کلوپ طرفداران پرسپولیس

vidaaaa

عضو جدید

vidaaaa

عضو جدید
صفحات اینستاگرام هنرمندان

صفحات اینستاگرام هنرمندان

* مهراب قاسم خانی: خداحافظ کاپیتان.

* اشکان خطیبی: هادی نوروزی بازیکن تیم پرسپولیس هم قلبش ایستاد. . . خدا به خانواده و دوستانت صبر بده.

* احسان علیخانی: آخرین حضور نوروزی در تمرین پرسپولیس روز گذشته بود. . . روحش شاد.

* پولاد کیمیایی: باز هم تسلیت … تسلیت به همه پرسپولیسی ها خدا کنه این موج بد زودتر تموم شه چه سال عجیبی بود باورم نمیشه.

* سپند امیرسلیمانی: خداحافظ مرد با غیرت، ما بدون تو تا همیشه ده نفریم.

* نرگس محمدی: خدایا اصلا چرا باید یه ورزشکار سکته قلبییییییی؟؟؟ مگه میشه هرکسی تازگی ها میمیره با سکته. خدا به خانوادش صبر بده روحش شاد.

* مجید صالحی: هادی نوروزی به سفر ابدی رفت. ولی سی سالگی چه زود بود برای این رفتن. بدرود کاپیتان.

* نیوشا ضیغمی: سلام. دوستان با اینکه من اهل فوتبال نیستم ولی متاسفانه با خبر شدم کاپیتان خوب و بی حاشیه تیم پرسپولیس از بین ما رفت. هادی نوروزی روحت شاد و به جامعه فوتبال مخصوصا تیم پرسپولیس تسلیت می گم.

* پوریا پورسرخ: از دست دادن بهترین ها همیشه دردناک بوده و هست …کاپیتان ممنون که همیشه با معرفت بودی و با شخصیت … ممنون که تا روزی که بودی همه فقط از شخصیت و خوبی هات یاد می کنن… راه رفتنی رو باید رفت ولی در عجبم که چرا خوبا عجله بیشتری دارن برای این رفتن… دلم خیلی گرفته… خیلی… خدا به خانواده گلت صبر بده.

* رضا رشیدپور: حتی آسمان هم بغض می کند در این پنج شنبه های تلخ. قلبمان تند می زند برای قلبی که ناگهان ایستاد. تسلیت می گویم. به خانواده اش. به خانواده فوتبال. به خانواده بزرگ ایران. یک ملت عزادار شد در این دو پنج شنبه. حالا از شمار مردم نجیبمان چهارصد و شصت و چهار به علاوه یک نفر کم شد… این یک تلخی بی پایان است حتی اگر یک نفر بود.

vidaaaa

عضو جدید
در چارچوب هفته ششم لیگ یونان از ساعت 18 و45 دقیقه یاران انصاری فرد به مصاف پاناتولی کوس رفتند.

انصاری فرد بازی را از روی نیمکت شروع کرد و در دقیقه 76 به جای لئوناردو ویلابا وارد زمین شد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در دقیقه 83 و درست بعد از 7 دقیقه حضور در میدان گلزنی کرد.

این مصاف با نتیجه 5 بر یک به سود یاران کریم انصاری فرد خاتمه یافت.

کریم انصاری فرد گل خود را به همبازی سابق و کاپیتان مرحوم پرسپولیس هدیه کرد.

وی بعد از گل زنی روی پیراهنش شماره 24 نوروزی را به تماشاگران نشان داد.

vidaaaa

عضو جدید
مهرداد کفشگری بازیکن تیم پرسپولیس در سوگ از دست دادن کاپیتان تیم و همبازی قدیمی اش نوشت:

اقا هادي اقاي بي معرفت اقاي رفيق نيمه راه ،اخه من به تو چي بگم، منو گذاشتي با 12 سال خاطره، من چطوري اين همه خاطرهارو با خودم حمل كنم اخه يه خورده فكر ماها بودي، جواب هانارو چي بديم جواب هاني رو چي بديم، بخدا خوردم كردي، من ديگه برا كي مسخره بازي در بيارم كه مثل تو با تمام وجود بخنده، من برا كي شمالي حرف بزنم كه مثل تو از تمام وجود بخنده، خودتو بزار جاي من ببين تحمل ميكني اولين نفري بودي كه خبر مرگ منو ميشنيدي چه حالي بهت دست ميداد.. تا اخر عمرم اگه وسط خوشحاليم تو هر حالي كه باشم اون لحظه كه پرستار گفت تو فوت كردي يادم بياد از زندگي سير ميشم ميفهمي سير.. هادي تو رو خدا تورو جون بچه هات حداقل تو خوابم بيا بخدا دلم برات تنگ شده. اين عكس و من كجاي دلم بزارم هادي... بخدا دلم گرفته ميفهمي رفيق دلم گرفته... گوشيت دستمه ميخوام تا اخر دستم باشه چون هنوزم همه زنگ ميزنن ميگن دوروغه تو رفتي منم جواب ميدم كه بشنوم دوروغه تو رفتي چون اين جمله خيلي ارومم ميكنه

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز

به توکل نام اعظمت
سلام.
داداشم 17 سالشه.
یه پرسپولیسی100000 هزار آتیشه.
تو تیم پرسپولیسم عشق علی کریمیه و هادی نوروزی
عکس جفتشون رو دیوار اتاقشه.زیر عکس علی نوشته بی وفایی کردی ولی همچنان دوست دارم.
و هادی باغیرت...
روز 9 مهر تولد 18 سالگیش رو قرار بود جشن بگیریم که...
بقول خودش روز تولدم عزا شد
خبر تاسف باری بود.خیلی شوکه شدیم.ی جوون پرپر شد...
جای خالی هادی با هیچی پر نمیشه
پرسپولیسیا تسلیت...​

.SAMAN.

عضو جدید
سلام بر لگیای عزیز
تبریک عاقا تبریک
باز خداروشکر داور دارین میتونین طعم برد احساس کنین
بلیط هم که رایگان شده فقط یه غذایی هم بدن دیگه عالی میشه:|

.SAMAN.

عضو جدید
من هم متشکرم
از همین تریبون استفاده میکنم یه تشکر ویژه هم میکنم از داوران عزیز لیگ
که ته دیگ لیگ از ته لیگ در اوردن، فقط امیدوارم این مدت موقت که بالا هستین ترس از ارتفاع اذیتتون نکنه
:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر همه هواداران عاشقان پرسپولیس کبیر و تبریک به خاطر نتایج خوب و مخصوصا بازی های زیبا و چشم نواز تیممون
یه دستمریزاذ هم بگیم به برانکو دمش گرم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من هم متشکرم
که ته دیگ لیگ از ته لیگ در اوردن، فقط امیدوارم این مدت موقت که بالا هستین ترس از ارتفاع اذیتتون نکنه

همونایی که توپ یه متر میره تو گل و خودجوش نمیبینن؟؟
دیگه ببین چه خدازده هایی هستین رفت و برگشت فقط با داوری از تیم اخر جدول نباختین
توپ به شکم بنگر خورد پنالتی گرفتن به سر رضاییان خورد پنالتی گرفتن بازیکن استقلال خوزستان با حرکت 3 امتیازی تکواندو رفت تو سینه عالیشاه اخراج نشد بازی با نفت و ذوب اهن و سپاهان و سایپا و نصف تیمای لیگ داوری به ضرر پرسپولیس بود اینقد عرضه داشتیم خودمونو بکشیم بالا و حالا باعث سوزش طرفدارای همه تیمای رقیب بشیم که با حرفای چرت و بی اساس میخوان بردا و بازیای قشنگ پرسپولیس رو بی ارزش کنن هههخخ
ما یا بالای جدول نیستیم یا اگه باشیم اینقد عرضه داریم حقمونو بگیریم بالاخره حداقل اسیا رو میریم اما شما تا وسط فصل صدرنشیید و اخر فصل پنجم شیشم میشید دربیا رو هم میبازید
اول فصل با نقل و انتقالات پز میدید آی ما نقل و انتقالات رو بردیم و عجب تیمی بستیم به همه 4تا میزنیم و پلنگ صورتی جویبار داریم
وسط فصل با صدرنشینی پز میدید آی صدرنشینیم شما ته جدولی هستین و با اختلاف قهرمان میشیم
آخر فصل که پنجم شیشم شدین نصف بشترتون قایم میشیم اون تعدادیم که هستن میگن با این داشته ها تا همینجا هم خوب بودیم تازه دربی رو داورا به پرسپولیس دادن خخخ

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم متشکرم
:D بدبختای آفتابه ای

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروازبان ما فکر کنم فکر کرده مهاجم اونا بوده !
توپ داشت میومد پایین ..دروازه بان چلغوز بجا اینکه توپ دور کنه ... میندازش تو گل خودمون !!!!!

کاش یه دروازبان 6 دنگ داشتیم ...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
داوود رفعتی در مورد قضاوت حسین زرگر در بازی پرسپولیس و سایپا گفت:

* بازی پر افت و خیزی بود. داور جایگیری و آوانتاژهایی به موقعی داد. در لحظات حساس نزدیک به صحنه‌ها بود. اخطارهای او درست بود اما در چند صحنه می‌توانست کارت بیشتری بدهد. باید زودتر با مجید جلالی برخورد می کرد و همچنین به احمدزاده اخطار می‌داد.

* در یکی از صحنه‌های بازی با وجود اینکه در طول 90 دقیقه جایگیری‌های خوبی داشت یک اشتباه کرد تا توپ با برخورد به او به سمت دیگری منتقل شود.

* اخراج جری بنگستون در هر دو مورد که اخطار گرفت کاملا صحیح بود.

* البته زرگر در این مسابقه اشکالاتی هم داشت. پاس به عقب مدافع سایپا به فلاح‌زاده را خطا گرفت در حالی که پاس به عقب محسوب نمی‌شد اما با خوش شانسی، کمک او به دادش رسید.

* برخورد توپ با دست مدافع پرسپولیس به نظرم داخل محوطه بود اما بازهم باید صحنه از زوایای دیگر بازبینی شود تا صحت این موضوع بیشتر به چشم بیاید و تشخیص داخل یا خارج بودن آن سخت بود.

* روی صحنه گل تساوی سایپا مهاجم این تیم روی دروازه‌بان پرسپولیس خطایی مرتکب شد که از چشم داور پنهان ماند

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بازیای پرسپولیس چه وحشتی انداخته تو دل مظلومی و اذری . اینقد جوسازی کردن که داوری علیه پرسپولیس شد . والا من همون لحظه اول صحنه گل رو دیدم منتظر بودم سوت بزنه خطا بگیره . لمس درواز بان تو شیش قدم صد در صد خطاست .
دو تا تیمی که بیشترین امتیازات رو از داوری گرفتن علیه پرسپولیس جو راه انداختن چون میدونستن تو زمین حریف این تیم نیستن بیرون زمین تلاششونو کردن . آذری بیشعور امسال دو تا رفت و برگشت لیگ و بازی حذفی رو فقط با داور امتیاز گرفت موندم اینا با چه رویی اینقد حرف مفت میزنن