کلوپ طرفداران پرسپولیس

moongirl

عضو جدید
راستی فردا تیممون بازی داره با صبا باطری من که نمی تونم برم ورزشگاه ولی مشاها تیم رو بی پشتیبان نذارینا

moongirl

عضو جدید
رقص شمشير در تمرين استقلال!
ييك شكست به حق آن هم به واسطه يك پنالتي واضح در آخرين ثانيه هاي ديدار استقلال - سپاهان، آنچنان اوضاع و احوال اين تيم را به هم ريخت كه كار به شمشير و قمه كشيد!
اتفاقات ناخوشايندي كه در تمرين عصر روز سه شنبه استقلال افتاد، يك بار ديگر «شخصيت تيمي» را در اين باشگاه زير سوال برد و اكنون سازمان تربيت بدني به عنوان متولي اصلي اين تيم بايد فهميده باشد كه تيم بدون هيئت مديره به چه روزي مي افتد.
جرقه اين اتفاقات بلافاصله پس از سوت پايان ديدار اين تيم و سپاهان اصفهان زده شد. زماني كه تمامي بازيكنان به همراه سرمربي تيم به سمت داور مسابقه حمله ور شدند.پس از آن، تهديد تلفني داور مسابقه دومين حادثه تلخ آن بازي بود و حادثه شمشير كشي در تمرين استقلال، اين تراژدي را كامل كرد!

در حالي كه تيم هايي مانند پرسپوليس و استقلال بيش از هر چيز نيازمند ساختاري قوي از نظر مديريتي هستند، استقلال تهران فاقد هيئت مديره مي باشد و سازمان نيز در واكنش به اين مسئله آنقدر سر بالا جواب مي دهد كه كار به اينجا مي كشد. حال بايد ديد كه آيا باز هم سازمان بر اين عقيده خواهد بود كه استقلال تا پايان فصل نيازي به هيئت مديره ندارد؟!
اين طور كه از ظواهر امر پيداست در صورت ادامه اين پديده غريب در مديريت استقلال كار بيش از پيش گره خواهد خورد و آن وقت است كه سازمان تربيت بدني در قبال استقلال با يك چالش خطرناك مواجه خواهد بود نه يك نقيصه و مشكل!
استقلال تهران فردا در ديداري حساس به مصاف همنام اهوازي خود خواهد رفت. يك جنگ تمام عيار كه فاتح آن صدرنشين ليگ خواهد بود و اگر فاتح، تيم اهوازي باشد، بايد منتظر يك آشوب و بلوا در استقلال باشيم!بديهي است كه ما دوست نداريم استقلال دچار عصيان زدگي شود اما اين طور كه از اوضاع اين تيم بي سر و سامان بر مي آيد، ادامه اين روند كنوني در مديريت باشگاه استقلال، باعث تجديد تنش در اين تيم خواهد شد. بدون تعارف بايد بگوييم كه استقلال اكنون تبديل به شهري پر آشوب شده است.

Matrix

عضو جدید

زیبا تر از آنیم که آبی بمیریم !!!
پرسپولیس زلزله ... محبوب هرچی دله !!
به امید قهرمانی جام حذفی و صعود به پله ی اول آسیا !!

Matrix

عضو جدید
اختیار دارین ..
جونمون به پرسپولیس بسته است ...
چرا سر انصاری فرد رو بریدن ؟!
به نظر من بهترین مدیر عامل تاریخ باشگاه پرسپولیس بود !!!
وای به حال علی آبادی ... آه این همه هوادار بالاخره میگیرتش ..
مدیریت پرسپولیس همین یه فوتبالی رو داشت ..اون رو هم سیاسیش کردند رفت !! لعنت به این تربیت بدنی !!

