کلوپ طرفداران پرسپولیس

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تو.......;)
بعضیا مثله آقای game over نظرشون اینه که همین حد فوتبال لایقمونه....خوب برادر تا تو سطح توقعت رو بالا نیاری از این بهتر نمیشه..اگه تو نری واسشون بزنی به طبل و هورا بکشی اینجور بازی نمی کنن.
هیییییییییی... چه فایده؟!!!!!!! شما به کارت برس..مبارکت باشه.ما که میگیم اعصابتونو واسه این عقب مونده ها خراب نکنید. حالا که خودتون دوس دارید، حرص بخورید...

البته منم اعصابم خرابه به خاطر این کار از این ادم ها هم نیستم که بگم پرسپولیسی بودم دیگه نیستم....من با پرسپولیس زندگی میکنم تا اخر عمرم...اعصابمم به خاطر نام مقدس پرسپولیس خورده....

بازیکنامون بهترینای ایرانن ولی با اعتصاب شخصیت خودشونو خراب کردن.....من سید جلال و پیام صادقیان و مسلمان و حقیقی رو بهترینای اسیا میدونم صادقیان در حد اروپاس..ولی کار به این چیزا ندارم مشکلم با شخصیتشونه که خودشونو خراب کردن

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
امین من که گفتم هیچکس کار بازیکنا رو تایید نمیکنه اما مشکل امروز پرسپولیس جای دیگه ست . اونایی که الان باید هدف انتقادای ما باشن بازیکنامون نیستن ما باید از اونایی گله و شکایت کنیم که تیم رو ربه اینجا کشوندن .. وقتی پروین که 30 سال تو پرسپولیسه و سلطان شده و همه با اسم پرسپولیس میشناسنش به تیم رحم نمیکنه و با اینکه میدونه به درد مدیریت نمیخوره بازم کلی نقشه میکشه که تیمو خودش بگیره تو چه توقعی از بازیکنی داری که یه ساله اومده به تیم ؟؟

درود بر تو.......;)
بعضیا مثله آقای game over نظرشون اینه که همین حد فوتبال لایقمونه....خوب برادر تا تو سطح توقعت رو بالا نیاری از این بهتر نمیشه..اگه تو نری واسشون بزنی به طبل و هورا بکشی اینجور بازی نمی کنن.
هیییییییییی... چه فایده؟!!!!!!! شما به کارت برس..مبارکت باشه.ما که میگیم اعصابتونو واسه این عقب مونده ها خراب نکنید. حالا که خودتون دوس دارید، حرص بخورید...
بالای همون پست که نقل قولش کردی نوشته سمیه شما هنوز اصرار داری به من بگی برادر !!
هیچ ربطی به سطح توقع من نداره من دارم میگم فوتبال ایران سطحش همینه . امکاناتش آدماش رییس روئساش استادیوماش بازیکناش همه چیش به هم میاد همه چی در یک سطحه . شما خودت میتونی از یه سیب زمینی که کاشتی هندونه برداشت کنی ؟ خب نمیشه دیگه وقتی تو ایران فوتبال پایه یعنی هیچ ، وقتی آکادمی یعنی فقط در حد حرف ، وقتی یه استادیوم و زمین تمرین خوب هم نیست ، وقتی کار افتاده دست سرهنگ یاوری و سردار جعفری و ادمای بادانش بیرون فوتبالن توقع داری بازیکنامون ژاوی و اینیستا باشن ؟؟ بازم میگم همه چی به هم میاد . بازیکنا هم در حد همین فوتبالن ..
بعدشم من اگه میتونستم برم طبل بزنم و هورا بکشم حتما میرفتم !! اتفاقا خیلیم دوست دارم برم استادیوم تیممو تشویق کنم :D

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
امین من که گفتم هیچکس کار بازیکنا رو تایید نمیکنه اما مشکل امروز پرسپولیس جای دیگه ست . اونایی که الان باید هدف انتقادای ما باشن بازیکنامون نیستن ما باید از اونایی گله و شکایت کنیم که تیم رو ربه اینجا کشوندن .. وقتی پروین که 30 سال تو پرسپولیسه و سلطان شده و همه با اسم پرسپولیس میشناسنش به تیم رحم نمیکنه و با اینکه میدونه به درد مدیریت نمیخوره بازم کلی نقشه میکشه که تیمو خودش بگیره تو چه توقعی از بازیکنی داری که یه ساله اومده به تیم ؟؟

