کلیه نرم افزارهای شیمی موجود در تالار شیمی

mz1234

عضو جدید
با سلام درود و سپاس
من تازه به جمع این سایت پیوسته ام
لینک جدیدی که یکی از دوستان واسه ورژن جدید اسپارتان 10 گذاشته متاسفانه الان دیگه کار نمیکنه
دانلود این برنامه از سایت سازنده اش هم امکان پذیره لذا شما لطفا کرک یا پسوردش رو مجددا اینجا بگذارید

shahrefarang

عضو جدید
WaveFunction Spartan 10 v1.1.0
for Windows

Spartan from Wavefunction is a general purpose modelling tool that uses modern computational methods to provide researchers with quantitative data on a molecular structure, energy, reactivity, selectivity and a wide range of molecular properties

>> اطلاعات بیشتر از سازنده <<

لینکهای مستقیم دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:
سایز: 689 مگابایت

پسورد در صورت نیاز:
www.www.iran-eng.ir

لینکها
کار نمیکنند
لطفا مجددا ارسال نمایید

alisegal

عضو جدید
خسته نباشید . لطفا لینک های جدیدی برای spartan 10 معرفی کنید . خیلی نیاز دارم

kid1

عضو جدید
ترسیم طیف با کمک نرم افزار acd lab 12

ترسیم طیف با کمک نرم افزار acd lab 12

با سلام
بنده این نسخه از نرم فزار (12) acd lab را دارم منتهی نمی توانم با کمک ان طیف کربن و پروتون مولکولها را ببینم.
تو نسخه های قبلی این نرم افزار 1996 براحتی پس از ترسیم شکل مولکول گزینه ای در پایین صفحه به نام calculate وجود داشت که براحتی میشد طیف را پیش بینی کرد.
لطفا در صورت امکان پاسخ بنده را به ایمیل زیر ارسال نمایید.
masoud.sadeghii@yahoo.com
خیلی ممنون و متشکر

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
بنده این نسخه از نرم فزار (12) acd lab را دارم منتهی نمی توانم با کمک ان طیف کربن و پروتون مولکولها را ببینم.
تو نسخه های قبلی این نرم افزار 1996 براحتی پس از ترسیم شکل مولکول گزینه ای در پایین صفحه به نام calculate وجود داشت که براحتی میشد طیف را پیش بینی کرد.
لطفا در صورت امکان پاسخ بنده را به ایمیل زیر ارسال نمایید.
masoud.sadeghii@yahoo.com
خیلی ممنون و متشکر
سلام
بهترین کار اینه که از نرم افزار chem draw استفاده کنید، چون طیف های دقیق تری نسبت به acd lab نشان میده.

ardeshiri setare

عضو جدید
سلام دوستان من نرم افزار Gaussian رو نیاز دارم اگر لینک دانلودش رو دارین به من بدین ممنون میشم

MZN84

عضو جدید

ضمن سلام به کاربران محترم..

Patch و کرک مخصوص 32بیت و 64 بیت برای این نرم افزار آپلود شد؛
لینکها را از ضمیمه دریافت کنید

Patch برای 32بیت است که میبایست در پوشه نصب برنامه کپی کنید و Run as administrator کنید و کلید patch رو بزنید
Crack برای 64بیت است که باید مستقیما کپی کنید در محل نصب و با فایل exe. اصلی جابجا کنید.

موفق باشید

سلام
برای نرم افزار Mestrenova v8.0.0 میشه لینک کرک رو مجددا بگذارید فایل از سرور پاک شده

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
نرم افزار EniG. Chemistry Assistant version 2.4 ( نرم افزار محلول سازي )

نرم افزار EniG. Chemistry Assistant version 2.4 ( نرم افزار محلول سازي )

اين نرم افزار يك نرم افزار فوق العاده جالب و كارامد در زمينه شيمي است كه به كمك ان مي توان هرنوع محلول سازي را محاسبه كرد و انجام داد.
اين نرم افزار چندين قسمت جالب و كارامد دارد كه يكي از ان ها مربوط به محلول سازي است.
بخشي از قابليت هاي اين نرم افزار عبارت ا ست :
* محاسبه هر نوع از محلول سازي
* محاسبه جرم مولكولي تركيبات شيميايي با تايپ فرمول مولكولي ان ها.
* يك ماشين حساب بسيار قدرتمند براي محاسبات پيچيده با كارايي هاي جالب مثل حل معادله درجه دو و ...
* سادگي و راحتي كار كردن با ان
و ...
با توجه به استقبال خوب دوستان و امار بازيد از لينك مربوط به اموزش محلول سازي و از ان جا كه اين نرم افزار بسيار جالب و مفيد است , يك فايل اموزشي با توضيحاات ساده و مختصر براي كاركردن با اين نرم افزار تهيه كرده ام كه همراه نرم افزار در فايل فشرده قرار گرفته است و به كمك ان به راحتي و بدون مشكل مي توانيد با اين نرم افزار كار كنيد و با تمرين و كار كردن با اين نرم افزار مهارت خود را در محلول سازي بالا بريد.

دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 1 )
دانلود نرم افزار محلول سازي به همراه فايل اموزشي با حجم 1.2 مگابايت ( لینک 2 )
لینک کمکی ۱
لینک کمکی ۲

پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
پسورد : www.4800.blogfa.com

hertrooz_m

عضو جدید
لینک درست نیست

لینک درست نیست

ضمن سلام به کاربران محترم..

Patch و کرک مخصوص 32بیت و 64 بیت برای این نرم افزار آپلود شد؛
لینکها را از ضمیمه دریافت کنید

Patch برای 32بیت است که میبایست در پوشه نصب برنامه کپی کنید و Run as administrator کنید و کلید patch رو بزنید
Crack برای 64بیت است که باید مستقیما کپی کنید در محل نصب و با فایل exe. اصلی جابجا کنید.

موفق باشید
با سلام و تشکر لطفا اگر امکان دارد بررسی فرمایید لینک درست نیست

mohad93

عضو جدید
سلام دوستان کسی میتونه در مورد نرم افزار orca به من اطلاعات بده؟:smile:

daiana

عضو جدید
با سلام .....

من به نرم افزار jmp نیاز ضروری دارم....هر کاری کردم که دانلود کنم نشد.....اگه لینکی از دانلود این نرم افزار که مطمین باشه در اختیارم بزارید ممنون میشم....:gol::gol::gol::gol:

در ضمن اگر کسی با نرم افزار Statgraphics آشنایی داره ممنون میشم اگه کمک کنه......من با کار کردن با این نرم افزار با مشکل برخوردم....:cry:
لطفاااااااااااااااا................

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام .....

من به نرم افزار jmp نیاز ضروری دارم....هر کاری کردم که دانلود کنم نشد.....اگه لینکی از دانلود این نرم افزار که مطمین باشه در اختیارم بزارید ممنون میشم....:gol::gol::gol::gol:

در ضمن اگر کسی با نرم افزار Statgraphics آشنایی داره ممنون میشم اگه کمک کنه......من با کار کردن با این نرم افزار با مشکل برخوردم....:cry:
لطفاااااااااااااااا................
سلام.
اگه توضیح بیشتری میدادید در مورد jmp بهتر بود. در هر صورت: لینک دانلود نرم افزار ....لینک دانلود آموزش نرم افزار. (امیدوارم که همون نرم افزار باشه;))
در مورد نرم افزار دومتونم بهتره بگردید و انجمنی که مربوط به حوزه ی استفاده این نرم افزار باشه رو پیدا کنید و سوالتون رو بپرسید

daiana

عضو جدید
سلام و تشکر فراوان....

خیلی ممنون همون نرم افزاره ولی متاسفانه اجازه نصب فایل کرکشو نمیده ....:(

ارور زیرو میده:
operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software

با این حال خیلی ممنوم .....:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام و تشکر فراوان....

خیلی ممنون همون نرم افزاره ولی متاسفانه اجازه نصب فایل کرکشو نمیده ....:(

ارور زیرو میده:
operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software

با این حال خیلی ممنوم .....:gol::gol::gol:
خواهش می کنم.
قبل از نصب، آنتی ویروس رو از کار بندازید و دوباره نصب کنید. احتمالا درست میشه

daiana

عضو جدید
سلام مجدد....
سیستمم آنتی ویروس نداره...ویندوز 8 نصبه ....ارور ویندوزه....:(.....سعی میکنم کرک جدا دانلود کنم....:gol::gol:

daiana

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز....

من قبلا توی این تاپیک درخواست نرم افزار jmp کردم دوستان هم لطف کردن کمک کردن....ولی متاسفانه نرم افزار نصب نمیشه....گفتم اگر کسی میتونه این نرم افزار رو با حجم کم برای ویندوز8.1 64 bit در اختیارم بزاره ممنون میشم...توی تاپیک های بجه های کامپیوتر مشکل نصب برنامه رو هم عنوان کردم ولی نتونستن کمک کنن.....خیلی خیلی ممنوم میشم..توی بازار هم نتونستم گیرش بیارم..لطفااااااااااااااا.......:(:cry::eek:

jmp یه نرم افزار فوق العاده و قوی برای آنالیز اطلاعات و گراف هاست......

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز....

من قبلا توی این تاپیک درخواست نرم افزار jmp کردم دوستان هم لطف کردن کمک کردن....ولی متاسفانه نرم افزار نصب نمیشه....گفتم اگر کسی میتونه این نرم افزار رو با حجم کم برای ویندوز8.1 64 bit در اختیارم بزاره ممنون میشم...توی تاپیک های بجه های کامپیوتر مشکل نصب برنامه رو هم عنوان کردم ولی نتونستن کمک کنن.....خیلی خیلی ممنوم میشم..توی بازار هم نتونستم گیرش بیارم..لطفااااااااااااااا.......:(:cry::eek:

jmp یه نرم افزار فوق العاده و قوی برای آنالیز اطلاعات و گراف هاست......

سلام.
خیلی از نرم افزارهای علمی (مخصوصا توی شیمی) روی ویندوز xp کار میکنن، برا همین من به شما توصیه میکنم یه ویندوز xp مجازی نصب کنید و کارهای نرم افزاریتون رو اونجا انجام بدید. من خودم همین کارو کردم
این دو تا سایت رو هم ببینید.
1
2

آخرین ویرایش:
بالا