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس قهرمان محبوب دل خوبان

با نظر من هم حیف شد
ولی کاش پرونو برگردونن

moongirl

عضو جدید
آقا ماتريكس
واقعا آقاي انصاري فرد حيف بود از صحبتاش توي 90 هم تابلو بود كه مجبورش كردن كه بره آخه اون با اونهمه تلاشي كه كرد....
من مي گم كاش مي شد ما طرفداران يه اعتصاب توپ مي كرديم. بازي هاي تيم رو تحريم مي كرديم اگر مي شد يه جوري به طرفدارها خبر داد برن دم در ورزشگاه ازادي ولي كسي داخل نشه و همونجا انصاري فرد را تشويق كنن و بگن تا اون برنگرده ما هم اخل نمي يام....
اين خيلي عاليه نيست؟
زيا هم هماهنگي نمي خواد اگه يه 10-15 تا بچه باحال باشن برن دم در ورزشگاه و همونجا به اونايي كه مي يان اطلاع بدن كافيه....
نظرتون چيه؟
اختیار دارین ..
جونمون به پرسپولیس بسته است ...
چرا سر انصاری فرد رو بریدن ؟!
به نظر من بهترین مدیر عامل تاریخ باشگاه پرسپولیس بود !!!
وای به حال علی آبادی ... آه این همه هوادار بالاخره میگیرتش ..
مدیریت پرسپولیس همین یه فوتبالی رو داشت ..اون رو هم سیاسیش کردند رفت !! لعنت به این تربیت بدنی !!

Matrix

عضو جدید
آقا ماتريكس
واقعا آقاي انصاري فرد حيف بود از صحبتاش توي 90 هم تابلو بود كه مجبورش كردن كه بره آخه اون با اونهمه تلاشي كه كرد....
من مي گم كاش مي شد ما طرفداران يه اعتصاب توپ مي كرديم. بازي هاي تيم رو تحريم مي كرديم اگر مي شد يه جوري به طرفدارها خبر داد برن دم در ورزشگاه ازادي ولي كسي داخل نشه و همونجا انصاري فرد را تشويق كنن و بگن تا اون برنگرده ما هم اخل نمي يام....
اين خيلي عاليه نيست؟
زيا هم هماهنگي نمي خواد اگه يه 10-15 تا بچه باحال باشن برن دم در ورزشگاه و همونجا به اونايي كه مي يان اطلاع بدن كافيه....
نظرتون چيه؟
کاش می شد !
من که تهران نیستم که ! اگه شما آشنا زیاد داری ..خط بدی ممنون میشم ! در ضمن منم یه چندتایی رفیق استادیوم نشین دارم !!!
به هر حال امیدوارم هر چه زودتر گند این جناب علی آبادی پاک شه !!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس

پرسپولیس

:gol: خدا لعنت کند آقای علی آبادی را که بهترین ومحبوب ترین مدیر عامل پرسپولیس را عوض کرد انشاالله خدا داغ قهرمانی استقلال را نصیبش کند:gol: :biggrin: پرسپولیس سرور استقلال تا روز قیامت:biggrin:

moongirl

عضو جدید
خوب من كه خودم به شخصه نمي تونم بايم بهم بگين كجا بنويسم و اين خواهش رو بكنم بهتره!!!!!
کاش می شد !
من که تهران نیستم که ! اگه شما آشنا زیاد داری ..خط بدی ممنون میشم ! در ضمن منم یه چندتایی رفیق استادیوم نشین دارم !!!
به هر حال امیدوارم هر چه زودتر گند این جناب علی آبادی پاک شه !!

Matrix

عضو جدید
آهان !
فکر میکنم رومهای یاهو جای خوبی باشه !
ادلیست !
آشنا ها !
دوستان !
هم دانشگاهی ها !
اصلا" میشه یه متن تایپ کرد و به ملت داد !

moongirl

عضو جدید
شما چي كار كردين
من دارم يه كارايي مي كنم ولي يكمي دير شده

Matrix

عضو جدید
سلام مونگرل جان راستش من اين چند روز اساسي كارام گيره !!
درمورد اون قضيه كه يه بار گفتم من تهران نيستم و 80% كارهايي كه ميشه كرد اينجوري از بين ميره!
اما منتظرم بچه ها بين نت و باهاشون درميون بزارم !
ببينم شما چه ميكني ؟!