بالای همون پست که نقل قولش کردی نوشته سمیه شما هنوز اصرار داری به من بگی برادر !!
هیچ ربطی به سطح توقع من نداره من دارم میگم فوتبال ایران سطحش همینه . امکاناتش آدماش رییس روئساش استادیوماش بازیکناش همه چیش به هم میاد همه چی در یک سطحه . شما خودت میتونی از یه سیب زمینی که کاشتی هندونه برداشت کنی ؟ خب نمیشه دیگه وقتی تو ایران فوتبال پایه یعنی هیچ ، وقتی آکادمی یعنی فقط در حد حرف ، وقتی یه استادیوم و زمین تمرین خوب هم نیست ، وقتی کار افتاده دست سرهنگ یاوری و سردار جعفری و ادمای بادانش بیرون فوتبالن توقع داری بازیکنامون ژاوی و اینیستا باشن ؟؟ بازم میگم همه چی به هم میاد . بازیکنا هم در حد همین فوتبالن ..
بعدشم من اگه میتونستم برم طبل بزنم و هورا بکشم حتما میرفتم !! اتفاقا خیلیم دوست دارم برم استادیوم تیممو تشویق کنم :D

موفق باشی داداش...;)
منکه میگم شماها لایق اینجور فوتبال دیدن نیستید.. اگر نصف پولیکه به فوتبال میدن به تمام ورزشهایه دیگه میدادن خیلی بهتر بود و تو سطح جهانی موفق تر بودیم.
اون خانومه اسکی باز ماشین خودشو میفروشه که با هزینه ی خودش بره کشور دیگه تمرین کنه.بره المپیک آبرو ریزی نشه.
یکی هم مثه تیموریان و شیث میلیاردی پول میگیره بعد انواع جفتک و حرف زشت رو تو زمین به دوستانش تو تیم ملی میگه و آبرو واسش مهم نیست، بعد میشه اسطوره شماها و ازش دفاع میکنیدو میگید فوتبالشون در حد اروپا هست.:sweatdrop:
هیییییییییی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه حقوقشو نمیگیرن درست.ولی آخه چرا تو این زمان به این حساسی تمرین نمیکنند؟؟!!5 تا بازی مونده بود و بهترین شرایطو داشتیم که قهرمان بشیم چون بازیهامون آسون بود!!!
خوشبختانه بازیکنای پرسپولیس همه بازیکنای با تجربه ای بودند و سالای قبلی تو تیمای دیگه پولای خوبی هم گرفتند و اینکه الان دارند ناله میکنند عجیبه!!
ولی بازم میگم حق با ایناست باید پولشونو بدن ولی آخه تحریم کردن تمرینات کاری رو درست میکنه؟3 روز تمرین نکردند!!پولیم گیرشون نیومد .بازیشونم من خدارو شکر ندیدم ولی میگن افتضاح بود.خوب این یعنی چی؟!!
یاد دهه 70 بخیر که بازیکنا اگه پولی هم نبود لااقل تعصبی بود و 100 ابته زیبا بازی میکردند و آخرشم قهرمانی بود!!یاد اون دوران بخیر

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز

دمت گرم عالی بود ولی اگه من جات بودم همشونو میذاشتم اخه خیلیاشون از قلم افتادن

سمیه میگی بازیکنا کار درستی نکردن تایید نمیکنی ..از طرفی طرفداری میکنی مثل اینه که من بگم وزیر ب ی نا م و س مقصره بعد بیام ازش دفاع کنم یا کسی کار اشتباهی کرده که باید کارشو نهی کرد یا کارش درست بوده که باید

تشویقش کرد من میگم پول حقشونه وزیر هم مقصره و لی بیجا میکنن تو این مقطع اعتصاب میکنن وگرنه هر چی میگیرن نوش جوون خودشونو خونوادشون من حرفم همینه.... واسه یه بازیکن که چندین ساله بازی میکنه و فقط خدا میدونه

چن میلیارد تو بانک داره و چن خونه و چن شرکت..زشته بیاد بگه داریم از گشنگی میمیریم بخدا زشته به ولله زشته....سید جلال سال دیگه میره قطر 7 میلیارد میگیره ...خلعتم که از امارات اومد خدا میدونه چن میلیارد بهش دادن... و بقیه

هم همینطور حالا فقط امسال دارن میمیرن؟؟؟؟

وگرنه میدونم باعث بانیش کیه 1. نمایندگان مجلس که یه مشت حروم لقمن..به هیچ وزیر پیشنهادی رای ندادن اومدن به این اممل رای دادن

