کلیه کتب الکترونیکی - کارشناسی و کارشناسی ارشد مکانیک

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

کسی حل تمرین شکل دهی فلزات هاشفورد رو داره خیلی نیاز دارم

با سپاس

سهراب1991

عضو جدید
سلام
من دوتا کتاب میخواستم
1-کتاب شکل دادن فلزات کدل و هاسفورد ترجمه محمدرضا افضلی
2-حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات کدل و هاسفور
خواهشا کمکم کنید

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

اسمش رو دوستمون گفتند ، کتاب شکل دهی فلزات نوشته دکتر هاسفورد
من فقط حل المسایل این کتاب رو می خوام هیج جا نتونستم پیدا کنم فارسی یا انگلیسی بودنش هم اهمیت ندارد ،ترجمه که فکر نکنم برای حل المسایلش باشد

خیلی ممنون میشم، با سپاس

kiaee1369

عضو جدید
سلام

اسمش رو دوستمون گفتند ، کتاب شکل دهی فلزات نوشته دکتر هاسفورد
من فقط حل المسایل این کتاب رو می خوام هیج جا نتونستم پیدا کنم فارسی یا انگلیسی بودنش هم اهمیت ندارد ،ترجمه که فکر نکنم برای حل المسایلش باشد

خیلی ممنون میشم، با سپاس

براتون توی پیکوفایل آپلود کردم .
http://s6.picofile.com/file/8194515300/solution_manual_of_metal_forming.pdf.html

kiaee1369

عضو جدید
سلام
من دوتا کتاب میخواستم
1-کتاب شکل دادن فلزات کدل و هاسفورد ترجمه محمدرضا افضلی
2-حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات کدل و هاسفور
خواهشا کمکم کنید

مهندس جان لینک دانلود حل المسایلش رو براتون گذاشتم ولی کتاب اصلی ترجمه شده رو نتونستیم پیدا کنیم . البته نسخه انگلیسیش موجوده . اگر به دردتون می خوره بگید که براتون قرار بدیم.

dash @li

کاربر بیش فعال

saeed.sb

عضو جدید
سلام
حل تمرین این کتاب رو میشه پیدا کنید؟

Introduction to Perturbation Techniques By Ali Hasan Nayfeh

saeed.sb

عضو جدید
سلام
کتاب
•Problems in Perturbation By Ali Hasan Nayfeh رو لطفا پیدا کنید. خیلی ضروریه:cry:
خیلی ممنون
:smile:

Armagedon1

عضو جدید
با سلام
ضمن تشکر از زحمات شما، اگر ممکن است کتاب feedback control systems by phillips را برای دانلود قرار دهید. با سپاس فراوان جایی گیر نیاوردم

Armagedon1

عضو جدید
با سلام خدمت اساتید معظم
مدتی است گویا این تاپیک خاک می خورد و کتاب جدیدی گویا آپلود نشده است. علی ایحال اگر ممکن است حل المسائل این کتاب را برای دانلود قرار دهید. با تشکر فراوان و وافر
Solution Manual Engineering Optimization Theory and Practice 4th Edition by S S Rao

arsha5877

عضو جدید
سلام و خسته نباشيد.من نسخه فارسي به همراه حل المسائل ديناميك پيشرفته كينگزبرگ رو مي خواستم

Sol1985

عضو جدید
با سلام من دنبال کتاب و حل المسایل دینامیک پیشرفته گرین ود به زبان فارسی هستم. ممنون

alizahavi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
کتاب ارتعاشات مکانیکی دکتر رضا خویی رو میخواستم!
اگه لینک دانلودشو بتونید پیدا کنید ممنونتون میشم

aa81

عضو جدید
سلام کتاب دینامیک پیشرفته رو پیدا کردین ؟ منم نیاز مبرم بهش دارم

aa81

عضو جدید
دینامیک پیشرفته

دینامیک پیشرفته

با سلام ،

دوستانی که درخواست دانلود کتاب رو دارید لطفا پیغام بدین . کمتر از یک روز پاسخ رو هم در این تاپیک و هم توی ایمیلتون می تونین دریافت کنید .
در ضمن برای دوستانی که در زمینه های تخصصی نفت و گاز و تهویه مطبوع هم درخواست کتاب داشته باشن ،کتاب های الکترونیکی در اختیارشون قرار می گیره .
سلام ضمن تشکر فراوان . اگه ممکنه درخصوص دینامیک پیشرفته کتاب ویا جزوه وحا المسائلی باشد ممنون میشم

Merajheidari

عضو جدید
سلام روز بخیر جزوات ساخت و تولید دانشگاه امیرکبیررو میخواستم برای کنکور ارشد

بالا