کمککککککککککک

emad lalehzari

عضو جدید
سلام بر همگی من الان ترم 3هستم می خواستم بدونم به نظر شما اگه تغیر رشته بدم برم عمران بهتره یا توهمین رشته بمونم بهتر بگم بازار کارکدام یکی بهتره:que:

Darlling

عضو جدید
سلام
درساي مهندسي مواد از درساي مهندسي عمران خيلي سخته،ولي از لحاظ بازار كار مطمئن باش مهندس مواد بهتر از عمرانه:smile:

magnet

عضو جدید
سلام بر همگی من الان ترم 3هستم می خواستم بدونم به نظر شما اگه تغیر رشته بدم برم عمران بهتره یا توهمین رشته بمونم بهتر بگم بازار کارکدام یکی بهتره:que:

سلام.
علاقه ات ، مسایل مالی ، هدفت از آینده کاری ، میزان آشنایی با مهندسی عمران ، زمان از دست رفته در دوسال و . . . درنظر بگیر و تصمیم بگیر.
کسی نمی تونه خوبه یا بد .
بازار کار هم دست خودته . ولی اگه منظورت اینه که کار معمولی باشه (مثل آگهی ها و دعوت به همکاری ها و .... ) ، بستگی داره به شهری که زندگی می کنی و انتظارت از میزان درآمد و . . .
همین .

سلام
درساي مهندسي مواد از درساي مهندسي عمران خيلي سخته،ولي از لحاظ بازار كار مطمئن باش مهندس مواد بهتر از عمرانه:smile:

درسای هر رشته بسته به خود فرد هست . من سختی آنچنانی احساس نکردم !

دوست عزیز رشته عمران بازار کار داره تغییر نده

مهندس جان ایشون میخوان از مواد برن عمران !

Darlling

عضو جدید
دوست عزيز اگه دانشگاه صنعتي سهند تبريز درس ميخوندي،سختي درس و نمره گرفتن از اساتيدي مثل دكتر اكبري،دكتر اقبالي،دكتر صمدي و.....رو احساس ميكردي

magnet

عضو جدید
دوست عزيز اگه دانشگاه صنعتي سهند تبريز درس ميخوندي،سختي درس و نمره گرفتن از اساتيدي مثل دكتر اكبري،دكتر اقبالي،دكتر صمدي و.....رو احساس ميكردي

دوست گرامی ، اینجا دیگه گفتگوی آزاد نیست که کل کل کنیم !

چه جالب !!!
:D

اتفاقاً خواص مکانیکی 2 رو از دکتر اکبری گرفتم 14.5 !!! (اونم با وجود اینکه زیاد نخوندم و کلاس پنج شنبه ها بود و . . . . ) ، متالورژی پودر پیشرفته تو ارشد هم از دکتر صمدی 18 !!! هرچند سهند درس نخوندم !!! حالا بماند !

موفق باشین
:gol:

بالا