moongirl

عضو جدید
لطف مي فرمايين اگر به جاي دختر ماه بفرمايين سارا
اميدوارم مشكلات حل بشه...كاري از دست بنده ساخته هست؟
راستش من توي كلوب طرفداران چندباري پيغام دادم معمولاً طرفدارا براي قراراي اعتصاب و... اونجا قرار مي ذارن...تا ببينم چي ميشه

moongirl

عضو جدید
منبع سايت ghermezeteh.com
دنيزلي:برنامه ليگ ايران در دنيا بي نظير است نوشته شده توسط آرمان ۱۹ ارديبهشت ۱۳۸۶
سفر چند روزه مصطفي دنيزلي به ترکيه بسيار خبر ساز بود. همزمان با اين سفر خبر تمايل باشگاه بشيکتاش به استفاده از اين مربي مطرح شد ، ماجراي بدهي پرسپوليس به دنيزلي و احتمال قطع همکاري دو طرف نيز بر سر زبان ها افتاد اما مصطفي دنيزلي به تهران بازگشته و تمرينات تيم سرخ پوش پايتخت را زير نظر دارد. او آخرين اخبار و اتفاقات مرتبط با خودش را تشريح کرد و در خصوص پيشنهاد باشگاه بشيکتاش گفت: تا زماني که با پرسپوليس قرارداد دارم با هيچ کس مذاکره نمي کنم.
مثل اينکه باز هم پيشنهاد تازه اي از فوتبال ترکيه دريافت کرده ايد؟
بله روزنامه صباح خبر داد که بشيکتاش روي من نظر دارد البته پيشنهاد مستقيمي دريافت نکردم ، يعني کسي با من تماس نگرفت. در استانبول بودم که شنيدم صباح چنين گزارشي منتشر کرده است و اين گزارش را خواندم . به هر حال با توجه به شرايط تازه اين تيم ممکن است آنها روي من نظر داشته باشند اما به عنوان يک مربي حرفه اي فعلا با پرسپوليس قرارداد دارم و درست نيست پيش از پايان قرارداد با تيم ديگري مذاکره کنم.

دنيزلي هنوز براي پايان فصل تصميم نگرفته؟
براي تصميم گرفتن خيلي زود است. ما در ليگ و جام حذفي بازي هاي حساسي داريم. فعلا فقط به پرسپوليس فکر مي کنم. در پايان فصل شرايط تازه اي پيش مي آيد و مي توان به درستي تصميم گيري کرد.

دوست داريد باز هم در ترکيه کار کنيد؟
من با گالاتا و بشيکتاش به همه افتخارات رسيده ام. آنجا چيز تازه اي در انتظار من نيست اما به هر حال بايد شرايط تازه را در پايان فصل بررسي کرد. امروز خودم نمي دانم چه سرنوشتي برايم پيش مي آيد.

اما بعضي از رسانه ها مي گويند دنيزلي بازارگرمي مي کند.
مهم نيست. من چيزي در اين مورد نگفته ام. مسئول انتشار اين اخبار روزنامه هاي ترک هستند.

تعطيلي تمرينات پرسپوليس در اين شرايط تصميم درستي بود؟
اين استراحت براي همه خوب و لازم بود خصوصا در شرايطي که برنامه ليگ مثل هميشه تغيير کرد. ما همين حالا هم از برنامه هفته هاي آينده خبر نداريم.

فکر مي کنم شما هم به تغييرات ليگ برتر عادت کرده ايد.
بعضي وقت ها اين اتفاقات برايم باورکردني نيست اما حالا ديگر به شرايط فوتبال ايران تا حدودي عادت کرده ام و چندان متعجب نمي شوم. مطمئن باشيد در هيچ جاي دنيا نمي بينيد که چند ساعت قبل از انجام مسابقه ، بازي را لغو کنند. اين اتفاق در فوتبال دنيا بي نظير است. طبيعتا تيم ها بايد برنامه خودشان را بدانند و به درستي مربيان براي تيم ها برنامه ريزي کنند. اين شرايط براي فوتبال حرفه اي مناسب نيست.

