کلوپ هواداران یوونتوس

امین قیاسی 1986

عضو جدید

behnam_mech1987

عضو جدید
با اینکه من یک یوونتوسیم....

با اینکه من یک یوونتوسیم....

من یوونتوس رو تیم اولم میدونم،اما با این مدیریتی که اینا دارند فوتبال رو کنار گذاشتند،دارند انتفاضه میکنند!!! هر سال دارند بازیکن هاشون پیرترو بازنشسته میشن اما اونا با هر چی دارن میسازندو یا بازیکنای ارزون قیمت میگیرند،اخه یکی نیست بگه میترسین پولتون ته بکشه؟ اگه نداشتند یه چیزی اما دارندو خرج نمیکنند.احتمالا امسال ندود با عصاش تو زمین میدوه و شوت میزنه!!! یادش بخیر اون یووه کاپلو که کم مونده بود 100 امتیازی قهرمان بشه،هر تیمی میرسید پدرشو درمیاورد.....

4rash

عضو جدید
دوستان یووه یک باشگاه کهن و بزرگیه،درسته الان شاید تیم فصل قبل یووه بدترین یوونتوستاریخ باشه ولی یووه در این بدترین دوره در لیک هفتم شد در حالی که تیم میلان در سال 1989 به سرس بی سقوط کرد(جریمه نبود ها!!!خودش سقوط کرد:biggrin:) ولی من باز به یووه امیدوارم(یووه این فصل) درسته بوفون مصدومه و بازیکن بزرگ هم چندان نداریم ولی بازم یوونتوس یوونتوس است

4rash

عضو جدید
بازگشت الکس به دوران اوج را به تمام بیانکونری ها(طرفداران یووه) تبریک میگم;)

4rash

عضو جدید
http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=24569&stc=1&d=1284987256

پیوست ها

• wr4.jpg
    wr4.jpg
    31.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سروین

عضو جدید
اه کی؟ من اصلا" بازی رو ندیدم نمی دونستم بازی کی بوده؟ جدا"
خیلی خوشحالم کردی ایشالا خدا خوشحالت کنه

یوههههو

4rash

عضو جدید
اه کی؟ من اصلا" بازی رو ندیدم نمی دونستم بازی کی بوده؟ جدا"
خیلی خوشحالم کردی ایشالا خدا خوشحالت کنه

یوههههو

من هم بازی رو ندیدم
یووه چهار هیچ برد
دلنری گفته نباید مغرور شویم:neutral:
به امید بازگشت ییوه به جایگاه اصلیش

4rash

عضو جدید
دوره یوونوس تمام نخواهد شد،این را سابقه پر افتخار این تیم میگوید
من تعجب میکنم برخی افراد به ظاهر فوتبالی خیلی زود و عجولانه و البته از روی تعصب قضاوت میکنند
حالا خوبه چلسی زیاد تیم پرافتخاری نیست ها ها ها ...

behnam_mech1987

عضو جدید
آقا این یووه زنده شده!!

آقا این یووه زنده شده!!

آقایون اراجیف تحویل ندید،این یووه خیلی تیمه،چلسی به زور پول تیم شده،اما این تیم تاریخ فوتبال اروپاست،من یه اظهار نظری کرده بودم که یووه ضعیفه،اما با بازی که جلوی اینتر ازشون دیدم خیلی امیدوار شدم،فقط مونده بازگشت بوفون و یک خرید زمستانی مهاجم تمام عیار، حریففففففففففففففففف میخوام!!!

4rash

عضو جدید
پیروزی پرگل یووه مقابل لچه رو به تمان بیانکونری ها عزیز تبریک میگم
به بازی میلان هم چیزی نمونده
میلان رو میخوریم:neutral::victory:

4rash

عضو جدید
پیروزی یووه بر میلان در سنسیرو و رکورد شکنی کاپیتان دلپیرو بر تمام بینکونریها مبارک