کلوپ هوادارن AC Milan

Matrix

عضو جدید
ولی من توی تیمهای ایتالیایی یوونتوس رو ترجیح میدم !

اين يه مورد رو هستمت !

Matrix

عضو جدید
والا فکر میکردم میلان رو با مالدینی و پیرلو میشناسن! آخه گتوسو!؟

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرلو هم مصدوم شد :cry::cry:

قبلا جنارو گتوسو هافبک میلان در تیم ملی مصدوم شده بود و حالا هم پیرلو دومین هافبک میلان است که در طی دو هفته اخیر مصدوم می شود.هنوز مشخص نشده پیرلو تا کی نمی تواند بازی کند ولی صبح جمعه روی او ازمایش هایی انجام می شود.
در وبسایت رسمی میلان این گونه نوشته شده است:"پیرلو امروز صبح(سه شنبه)از ناحیه ی پای راست مصدوم شده است و صبح جمعه مدت این مصدومیت مشخص خواهد شد."
برخی از خبرگزاری های ایتالیایی پس از اعلام این خبر در جزئیات ان به طولانی بودن مدت این مصدومیت اشاره کردند.میلان برای جانشینی پیرلو امرسون و کارداچیو را دارد که این دو بازیکن تا به حال زیاد برای میلان بازی نکرده اند.

کربلایی

مدیر بازنشسته
تیم های خارجی:
ایتالیا: فقط یونتوس
انگلیس: همیشه آرسنال
هلند: آینوهون
پرتغال: فقط بنفیکا
اسپانیا: بی چونه بارسا
آلمان: کلا تعطیلش کنن بهتره
اسکاتند: سلتیک یه چیز دیگس
آرژانتین: بوکا
برزیل: تیمی رو دوست ندارم

Matrix

عضو جدید
تیم های خارجی:
ایتالیا: فقط یونتوس
انگلیس: همیشه آرسنال
هلند: آینوهون
پرتغال: فقط بنفیکا
اسپانیا: بی چونه بارسا
آلمان: کلا تعطیلش کنن بهتره
اسکاتند: سلتیک یه چیز دیگس
آرژانتین: بوکا
برزیل: تیمی رو دوست ندارم

بابا دستخوش !!

دقیقا" همه رو ، همه رو قبول دارم!

از بیانکونری ها گرفته تا توپچی ها و مردان کاتالون!

فقط در مورد آلمان ، من معتقدم بایرن مونیخ رو ازش جدا کنیم و بعد لیگش رو تعطیل کنیم.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتي مردان كاتالان در ميدان سبز هستند همه تيماي اروپايي برن گيتار بزنن
فقط و فقط بارسلون;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط در مورد اس ميلان ميتونم بهت اينو بگم كه اون بازي بارسا اس ميلان بود توي سن سيرو
گتوزو تعويض شد
وقتي رفت كنار انجلوتي داشت با دستاش تعداد ديريپايي رو كه از رونالدينهو خورده بود ميشمرد بنده خدا گيج شده بود:w15::w15::w15:
فقط و فقط بارسلونا
fc barcelona

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
جام يوفا: زوریخ و میلان در سوئیس به مصاف هم خواهند رفت

قهرمان سابق ليگ قهرمانان اروپا ميلان كه آخرين بار در ليگ قهرمانان اروپا در سال 2007 به عنوان قهرماني دست يافت، از فردا براي قهرماني در جام يوفا تلاش مي كند.

اين تيم كه در كنار ستارگان نامدار خود براي فصل جاري، رونالدينيو را از بارسلونا بخدمت گرفت، پس از ناكامي هاي فصل تازه آغاز شده كالچو چشم اميد به كسب موفقيت در رقابت هاي جام يوفا بسته و براي اين منظور، فرداشب(پنجشنبه) ديدار رفت خود از مرحله نخست را برابر اف.ث.زوريخ سوئيس در خانه انجام مي دهد.

ترکیب احتمالی میلان

دیدا - آنتونینی - بونرا - کالادزه - یانکلوفسکی - آمبروسینی - فلامینی - سیدورف - کاکا - پاتو - بوریلو

بازیکنان غایب میلان

مالدینی - پاسینی - زامبروتا - سندورس - پیرلو - اینزاگی

ترکیب احتمالی زوریخ

لیونی - استاهل - بارمتلر - تیهینن - استوکی - ایجرتر -اکونکو - دیوریچ - آبدی - آلفونسه - هاسلی

به اميد اولين برد در جام يوفا :gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
.ث.ميلان 3 - 1 اف.سي.زوريخ

گل ها :

'45 يانكلوفسكي

'56 پاتو

'74 بوريللو

تبريك به همه ميلاني هاي عزيز :heart:

کربلایی

مدیر بازنشسته
بابا دستخوش !!

دقیقا" همه رو ، همه رو قبول دارم!

از بیانکونری ها گرفته تا توپچی ها و مردان کاتالون!

فقط در مورد آلمان ، من معتقدم بایرن مونیخ رو ازش جدا کنیم و بعد لیگش رو تعطیل کنیم.
فدات شم من و تو در یه نکته ای بیشتر ازینا باهم تفاهم داریم اونم پرسپولیسه

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزشیابی بازیکنان میلان

اين ارزشيابي براي بازي با زوريخ هستش .

دیدا ۵/۵ : بر روی گل خورده زیاد عکس العمل عالی نشون نداد و در سانتر های ارسالی از جناحین هم دچار مشکل بود

آنتونینی ۶ : او مجبور بود بیشتر به کارهای دفاعی بپردازد و در نفوذها زیاد تاثیری نداشت

بونرا ۶ : زوریخ زیاد خط دفاعی میلان رو تهدید نکرد ولی در چند موقعیت محدودی که داشتند دروازه میلان رو بسیار تهدید کردند که بونرا نتونست به طور کامل مهاجمین رو کنترل کنه.