فدراسيون مي گويد با توجه به سفر تيم اميد امکان برگزاري اين بازي ها وجود نداشت.
آن زماني که بازيکنان ما را مي خواستند مي گفتند چون بازيکن زير 23 سال است شما هم بايد بازي کنيد. تيم ما با چند محروم و مصدوم و ملي پوش غايب به ميدان مي رفت. حالا مي گويند چون 4 بازيکن استقلال اهواز در تيم اميد حضور دارند همه بازي ها بايد لغو شود. بالاي 23 يا زير آن هيچ تفاوتي ندارد. مربي روي بازيکنان اصلي تيم خودش حساب مي کند و شرايط همه بايد در برابر قانون مساوي باشد.

به تعويق افتادن بازي هاي ليگ در کار پرسپوليس چه تاثيري مي گذارد؟
براي ما هم شرايط سخت تر شد. ليگ بايد زودتر تمام شود تا با تمرکز به فکر جام حذفي باشيم. البته تاريخ برگزاري جام حذفي هم واقعا عجيب است. طول برگزاري مسابقات خيلي زياد شده و با اين شرايط بازيکنان هم از آمادگي فاصله مي گيرند. آماده نگاه داشتن تيم در اين شرايط اصلا کار آساني نيست.

گفته مي شد به خاطر مشکلات مالي ديگر در تمرينات حاضر نمي شويد.
به هر حال بخشي از قرارداد باقي مانده و موعد آن هم گذشته اما پرسپوليس شرايط بدي دارد و من اين وضعيت را درک مي کنم. در اين موقعيت حساس بايد به فکر موفقيت تيم باشم. چند روز در ترکيه استراحت کردم و حالا آماده هستم کار را شروع کنيم. ما با تمرکز بازي هاي باقيمانده را دنبال مي کنيم.

moongirl

عضو جدید

شهردار شدن قاليباف، آخر بحران نيست
شهردار تهران هم انتخاب شد و به اين ترتيب محمد باقر قاليباف همچنان صندلي خود را در اختيار خواهد داشت و يكي از التهاب هاي سياسي بزرگ كشور فروكش نمود. البته از اول قرار نبود شوراهاي شهر عرصه اي سياسي باشد و مقام معظم رهبري هم بر اين مسئله تاكيد كردند، اما از سوي ديگر سياست هم حيله هاي بسيار در آستين دارد تا آدم ها را با خود درگير كند.
اينكه شهردار تهران چه كسي شده است نبايد سوژه يك روزنامه ورزشي باشد، اما وقتي سياسيون مي خواهند در همه امور وارد شوند، طبعاً دست اندركاران همه امور هم به ناچار با آن ها سر و كار پيدا مي كنند. طي روزهاي گذشته، از نگاه بسياري تحليلگران سرنوشت شهرداري تهران با مديريت پرسپوليس، سخت گره خورده بود. سوژه اين بود كه پرسپوليس پاداش اتفاقي است كه بايد در شوراي شهر روي دهد و در پي آن قاليباف شهردار نماند، اما يك نظريه برتر هم در محافل سياسي مطرح بود. اينكه يك سري تصميم هاي مهم در بخشي از يك جناح سياسي كه در سال هاي گذشته، شاخه هايي پيدا كرده، گرفته شده است كه شهرداري و پرسپوليس هم در مسير اين تصميم ها قرار گرفتند.
حال در اين ميان مطرح مي شود كه بعضي افراد براي اين كه از شاخه اي روي شاخه ديگر بپرند، امتيازهايي خواسته بودند و چون با اين امر موافقت شد، آن را ابلاغ كردند و به اين ترتيب كشمكشي آغاز شد.شايد به نظر برسد كه اين شكل دوم، تفاوتي با شكل اول كار ندارد، اما اين يك اشتباه است. شكل دوم آنقدر سطح بالا بود و هست كه با شهردار شدن دكتر قاليباف همه چيز تمام شده تلقي نشود.در اين ميان يك زنگ تفريح هم خالي از لطف نيست.
آنچه طي روزهاي گذشته در پرسپوليس گذشت، باعث شد برخي مسايل سياسي از سطح خواص خارج شده و عوام هم در جريان آن قرار بگيرند. حتي مي توانيم به صراحت بگوييم اين مسايل باعث شد، بعضي موارد كه خيلي ها تمايل نداشتند عوام در جريان آن ها قرار بگيرند، بيان شود. اين بار هم سياسيون در يك ارزيابي غلط براي ورود به ورزش كار خود را خراب كردند. چه بسا كه به راه نيفتادن اين همه جنجال در عرصه ورزش باعث مي شد انتخاب شهردار هم شكل ديگري به خود بگيرد.
آنچه در پرسپوليس گذشت بزرگان را حساس و قاليباف را در زمان مناسب هوشيار كرد. اين نكته را از آن رو مطرح مي كنيم كه بعد از حضور كاشاني و بيادي در پرسپوليس بود كه قاليباف آن ها را مورد سوال قرار داد كه آيا از او بريده اند؟!پيش از اين هم نوشته بوديم كه پرسپوليس با تمام جذابيت هايش مي تواند در حكم يك بمب عمل نكرده باشد. اكنون نگران آن هستيم كه پرسپوليس به خاطر اين حوادث مورد غضب قرار بگيرد و محكوم به پرداخت تاوان حادثه اي شود كه خود در آن مقصر نبود.
يك بار ديگر آه پرسپوليس دامنگير شد و شايد اين امر خوشايند بسياري نباشد. پروژه اي كه آغاز شده بود، هنوز به پايان نرسيده است. شايد هم لازم باشد كه پروژه همچنان ادامه پيدا كند تا بگويند تمام حرف و حديث هايي كه مطرح شده بود، واقعيت نداشت و در اين صورت باز هم با پديده فرار از حقيقت روبرو خواهيم بود.

Matrix

عضو جدید
مديرعامل مستعفي پرسپوليس در سمت خود ابقا شد !
انصاري فرد در گفتگو هايي كه من ازش خوندم ، بازگشت به پرسپوليس رو منوط به درخواست هواداران عزيز دونسته و بدون هيچ قيد و شرطي حاضر به همكاري دوباره است!
اتمام مشكلات ؟! يا حقه اي ديگر از جانب جناب علي آبادي ؟(كه بالواقع هيچ خدمتي به فوتبال كشور نكرده!)

moongirl

عضو جدید
مثل اينكه برگشته با اين شرط كه يك سال ديگه هم بمنه و گويا هيئت مديره قبول كرده

moongirl

عضو جدید
امارات ، اروپا شايد هم به پرسپوليس آمدم سايت ghemezete.com نوشته شده توسط شاهين ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۶
ایمان مبعلی، ستاره ايراني الشباب به تنهايي زمينه کسب امتيازات زيادي را براي اين تيم فراهم کرد. ستاره الشباب در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال پيرامون وضعيتش در فصل آينده به نکات تازه اي اشاره کرد و اينکه با نيمي از پولي که از اماراتي ها مي گيرد حاضر است در اروپا و يا حتي ليگ ايران بازي کند.

از بازي با النصر شروع كنيم.
بازيكنان ما در اين ديدار عالي كار كردند. دو پاس گل دادم اما بيشتر از درخشش خودم، از پيروزي الشباب خوشحالم.

با وجود تلاش تو به نظر مي رسد باز هم در جمع تيم هاي مدعي حضور نداريد.

در هفت روز گذشته آنقدر خوب تمرين كرديم كه خودمان نيز انتظار برد النصر را داشتيم. به نظر من اگر از اول فصل مانند ديدار با النصر مقابل حريفان ظاهر مي‌شديم، حالا مدعي قهرماني بوديم.

اما به نظر مي‌رسد مكاني بهتر از ششمي را به دست نمي‌آوريد.
بله، اگر بازي آخرمان را ببريم، مكان ششم را از آن خود مي‌كنيم. اين عنوان در مجموع براي مسئولان و هواداران تيم ما قابل قبول است. هرچند كه سال قبل پنجم شده بوديم.

اما مكان ششمي براي ايمان مبعلي افتخاري به حساب نمي آيد
سرمربي تيم ما از اول در مسير بدي قدم گذاشت. او فكر مي‌كرد قهرماني راحتي به دست مي‌آورد،‌ ضمن اينكه هيچ‌گاه رابطه عاطفي خوبي با بازيكنان برقرار نساخت. اين موضوع لطمه زيادي به تيم ما زد و نهايتا تيم ما را از صدر جدول دور كرد،‌ هرچند كه نمي‌توان منكر توانايي‌هاي فني بيلاچي شد اما اين موضوع در زمان مربي بعدي‌مان از بين رفت.

يعني تنها اين عامل مانع از حضور شما در بالاي جدول شد؟
قصد توجيه ندارم اما بدشانسي يكي از بزرگترين مشكلات تيم ماست. در اين فصل شايد بدشانس‌ترين تيم اماراتي ما بوديم. تغيير مديريت تيم در تمامي رده‌ها كه شامل سرپرست و حتي سرمربي تيم نيز شد، ما را از اهداف اصلي‌مان دور كرد. ضمن آنكه تيم ما در ابتداي فصل واقعا بازي‌ها را بد آغاز كرد.

نبودن مهرداد اولادي چقدر در اين ميان تاثيرگذار بود؟
مهرداد اولادي كمك بزرگي در گلزني براي ما محسوب مي‌شد چون تيم ما بازيكن تكنيكي زيادي ندارد. مهرداد در بازي‌هاي قبلي الشباب باعث مي‌شد فشار زيادي از روي من برداشته شود. مضاف بر آنكه علاوه بر گلزني اولادي در هر بازي 4، 5 خطاي خوب در اطراف محوطه جريمه از حريفان مي‌گرفت كه تا حدود زيادي به نفع ما بود. با حضور اولادي واقعا آزادتر و بهتر بازي مي‌كردم.

چرا مبعلي پس از مدت‌ها حضور در امارات به فوتبال اروپا فكر نمي‌كند؟
اصلا اين‌طور نيست. باور كنيد اگر شانس را داشته باشم، حاضرم با نصف پولي كه در امارات مي‌دهند، در اروپا بازي كنم اما فعلا اين شانس براي من به وجود نيامده است.

حضور كاظميان تا چه اندازه در الشباب صحت دارد؟
باشگاه سخت دنبال حضور اوست. اميدوارم كاظميان به تيم ما بيايد چون مطمئنم مثلث ايراني الشباب سال بعد همه تيم‌ها را غافلگير خواهد كرد. در الشباب همه از شكل گرفتن مثلث تيم ما براي سال آينده صحبت مي‌كنند و بي‌صبرانه منتظر آن هستند.

بحث حضور تو در پرسپوليس در ابتداي فصل مطرح بوئ كعبي هم كماكان اصرار بر حضور تو در پرسپوليس دارد؟
سال گذشته در صحبتي كه با مديرعامل پرسپوليس داشتم، به آنها گفتم حاضرم با نصف پول الشباب به پرسپوليس بيايم اما آنها نتوانستند اين مبلغ را پرداخت کنند. من هم بايد شرايط را درست بررسي کنم. آنها نيمي از پيشنهاد الشباب را هم نمي توانستند پرداخت کنند. به هر حال در اين خصوص بايد ديد در آينده چه مي شود. اگر اروپا نشد، پرسپوليس هم يكي از گزينه‌هاي من است،البته اگر توقعاتم را برآورده کنند.

سئوال آخر، به حضور تو در تيم‌ملي باز مي‌گردد؛ به ايمان مبعلي در بازي‌هاي اخير تيم‌ملي شانس بازي چنداني نرسيد.
مطمئن باشيد شرايط بازي در تيم‌ملي براي من به وجود خواهد آمد. در جام ملت‌ها بازي‌هاي مرا در تيم‌ملي مي‌بينيد.

گفت‌وگو: ‌ناصر قراگزلو

moongirl

عضو جدید
صد هزار هوادار برگ برنده پرسپوليس مقابل سپاهان است نوشته شده توسط شاهين
www.ghermezete.com
۰۷ خرداد ۱۳۸۶
احمدرضا عابدزاده گفت: روز جمعه پرسپولیس با حمایت صدهزار تماشاگر می تواند با شکست سپاهان به مرحله فینال رقابتهای جام حذفی راه یافته و بعد از چند سال به ناکامی ها پایان دهد. عابدزاده افزود: پرسپولیس اگر مثل سی دقیقه پایانی بازی با راه آهن ظاهر شود تیم سپاهان هیچ چاره ای جز قبول شکست ندارد. البته سپاهان هم تیم خوب و توانمندی است که در فصل جاری نتایج خوبی در لیگ قهرمانان آسیا گرفته و بازیکنان پرسپولیس نباید فکر کنند که این تیم به واسطه بازیهای فشرده در چند روز اخیر خسته است و توان همیشگی را ندارد. بازیکنان پرسپولیس نباید هرگز چنین تفکری داشته باشند چراکه تیم سپاهان در بازی با فولاد با نفرات ذخیره اش به میدان رفت و در بازی با صباباتری هم نفرات اصلی این تیم استراحت کردند. در واقع پرسپولیس نباید فریب سپاهان را بخورد چراکه این تیم برخلاف تصور همگان خسته نیست و از آمادگی لازم برخوردار است.
دروازه بان محبوب پرسپولیس در سالهای گذشته گفت: به اعتقاد من برگ برنده پرسپولیس در بازی روز جمعه صدهزار تماشاگر مشتاقی هستند که برای شکستن طلسم ناکامی چندین ساله پرسپولیس لحظه شماری می کنند. من امیدوارم روز جمعه بیش از صدهزار هوادار به استادیوم بیایند و توجه داشته باشند که از دقیقه یک تا نود تیم محبوب خود را تشویق کنند چراکه فوتبال 90 دقیقه است و پرسپولیس همانطور که در دقایق پایانی ذوب آهن را با حمایت هوادارانش مغلوب کرد می تواند تیم سپاهان را هم شکست دهد تا برای قهرمانی در جام حذفی راه خود را هموار کرده باشد.

عابدزاده تصریح کرد: خوشحالم که پرسپولیس به روزهای اوج خود بازگشته و توانسته با 6 برد متوالی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر باشد. حالا پرسپولیس افسوس امتیازاتی را می خورد که در فصل جاری و در نهایت ناباوری از دست داد. من امیدوارم پرسپولیس روز جمعه هشیار و فرصت طلب باشد و به گونه ای ظاهر شود که بعداً افسوس فرصت های از دست رفته را نخوریم.

کاپیتان سابق پرسپولیس در پایان تأکید کرد: پرسپولیس در فصل جاری اسیر اشتباهات داوری شد ولی اشتباه در امر قضاوت جزئی از فوتبال است و بازیکنان پرسپولیس باید بدون توجه به حاشیه ها و مسائل جانبی فقط به فکر پیروزی مقابل سپاهان باشند چراکه هواداران با حضور یکپارچه خود در استادیوم آزادی از آنها انتظار دارند که انتقام فینال جام حذفی سال گذشته را از سپاهان بگیرند

PostModern

عضو جدید
پرسپولیس :
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر

( * : میگن مقیاس بزرگی زلزله تغییر کرده . احتمالا از این به بعد باید با مقیاس " ریشتر اصلاح شده " یا همون " سپاهانتر" کار کرد ! )