کلوپ طرفداران پرسپولیس

reza_19933

عضو جدید
نمیدونم نظر شما شما پرسپولیسی ها چیه
ولی من اگه برگردم عقب و بدونم یروز پرسپولیس تو لیگ تا چند سال قهرمان لیگ نمیشه و این همه مشکل داره، بازم پرسپولیس رو انتخاب میکردم..بدون تعصب گفتم اینجاشو..بماند که الان پرسپولیسی شیش آتیشه ام..

پرسپولیس یعنی تموم اسطوره های ایران.. تمام..

این فصل آسیایی میشیم شک نکیند

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب کسی که نمیاد ولی من نمیذارم تاپیک پایین بمونه

خوشحالم که تراکتورو بردیم

و کیسه ها هم برن پایان فصل جایزه سوت طلایی رو بگیرن

هر جا کارشون گره میخوره داورا گره رو باز میکنن

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]باورنکردنی:کاپیتان متعصب پرسپولیس درگذشت[/h]
[h=2] هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس بر اثر ایست قلبی درگذشت. [/h]

به گزارش "ورزش سه"، نوروزی که تنها ٣٠ سال داشت در خواب سکته کرده و انتقال او به بیمارستان هم نتیجه ای در پی نداشته است.

به گفته همراهان نوروزی، او ساعت ٤ صبح امروز بر اثر حمله قلبی در خانه به کما رفته و جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

هنوز جزییاتی از این خبر هولناک منتشر نشده است.

"ورزش سه" این ضایعه بزرگ را به خانواده نوروزی، باشگاه پرسپولیس و جامعه بزرگ فوتبال تسلیت می گوید.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر تلخی بود .... به پرسپولیسیا تسلیت میگم ... اول صبحی اولش تو تلگرام دیدم فکر کردم بازم یه شایعه مسخره دیگه هست .... اما این یکی متاسفانه واقعیت داشت
خدا رحمتش کنه .... براش فاتحه بخونید

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعآ خیلی باور نکردنیه ........داداشم که خبرو بهم داد فک کردم سر بسرم میذاره ولی وقتی دیدم که واقعیته خیلی ناراحت شدم ...

خدا بیامرزدش .....تسلیت به خانواده ی محترمش و همه ی طرفداران تیم و جامعه فوتبال

و تسلیت به همه هم باشگاهیا و پرسپولیسیا:(

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تصاویر اختصاصی از کپورچال بعد از فوت هادی نوروزی
[h=1]خانه پدری در انتظار بازگشت کاپیتان پرسپولیس[/h]
[h=2]شهر کوچک کپورچال در حوالی بابل از ظهر امروز اندوهی بزرگ را در سینه خود جای داده است.[/h]

به گزارش "ورزش سه"، اهالی این شهر که بچه محل ها و دوستان هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس به شمار می آیند، خود را آماده دیدار با قهرمان شهرشان می کنند. این تصاویر حال و هوای شهر را در بعدازظهر دلگیر پنجشنبه نشان می دهد. جایی که همه شهر پر از پارچه های سیاه و بنرهای بزرگ به یاد هادی نوروزی است.

عکس ها: علیرضا گلی

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]باورنکردنی:کاپیتان متعصب پرسپولیس درگذشت[/h]
[h=2] هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس بر اثر ایست قلبی درگذشت. [/h]

به گزارش "ورزش سه"، نوروزی که تنها ٣٠ سال داشت در خواب سکته کرده و انتقال او به بیمارستان هم نتیجه ای در پی نداشته است.

به گفته همراهان نوروزی، او ساعت ٤ صبح امروز بر اثر حمله قلبی در خانه به کما رفته و جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

هنوز جزییاتی از این خبر هولناک منتشر نشده است.

"ورزش سه" این ضایعه بزرگ را به خانواده نوروزی، باشگاه پرسپولیس و جامعه بزرگ فوتبال تسلیت می گوید.

چرا ؟خدا بیامرزدش

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
///پاییز رسیده در دلِ پیروزی/ ای سرخ ترین برگ چرامی سوزی/ دروازه ی زیبای بهشت آمادست/ برخیز دوباره :heart:هادیِ نوروزی:heart: