کلوپ طرفداران پرسپولیس

pesare_bawafa

عضو جدید
بچه ها الان تو برنامه ورزش از نگاه دو اعلام کرد که افشین سر مربی تیم ملی شده
امپراتور زو از پرسپلیس گرفتن:w06:

engineer_ahmadi

عضو جدید
:cry::cry:منم دیدم برنامرو
اما امروز قطبی رفته شیراز برای بازی فجر
اگه قطبی بره تا اخر فصل دیگه فوتبل نگا نمیکنم :cry::cry::cry::cry::wallbash::wallbash::wallbash:
یه نیم فصل فوق العاده
یه نیم فصل از اول بدبیاری:crying2:

شايد حامد

عضو جدید
بچه ها روحيه اتون رو از دست ندين فعلا كه سوميم و 2 امتياز از نفر اول كم داريم ..... ايشاا... اونم بچه ها با غيرتشون جبران مي كنن...

شايد حامد

عضو جدید
شعارهاي استاديومي

شعارهاي استاديومي

پرسپوليس قهرمان ميشه ...خدا مي دونه كه حقشه
به لطف يزدان و بچه ها ... پرسپوليس قهرمان ميشه ....پرسپوليس قهرمان ميشه

شايد حامد

عضو جدید
جنجال بزرگ "شيث" (نقل از خبر ورزشي)

جنجال بزرگ "شيث" (نقل از خبر ورزشي)

فکر مى‌کنند وقتى پيراهن معروف‌ترين تيم‌هاى ايرانى را برتن دارند، مى‌توانند هر کار غير مجاز و ممنوعه‌اى را انجام دهند و بقيه هم بايد از آن لذت ببرند! حالا حکايت "شيث رضايي" است که عليرغم آنکه کاپيتان دوم پرسپوليس محسوب مى‌شود اما همچنان جوانى مى‌کند!
روز گذشته در پرواز تهران - شيراز وقتى دقايقى هواپيما اوج گرفت جناب "شيث" که احتمالاً فکر مى‌کند آدم بسيار بامزه‌اى است يک لحظه از غفلت مهمانداران هواپيما استفاده مى‌کند و با قرار گرفتن در پشت ميکروفون به مسافرانى که در بين آنها زن و کودک هم بودند اعلام کرد "هواپيما در حال سقوط کردن است"!
همين بچگى کاپيتان دوم پرسپوليس ترس را در بين مسافران انداخت و در يک لحظه داخل هواپيما ناخواسته وضعيت اضطرارى شد. اگرچة مهمانداران بلافاصله اين خبر را تکذيب کردند و آرامش را به هواپيما بازگردانند اما حرکت "شيث" آنقدر زننده و ترسناک بود که پس از نشستن هواپيما در فرودگاه شيراز اين آقا پسر بامزه براى اداى برخى توضيحات احضار شد و طفلک حبيب کاشانى مجبور شد ريش گرو بگذارد و بگويد شيث منظورى نداشته و فقط مى‌خواست شوخى بکند و بچگى کرده است.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد هفته ها صدر نشيني خيلي سخته كه اومديم سوم ولي من مطمئنم هفته ديگه دوباره صدر جدول به رنگ قرمز مي شه :crying2::crying2::crying2:

درود به همه

ديديد من گفتم ميايم دوباره صدر جدول :w40:

:w40:صدر جدول دوباره قرمز شد :w40:
:w32:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقدر لوس :w15::w15:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از خدام ولي يه مربي بدون تجربه ، راستش مي ترسم بلاي كه به خاطر مربي گري قلعه نوعي سر تيم اومد اين دفعه با علي دائي تكرار بشه اخرشم همين فردوسي پور گفت قلعه نوعي گزينه مناسبي براي تيم ملي بود ولي نه الان براي چند ساله اينده خوب حالا علي دائي كه كم تجربه تر از قلعه نوعي من نمي دونم چرا فدراسيون از افتضاحاتي كه در گذشته به بار اورده عبرت نمي گيره

Matrix

عضو جدید
به قول تيتر اون روزنامه هه :

"استقلال پريدن را بلد نبود!" :دي

خوشم مياد يه بازي ميبرن ، روزنامه استقلال مينويسه كه امسال قهرمان شد!

ولي بازي بعد بدجوري ميخوره تو ذوقشون... آخي.. حيف شد!

استقلال عزيز .. بپر ... بپر ....

ميخوايم باهات رقابت كنيم!:دي

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با پاس بود ولي ما هم كم بد شانسي نداشتيم حالا يه بارم به نفع ما بالاخره براي قهرماني همه چيز نياز هست البته من اميدوارم بازي بعدي به اين حرفها كشيده نشه و بازي رو پرسپوليس تموم كنه

Matrix

عضو جدید
حق با پاس بود ولي ما هم كم بد شانسي نداشتيم حالا يه بارم به نفع ما بالاخره براي قهرماني همه چيز نياز هست البته من اميدوارم بازي بعدي به اين حرفها كشيده نشه و بازي رو پرسپوليس تموم كنه

البته بازي با فجر هم همينطور بود !

به هر ترتيب خوشحالم كه رودباريان داره به اوج برميگرده ! اين بازيكن قبلا" هم شخصيتش رو نشون داده ! يك تيم ملي بود ولي وقتي رفت رو نيمكت پرسپوليس اعتراض نكرد ! حتي وقتي فرشيد كريمي رو بهش ترجيح دادن .. بعد گل سوم بازي ابومسلم رفت و فرشيد رو دلداري داد و...!

من اگر جاي قطبي بودم ... دقيقه ي 15 بازي شيث رضايي رو با دوتا تو گوشي چسب مينداختم از بازي بيرون و 10 نفره بازي ميكردم !

دقيقا" داره راه اولادي رو ميره! متاسانه اولادي هم بهترين مهاجم ايران بود در زمان اوجش ... ولي مغرور شد .. جو گرفتش .. نيمدونم چي بگم ديگه! تماشاگرا شعار ميدادن كه اينو از بازي بكش بيرون!

پژمان نوري هم چند بازيه سمت چپ خط دفاع شده اتوبان واسه هافبكها و مهاجمهاي حريف !