کلوپ طرفداران پرسپولیس

kamran6026

عضو جدید
از آن پس پرسپولیس رسماً وارد مسابقات باشگاهی ایران گردید این تیم در سال ۱۳۴۷ قدرت نمایی کرد و تمام رقیبان را پشت سرگذاشت و به عنوان قهرمان باشگاههای تهران جهت شرکت در مسابقات آسیایی تایلند عازم بانکوک گردید.
در سال ۱۳۴۸ کارخانه ایران ناسیونال با مدیریت خیامی (از طرفداران تیم شاهین) تازه تاسیس گردیده بود و تیم فوتبال ضعیفی هم داشت ، (علی پروین هم از جمله بازیکنان این تیم بود) در این زمان(۱۳۴۸) فکر تبلیغ محصول این شرکت (پیکان) با استفاده از محبوبیت تیم شاهین، خیامی را بر آن داشت تا مذاکراتی با چند تن از شاهینیهای سابق انجام داده و آنان را به تیم پیکان دعوت نماید با رفتن آنها افراد باقی مانده نیز راهی جز پیوستن به ایشان ندیدند لذا تمامی بازیکنان شاهین (به جز عزیز اصلی ، دروازه بان شاهین) به پیکان مهاجرت کردند و در این سال عنوان قهرمانی باشگاههای ایران را از آن پیکان نمودند و در همین سال پیکان به جای تیم ملی در تورنمنت جام دوستی نیز شرکت کرده و در بین ۵ تیم مقام نخست را از آن خود کرد.
در این زمان پیکان در برابر پرسپولیس با تک گل علی پروین و نیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد.

kamran6026

عضو جدید
در سال ۱۳۵۰ نخستین لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران با نام تخت جمشید شکل گرفت و پرسپولیس هم تلاش نمود خود را با استانداردهای حرفه‌ای تطبیق دهد اما بدلیل فقدان زیرساختهای فوتبال حرفه‌ای در کشور این ایده بصورت کامل به فرجام نرسید و باشگاه پرسپولیس علاوه بر این نقص بزرگ بتدریج از مکتب فوتبال شاهین هم فاصله گرفت و رابطه خود را با سازندگی و تغذیه از بازیکنان جوان در آموزش و پرورش کم رنگ کرد و در مسیر استفاده کاذب از دسترنج دیگران و آوردن ستاره‌ها از تیم‌های دیگر قرارگرفت و هر روز محتاج تر از روز قبل شد و علیرغم برخورداری از طرفداران بیشمار از یک باشگاه به یک تیم تقریباً محلی نزول کرد ازجنبه فرهنگی هم با آرمانهای اولیه خود که از شاهین به آن منتقل شده بود دور شد بگونه‌ای که این دو قضیه بزرگ همچنان گریبانگیر این نام بزرگ است.
پرسپولیس در غیاب شاهینیها با تصاحب ۱۲ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت حضور در پیکان بیشتراز یک سال به طول نیانجامید و مجدداً بازیکنان در سال ۱۳۴۹ به خانه خود برگشتند و قهرمانی اولین دور لیگ تخت جمشید در سال ۱۳۵۰ را از آن خود کردند پرسپولیس در ۵ دوره برگزاری لیگ تخت جمشید، با کسب دو قهرمانی (لیگ اول و دوم) و سه نائب قهرمانی ، به عنوان پرافتخارترین باشگاه کشور شناخته شد.

kamran6026

عضو جدید
با وقوع انقلاب اسلامی، این تیم دچار بحران نفرات گردید و بازیکنانش بکلی عوض شدند و تعداد بسیار اندکی از بازیکنان قدیمی باقی ماندند. لیکن برگزاری مسابقات جام شهید اسپندی درسال ۱۳۵۸ و دیگر مسابقات، باعث گردید تا بازیکنان مستعد و جوان کشور نگذارند این باشگاه بلند آوازه از رونق بیفتد.
باشگاه پرسپولیس در سال۱۳۶۵ تحت پوشش بنیاد مستضعفان و جانبازان قرارگرفت که نام آن به آزادی تغییر یافت لیکن پس از مدت زمان اندکی بنیاد از اداره این باشگاه خودداری کردو دراین زمان با توجه به موقعیت این باشگاه ، سازمان تربیت بدنی، خود اداره آن را عهده دار گردید و نامش را نیز به پیروزی تغییر دادند که تا کنون نیز با همین نام درمیادین ورزشی حضور می‌یابد.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس در میان نامزدهای اسکار

فیلم پرسپولیس ساخته مرجان ساتراپی و وینسنت پاراونو در میان نامزدهای جایزه اسکار امسال که ساعتی پیش اعلام شد، قرار دارد نامزدهای بخش های اصلی جوایز اسکار امسال عبارتند از: بهترین فیلم: کفاره، جونو، مایکل کلایتون، پیرمردها جایی ندارند، خونی ریخته خواهد شد بهترین کارگردانی: جولیان اشنابل(محفظه نجات و پروانه)، جیسون ریت من (جونو)، تونی گیلوری (مایکل کلایتون)،جوئل و اتان کوئن(جایی برای پیرمردها نیست)، پل توماس اندرسون (خونی خواهد ریخت) بهترین بازیگر زن:کیت بلانش (الیزابت)، جولی کریستی (دور از او)، ماریون کوتلیار(زندگی شیرین)، لورا لینی (رام نشده ها)، الن پیج(جونو) بهترین بازیگر مرد: جورج کلونی (مایکل کلایتون) ، دانیل دی لوئیس (خونی ریخته خواهد شد) ، جانی دپ (سونی تاد)، تامی لی جونز (در دره الاه)، ویگو مورتنزن (وعده های شرقی) بهترین بازیگر زن نقش دوم:کیت بلانشت (من آنجا نیستم)، روبی دی (گانگستر آمریکایی)، سایروسی رونان (کفاره)، آمی رایان (از دست رفته)، تیلدا سوینتن (مایکل کلایتون) بهترین بازیگر مرد نقش دوم:کیسی آفلک (قتل جسی جیمز)، خاویر باردم (پیرمردها جایی ندارند) ، هال هولبروک( درون سرزمین وحشی)، فلیپ سیمور هوفمن (جنگ چارلی ویلسون)، تام ویلکینسون (مایکل کلایتون) بهترین فیلم مستند: پایانی متصور نیست، نوشتن در زمان جنگ، سیکو، تاکسی، جنگ/رقص

نمیدونم به اینجا مربوط بود یا نه!

شايد حامد

عضو جدید
پافشاري روي اشتباهات قطبي !!! لعنت !

سپهر حيدري رو گذاشته بيرون ! ماماني هم كه شوته ! پرسپوليس نيمه اول 9 نفره بود ! نيكبخت و خليلي رو هم كه با هم قهرن ، اين دو تا رو باز گذاشته كنار هم !!! قطبي كي ميخواد بفهمه كه بابا نيكبخت رو ببر هافبك چپ كه اون پاس بده و خليلي بزنه !!!! اي بابا !

اه

سپاهان هم ظاهرا" عقبه .. هان؟
آقاي ماتريكس؛
تيم به اندازه كافي مشكل داره. ميشه انقدر شما بهش دامن نزننين. گفتن اين حرف ها دردي رو دوا نمي كنه . پس فقط سعي كن روحيه بدي. نه كه فقط آيه يأس بخوني!!!!!!!!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

خوب باخت پرسپوليس خيلي بد بود ولي مسئله اينجاست كه نباختن در نيم فصل اول و حالا 3 بازي اخر در فصل و دو باخت براي هوادارن تيم خيلي سخته ;)

Matrix

عضو جدید
آقاي ماتريكس؛
تيم به اندازه كافي مشكل داره. ميشه انقدر شما بهش دامن نزننين. گفتن اين حرف ها دردي رو دوا نمي كنه . پس فقط سعي كن روحيه بدي. نه كه فقط آيه يأس بخوني!!!!!!!!

به كي روحيه بدم ؟ دلت خوشه ها ! من واسه تيم حاشيه درست ميكنم !؟ پسر جان اينجا فقط سه چهار نفر پستهاي منو ميخونند !! ولي برنامه 90 رو كه همه ميبينند !! بازي رو كه ميبينند !

من حاشيه درست ميكنم يا قطبي كه امروز ميگه نيكبخت پا طلايي ، فردا باش درگير ميشه ، پس فردا جريمه ' ش ميكنه! بعد به شيث گير ميده ! بعدش مياد سپهر حيدري به قول خودش با اخلاق ترين بازيكنش رو بهش بازي نميده !!!

آره خوبه !! ولي بدون آسون ترين كار اينه كه چشماتو بزاري رو هم و بگي آره سپاهان باخت و ما هنوز با اختلاف كميته ي انضباطي صدر جدوليم !

كلا" ما ايرانيها خوب بلديم هرچي سرمون بيارن ...

اگه اينطوري نبود كه وضع ما حالا اين نبود ! اين قوم آريا و نوادگان كورش و داريوش و مستعاد ترين اقوام و چه و چه وچه !

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه تيم ها مي بازن بابا قفلي مگه چي تيم ما هم مثل بقيه تيم ها
ما كمترين باختو بيشترين برد داريم و صدريم بااختلاف حالا چند تا بازي صبر كن ببين چي مي شه بعد بيا اينجارم قفل كن :cry:

Matrix

عضو جدید
همه تيم ها مي بازن بابا قفلي مگه چي تيم ما هم مثل بقيه تيم ها
ما كمترين باختو بيشترين برد داريم و صدريم بااختلاف حالا چند تا بازي صبر كن ببين چي مي شه بعد بيا اينجارم قفل كن :cry:

بابا قفلي ؟:biggrin::biggrin:

من قبلا" هم گفتم !

فوتبال واسه هوادار فقط نتيجه نيست ! ما بازي زيبا ، جوان گرايي و ... همه چيز رو داريم فداي نتيجه مي كنيم . لا اقل خوب نتيجه بگيريم ! كه تا حالا هم بد نبوده !

من نميگم چرا پرسپوليس باخت !! خوب معلومه آرسنال آماده چند شب پيش تو جام اتحاديه 5-1 باخت و حذف شد !!! پرسپوليس كه از آرسنال قوي تر نيست! بعله باخت واسه هر تيمي هست !

ولي ميگم چرا يه اشتباه رو بايد اينقدر تكرار كرد !!؟

قطبي كي ميخواد بفهمه كه از وقتي نيكبخت و خليلي رو گذاشت كنار هم ، خط حمله پرسوليس شد گورستون ! وقتي خليلي خوب گل مي زد و نيكي خوب پاس ميداد كه نيكبخت چپ بود و خليلي نوك !

الآن پس فردا هم كه كعبي و آلونگ و كريم بيان .. معلومه كه پرسپوليس قهرمان امسال خواهد شد !

ولي دنيزلي پارسال فقط يه كعبي داشت نيم فصل دوم و 7-8 بازي آخر رو پشت سر هم برد !

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسالم مي بريم ولي ما كه جاي امپراطور نيستيم ببينم تو تيم چه خبره مطمئنا امپراطور خودش مي دونه چيكار كنه يا حداقل از ما بهتر مي دونه شما هم مي توني بري سايت رسمي باشگاه براي افشين قطبي نامه بدي ببين جوابتو مي دن يا نه شايدم شدي دستيار افشين قطبي بعد ما ميايم تشويقت مي كنيم

بابا قفلي

Matrix

عضو جدید
امسالم مي بريم ولي ما كه جاي امپراطور نيستيم ببينم تو تيم چه خبره مطمئنا امپراطور خودش مي دونه چيكار كنه يا حداقل از ما بهتر مي دونه شما هم مي توني بري سايت رسمي باشگاه براي افشين قطبي نامه بدي ببين جوابتو مي دن يا نه شايدم شدي دستيار افشين قطبي بعد ما ميايم تشويقت مي كنيم

بابا قفلي

كجا برم !!؟ جواب بدن !!؟ فكر ميكني همچين چيزي ممكنه !!؟ وگرنه حتما" همچين كاري ميكنم!

Matrix

عضو جدید
اصلا" نده ! بعد اگه قهرمان نشد ، نگي تقصير سروش بوده ! :دي

اصلا" شماره آقاي قطبي رو شما چرا داشته باشي ؟ دختر خانوم ؟ :D

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه بابا قفلی با هم رفیق هستیم تازه من می گم کی بره تو زمین کی نره ؟ چطوری بازی کنیم :surprised:

حالا می دم شماره امپراطورو

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به نازی جون این موقع روز این طرفاااااااااا

شماره رو به من هم میدی؟؟؟؟؟؟؟

شايد حامد

عضو جدید
به كي روحيه بدم ؟ دلت خوشه ها ! من واسه تيم حاشيه درست ميكنم !؟ پسر جان اينجا فقط سه چهار نفر پستهاي منو ميخونند !! ولي برنامه 90 رو كه همه ميبينند !! بازي رو كه ميبينند !

من حاشيه درست ميكنم يا قطبي كه امروز ميگه نيكبخت پا طلايي ، فردا باش درگير ميشه ، پس فردا جريمه ' ش ميكنه! بعد به شيث گير ميده ! بعدش مياد سپهر حيدري به قول خودش با اخلاق ترين بازيكنش رو بهش بازي نميده !!!

آره خوبه !! ولي بدون آسون ترين كار اينه كه چشماتو بزاري رو هم و بگي آره سپاهان باخت و ما هنوز با اختلاف كميته ي انضباطي صدر جدوليم !

كلا" ما ايرانيها خوب بلديم هرچي سرمون بيارن ...

اگه اينطوري نبود كه وضع ما حالا اين نبود ! اين قوم آريا و نوادگان كورش و داريوش و مستعاد ترين اقوام و چه و چه وچه !
همه اينايي كه گفتي جزو اختيارات يه مربيه. و قتي كه مي بينه از يكي تعريف مي كنه پر رو مي شه رفتارش كاملا درسته. چون يكي اخلاقش خوبه بايد حتما فيكس بازس كنه ؟!!!
هر بازيكني يه موقع تو عوجه يه موقع افت ميكنه.... اينا كه تو مربي اصلا به هيچ كس غير از مربي ربط نداره و قطبي كارش درست داره انجام ميده.... اگه يه سري ها كه هميشه در همه حال آيه يأس مي خونن و بعدش به همون دوران گذشته قبطه مي خورن.......!!!!
بزارين مربي كارش رو بكنه.

شايد حامد

عضو جدید
بابا قفلي ؟:biggrin::biggrin:

من قبلا" هم گفتم !

فوتبال واسه هوادار فقط نتيجه نيست ! ما بازي زيبا ، جوان گرايي و ... همه چيز رو داريم فداي نتيجه مي كنيم . لا اقل خوب نتيجه بگيريم ! كه تا حالا هم بد نبوده !

من نميگم چرا پرسپوليس باخت !! خوب معلومه آرسنال آماده چند شب پيش تو جام اتحاديه 5-1 باخت و حذف شد !!! پرسپوليس كه از آرسنال قوي تر نيست! بعله باخت واسه هر تيمي هست !

ولي ميگم چرا يه اشتباه رو بايد اينقدر تكرار كرد !!؟

قطبي كي ميخواد بفهمه كه از وقتي نيكبخت و خليلي رو گذاشت كنار هم ، خط حمله پرسوليس شد گورستون ! وقتي خليلي خوب گل مي زد و نيكي خوب پاس ميداد كه نيكبخت چپ بود و خليلي نوك !

الآن پس فردا هم كه كعبي و آلونگ و كريم بيان .. معلومه كه پرسپوليس قهرمان امسال خواهد شد !

ولي دنيزلي پارسال فقط يه كعبي داشت نيم فصل دوم و 7-8 بازي آخر رو پشت سر هم برد !
آقا شما كه انقدر سنگ دنيزلي رو به سينه مي زني مگه پارسال دنيزلي معدنچي رو نداشت !؟؟؟؟
چرا از معدنچي دست استفاده نكرد كه تو هر بازي 10 تا گل خراب نكنه ؟؟
اما حالا تو تمارات آقاي گل ليگه؟!!!!

تيم پارسال شايد يه كم ضعيف تر بود و تا وقتي كه قشنگ بازي ميكردن نتيجه اي در كار نبود.

نيم فصل ذوم هم كه نتيجه مي گرفتن بازي شون از بازي پرسپوليس قطبي قشنگ تر نبود!!

آخرین ویرایش:

شايد حامد

عضو جدید
خلاصه كه مشكل تيماي ما مربي نيست... چون اثر خيلي كمي تو ميزاره به خاطر اينكه بازيكن ها مون پر رو ان و در قبال پولي كه مي گيرن احساس مسئوليت نمي كنن و خدا رو هم بنده نيستن. يكي مثل قطبي رفتار مبكنه و يكي مثل كريمي و شايد هر دو كار درست رو مي كنن... و هر جفتشون مشكل اصلي رو همين مي دونن.

شايد حامد

عضو جدید
مصاحبه با كعبي

مصاحبه با كعبي

اين درست است كه شما براى پرسپوليس شرط گذاشتيد؟
چه شرطى؟

اين كه گفته ايد حتما بايد مهاجم باشيد و ...
(مى خندد) اينها همه حرف است من اگر چيزى بگويم مى گويم زدم و اين كه كجا بازى كنم به نظر سرمربى بستگى دارد، شايد ايشان بخواهد از من درون دروازه استفاده كند! من در تيم ملى دفاع هستم و دوست دارم در سطح باشگاهى مهاجم باشم، اما هيچ وقت چنين حرفى نزدم.

شايد حامد

عضو جدید
مصاحبه سپهر

مصاحبه سپهر

بگذريم. نيمكت‌نشيني بازيكني مثل تو براي‌مان عجيب است.
نيمكت‌نشيني خيلي سخت است. در اين 5 سال اخير آن را تجربه نكرده بودم، هر چند كه نيمكت‌نشيني هم جزيي از فوتبال است اما براي يكي مثل من خيلي سخت است، آن هم در آستانه دعوت به تيم ملي. همين بيرون ماندن از تركيب باعث شد تا خط بخورم. در عرض اين دو هفته آرزوهايم به باد رفت و اين خيلي سخت است. شما نمي‌دانيد چقدر زحمت كشيده بودم كه به تيم ملي برسم.
خب چرا در اين‌باره حرفي نزدي؟
چه بگويم؟ من در خانه پدري ياد گرفته‌ام به تصميم مربي احترام بگذارم و به همين دليل هم دنبال جنجال‌سازي نبودم، اما چه بسا كه اگر هر كس ديگري بود حاشيه‌سازي مي‌كرد. از همه بدتر براي من اين بود كه با انواع و اقسام اتهامات روبه‌رو شوم و نمي‌دانستم با اين حاشيه‌ها چطور كنار بيايم.
منظورت چه اتهامي است؟
اين كه گفته بودند من آماده نيستم. چطور ممكن است كه از تيم ملي آمده باشم و آماده نباشم. تمام سؤال من همين است كه حالا من با اين حاشيه‌ها چطور كنار بيايم. چطور جواب آنهايي كه چنين نكته‌اي مطرح را مي‌كنند، بدهم؟!
اين حرف مستقيم خود قطبي بود. گفته بود در تست آمادگي قبل از بازي با صنعت نفت آماده نبودي.
در تست آمادگي قبل از بازي با صنعت نفت در گروه خودمان بعد از پژمان نوري دوم شدم. من از چند بازيكن كه بازي كردند بهتر بودم. فكر نمي‌كنم منظور قطبي اين تست باشد. اتفاقاً وقتي از سفر به قطر همراه تيم ملي بازماندم به تمرين پرسپوليس برگشتم تا از لحاظ آمادگي كم نياورم.
با قطبي درباره حرفي كه زده، صحبت نكردي؟
چرا، اتفاقاً در گفت‌وگوي شاگرد و مربيانه‌اي كه با او داشتم، خودش گفت كه من مشكل بدني ندارم و چون نبي‌ا... باقري‌ها در تمرين خوب بوده قصد استفاده از او را دارد و مي‌خواهد از بين من و نصرتي يكي را انتخاب كند كه نصرتي را انتخاب كرده است. نظر او هم برايم محترم و حجت است چون ياد گرفته‌ام كه به حرف مربي‌ام احترام بگذارم. من بازيكني نيستم كه بخواهم غرورم را بشكنم و در اين‌باره‌ها با مربي حرف بزنم. شايد نظر مربي اين باشد كه بازيكن بر روي سكو برود. شخصيت من طوري نيست كه سراغ مربي بروم اما در اين چند روز بابت اين حرف خيلي اذيت شدم.
حتماً قطبي ديده دليل فني براي نيمكت‌نشيني‌ تو ندارد و به ضعف بدني اشاره كرده است.
من بابت تصميم او هيچ ناراحت نيستم. <محمد> هم مثل برادرم مي‌ماند، من او را مدافع بزرگي مي‌دانم. فقط از اين ناراحتم كه چرا به ضعف بدني اشاره كرده‌اند. تازه من در شرايطي در تست شركت كردم كه روز قبل از آن 90 دقيقه فوتبال بازي كرده بودم و تمام كساني كه اهل ورزش هستند مي‌دانند شركت در تست آمادگي جسماني بعد از 90 دقيقه فوتبال چه كار سختي است. الان هم اگر اين حرف‌ها را به شما مي‌زنم به اين دليل است كه در اين دو هفته مورد بي‌مهري قرار گرفتم و كسي هم از من حمايت نكرد. در اين مورد حرف آخرم اين است؛ اين عيب من است كه اخلاق خوبي دارم. يواش يواش دارم از اين اخلاق بدم مي‌آيد.

شايد حامد

عضو جدید
مي بينين كه يه بازيكن هم مي تونه انقدر رفتار حرفه اي داشته باشه!!!!
البته شايد تو شرايطي كه همه رفتارشون بده و تك و توك خوبن تحملش سخت باشه.همون طر كه سپهر مي گه از رفتارش داره بدش مياد.

به اميد موفقيت پرسپوليس بزرگ و بازيكن هاي خوبش از جمله سپهر حيدري

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاشیه های حضور سرخپوشان در رشت
پرسپولیسی ها مشکی پوش شدند!
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که در این فصل در تمامی سفرهای خود به شهرستانها، لباس ها و کت و شلوار هایی یکدست را می پوشیدند، در سفر به شهر رشت و به مناسبت ایام شهادت خون خدا، حضرت اباعبدا... الحسین (ع) مشکی پوش شدند.
پیراهن و کت و شلوارهای یکدست مشکی بازیکنان، کادر فنی و همراهان تیم فوتبال پرسپولیس، توجه مسافران فرودگاه های مهرآباد و سردار جنگل رشت را به خود جلب کرده بود.
دیدار پرسپولیس – سایپا، در سالن فرودگاه!
حضور همزمان کاروان تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا در فرودگاه مهرآباد تهران، روز به یاد ماندنی را برای مسافران حاضر در ترمینال 4 این فرودگاه را رقم زد.
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که برای عزیمت به شهر رشت به فرودگاه مهرآباد آمده بودند، با کاروان تیم فوتبال سایپا برخورد کردند و بازیکنان دو تیم برای لحظاتی با خوش و بش و گپ زدن با یکدیگر پرداختند. سایپایی ها نیز از فرودگاه مهرآباد عازم شیراز بودند تا در دیدار هفته نوزدهم خود میهمان سپاسی های شیراز باشند.
حضور همزمان بازیکنان این دو تیم در سالن پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد تهران، سر و صدا و ازدحام زیادی را به راه انداحته بود.
* کاپیتان در رشت
کریم باقری کاپیتان محبوب سرخپوشان، این هفته نیز علیرغم محرومیت از حضور در بازی، سرخپوشان پایتخت را همراهی کرد و به همراه آنها به شهر رشت رفت.
کریم باقری در این فصل در تمامی بازیهایی که به علت محرومیت و یا مصدومیت امکان قرار گرفتن در ترکیب 18 نفره را نداشته است، برای تقویت روحیه دیگر همبازیان خود، کاروان پرسپولیس را همراهی کرده است.
* و «آراندا» شگفت زده شد!
امروز ششم بهمن ماه برابر با 26 ژانویه، روز تولد «جورج آراندا» هافبک پاراگوئه ای تیم فوتبال پرسپولیس است. در مراسم پیش از صرف شام، غلامرضا احمدی سرپرست پرسپولیس تولد آراندا را تبریک گفت و از افشین قطبی خواست صحبت های او را به زبان اسپانیولی برای آراندا ترجمه کند. پس از آن نیز همگی بازیکنان، کادر فنی و مدیر عامل پرسپولیس، تولد وی را تبریک گفتند و این مسئله دقایقی برنامه سرخپوشان را تحت الشعاع قرار داد و باعث شگفتی آراندا نیز شده بود، گویا او انتظار چنین برنامه ای را از سوی پرسپولیسی ها نداشت.
مدیر عامل پگاه در هتل کادوس
«اسماعیل شاد» مدیر عامل باشگاه پگاه گیلان، در ساعات پایانی شنبه شب به هتل کادوس، محل اقامت پرسپولیسی ها آمد و با آنها دیدار کرد.