کالادزه ۵/۶ : برای شروعی تازه بد نبود ولی باید در کشاکش رقابتهای سری آ به روزهای آرمانی خودش برسه

یانکلوفسکی ۷ : با نفوذهای زیاد ارسالهای فراوان و زدن گل شب خوبی رو پشت سر گذاشت

آمبروسینی ۶ : در کارهای هجومی ریاد شرکت نمیکرد و بیشتر معطوف به کارهای دفاعی شده بود

فلامینی ۶ : او تقریبا همان بازی همیشگی خودش رو نشون داد و بسیار جنگندگی در میانه میدان داشت.

سیدورف ۵/۶ : بدون شک یکی از ستاره های میانه میدان بود . در کارهای هجومی فوق العاده است.

کاکا ۵/۵ : در استارتهاش زیاد مهارت و سرعت دیده نمیشد . هنوز با بازیکنی که توپ طلا رو برده بود فاصله زیادی داره.

شوجنکو ۵/۶ : در کل بد نبود . بر روی ۲ گل از گلهای میلان تاثیر مستقیم داشت . برای رسیدن به شوچنکوی آرمانی هنوز زمان میخواد.

پاتو ۵/۶ : بازیکن خیلی فعالی در میانه و حمله بود و بازدن گل زیبای بازی خوب خودش رو تکمیل کرد.

Matrix

عضو جدید
نسل طلایی میلان ...

ولی یک نسل بی نظیر بودن ...

حیف شد که دوران اون نسل تموم شد.

------------

راستی برگشتن شوچنکو رو تبریک میگم.من از سالها پیش حتی قبل از درخشش تو میلان ، این مهاجم رو دوست داشتم.و از رفتنش به چلسی و زیاده خواهیش خیلی ناراحت شدم!

------------------------------------------------

ولی هیچ چیز دل پیرو بیانکونری ها نمیشه.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسل طلایی میلان ...

ولی یک نسل بی نظیر بودن ...

حیف شد که دوران اون نسل تموم شد.

------------

راستی برگشتن شوچنکو رو تبریک میگم.من از سالها پیش حتی قبل از درخشش تو میلان ، این مهاجم رو دوست داشتم.و از رفتنش به چلسی و زیاده خواهیش خیلی ناراحت شدم!

------------------------------------------------

ولی هیچ چیز دل پیرو بیانکونری ها نمیشه.

درسته اون نسل تموم شد ولي اين نسل جديد يك نسل فوق العاده هستند . به زودي و با هماهنگ شدن بازيكنا شاهد بازي هاي زيبايي خواهيد بود ;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزشیابی بازیکنان میلان

اين ارزشيابي براي بازي با زوريخ هستش .

دیدا ۵/۵ : بر روی گل خورده زیاد عکس العمل عالی نشون نداد و در سانتر های ارسالی از جناحین هم دچار مشکل بود

آنتونینی ۶ : او مجبور بود بیشتر به کارهای دفاعی بپردازد و در نفوذها زیاد تاثیری نداشت

بونرا ۶ : زوریخ زیاد خط دفاعی میلان رو تهدید نکرد ولی در چند موقعیت محدودی که داشتند دروازه میلان رو بسیار تهدید کردند که بونرا نتونست به طور کامل مهاجمین رو کنترل کنه.

کالادزه ۵/۶ : برای شروعی تازه بد نبود ولی باید در کشاکش رقابتهای سری آ به روزهای آرمانی خودش برسه

یانکلوفسکی ۷ : با نفوذهای زیاد ارسالهای فراوان و زدن گل شب خوبی رو پشت سر گذاشت

آمبروسینی ۶ : در کارهای هجومی ریاد شرکت نمیکرد و بیشتر معطوف به کارهای دفاعی شده بود

فلامینی ۶ : او تقریبا همان بازی همیشگی خودش رو نشون داد و بسیار جنگندگی در میانه میدان داشت.

سیدورف ۵/۶ : بدون شک یکی از ستاره های میانه میدان بود . در کارهای هجومی فوق العاده است.

کاکا ۵/۵ : در استارتهاش زیاد مهارت و سرعت دیده نمیشد . هنوز با بازیکنی که توپ طلا رو برده بود فاصله زیادی داره.

شوجنکو ۵/۶ : در کل بد نبود . بر روی ۲ گل از گلهای میلان تاثیر مستقیم داشت . برای رسیدن به شوچنکوی آرمانی هنوز زمان میخواد.

پاتو ۵/۶ : بازیکن خیلی فعالی در میانه و حمله بود و بازدن گل زیبای بازی خوب خودش رو تکمیل کرد.
يهو همهرو 11 از 10 ميدادي خيالمونو راحت ميكردي
ولي يادت نره كه
بارسلونا barcelona سرور

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
فقط در مورد اس ميلان ميتونم بهت اينو بگم كه اون بازي بارسا اس ميلان بود توي سن سيرو
گتوزو تعويض شد
وقتي رفت كنار انجلوتي داشت با دستاش تعداد ديريپايي رو كه از رونالدينهو خورده بود ميشمرد بنده خدا گيج شده بود:w15::w15::w15:

فعلا که رونالدینهو داره واسه میلان توپ می زنه ....:w01:

آخرین ویرایش:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
مهم اينه كه اون موقع كه تو اوج بود واسه بارسا بازي ميكرد الان كه زپرتش غمسو شده ماله شما بريد حالشو ببريد:biggrin::biggrin:

مطمئنی زپرتش غمسول شده :w15:..... فقط صبر کن ....:w16:

کارلتو ترکیب ثابتو پیدا کنه .... بهت می گم .....:w16: