقه دارید .همون برق علم و صنعت رو بخونید بهتر از اینکه شیمی که کمتر بهش علاقه دارید رو بخونید
درسته از نظر سطح علمی یه مقدار با هم تفاوت دارن اما این تفاوت ان قدر زیاد نیست که شما رشته ی مورد علاقتون رو فدای دانشگاه بکنید . علم و صنعت هم کم دانشگاهی نیست مطمئن باشید موقع پیدا کردن کار هم ان قدر به این چیزها بها نمی دن
دانشگاه شریف سر بورسیه گرفتن رقابت خیلی شدید تره تا علم وصنعت ولی جفتشون امکانش هست

xphoenix

عضو جدید
سلام
منم پارسال دقيقا وضعيت شمارو داشتم...خودم برق ومكانيك دوست داشتم...اما در عين حال ميخواستم فقط بين 3 تا داشگاه اول باشه...اينه كه مهندسي شيمي شريف رو انتخاب كردم...البه همون ترم اول با توجه به سخت گيريهاي زياد شريف و امتحاناتش پشيمون شدم خواستم برم علم و صنعت ولي باز پشيمون شدم...نميدونم از نظر سطح درسي و اينا چقدر فرق ميكنه...ولي به نظر من بشين اولويت بندي كن..من apply كردن برام خيلي مهم بود...وتو اين يه مورد مطمينم هيچ كدوم از دانشگاهها به پاي شريف نميرسن...ولي خوب علاقتم حتما در نظر بگير...

بالا