2. روحانی که این بی خاصیته نمک به حروم رو معرفی کرد

3. خود حرومزادش که اومد سردار رو برداشت و مانع درامد اقتصادیش شد

حالا با این تفاسیر به نظرت ادم حرومزاده ی نمک به حروم شاخ و دم داره؟؟؟؟؟ خو به یکی مثل گودرزی میگن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جالبه هاااااااااااااا رویانیان بدهی به بار گذاشته ورفته پروین بدبخت مقصر شناخته میشه.
پروین که نمی مونه فوقش بمونه تا آخر فصل چون اصلا مال این کار نیست.
ولی جواب این اعتصاب رو آقای رویانیان باید بده نه پروین.
ماشین های بدون سند رو هم پروین داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سردار همون کسیه که پارسال سر موقع پولا رو میداد خو نیلسون تو مصاحبش گفته پارسال همه چی سر موقع بود مشکلی هم نبود بعدشم ظاهرا سند ها داره درست میشه بعدشم سردار نرفت کردنش بیرون وزیر بی خاصیت کردش بیرون

بعدشم همه راههای اقتصادیشو بست بعدشم پولی که باشگاه طلب داشت رو بهش نداد...بله سردار همونه که پارسال به همه کمک میکرد پروین همونه که زیر ابشو زد وقتی سردار با دایی رفت روسیه با هیت مدیره جلسه گذاشتن همون

موقع مدیر عامل شد ...

به قول سردار:

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هر چه کرد آن آشنای بی خا صیت اممممل زیر آب زن که دستش واسه همه رو شده کرد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
با وجود ایشون حتما باید امیدوار باشیم به اینده :)))))))))))))
طرز صحبت کردنش رو :))
دقیقا مثل اینایی که همیشه از فوتبالیستا و فوتبال طلبکارن و میگن چرا اینقد پول خرج میشه تو فوتبال . خاک بر سر نماینده های مردم !!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
●می نویسم بر فراز آسمان ◘ پرسپولیس قرمزترین عشق جهان●

●می نویسم بر سر کوه بلند ◘ پرسپولیس فرمانروایی سربلند●

●می نویسم بر تن آب روان ◘پرسپولیس تیم همیشه قهرمان

●می نویسم بر شقایق های سرخ ◘ پرسپولیس گلزاری از گلهای سرخ●

●می نویسم خط به خط بر برگ ها ◘ پرسپولیس محبوب و عشق قلب ها●

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
بعد از در فشانی های اسطوره تعصب باشگاه پرسپولیس، آقای علی کریمی، پس از قهرمانی در جام حذفی، یک کامنت توی یکی از خبرگذاری ها دیدم که جالب بود....

من بعنوان یک استقلالی همیشه تو رو دوست دارم علی کریمی هیچکی به اندازه تو این یکی دو ساله به پرسپولیس ضربه نزده دمت گرم واقعاً گل میکاری ، خوب تیم پرسپولیس رو میکوبی و میبری تو حاشیه البته داش علی پروین و مایلی کهن هم مثل تو باحال و عالی هستن دم همه شما گرم فقط آبیته 4 تایی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
قلم رسول بهروش . همه گفتنیا رو گفته ..

تو كه نوشم نه اي، نيشم چرايي؟ / عدد بده آقاي وزير!

«هر دم از اين باغ بري مي رسد»؛ ظاهرا اين مصرع قديمي را بايد شرح تمام و كمال مديريت سه ماهه محمود گودرزي در وزارت ورزش دانست. چهارمين گزينه حسن روحاني براي تصدي اين مسووليت كه بعد از هت تريك ناكامي هاي دولت در مجلس به كابينه پيوست، طي همين مدت كوتاه كاري كرده كه دل برخي از هواداران ورزش در ايران حتي براي محمدعلي آبادي تنگ شود؛ آنچه خيالش هرگز در باور هيچ تنابنده اي نمي گنجيد! رييس مجمع پرسپوليس و استقلال كه بي تفاوت به وظايف قانوني اش هرگونه توجهي را از سرخابي ها دريغ كرده، حتي به همين بلاتكليفي آنها هم كفايت نمي كند و هر كجا مجال مي يابد نمك به زخم دو قطب اول فوتبال ايران مي پاشد. براي گودرزي و تفكرات لج درآورش، حتي سركشي به اردوي تيم ملي دووميداني هم فرصت خوبي است براي تاختن به فوتبال: «اين 25 و 30 ميليون هوادار را براي پرسپوليس و استقلال از كجا مي آوريد؟»

به نظر مي رسد «دكتر» محمود گودرزي از تحقير فوتبال لذت مي برد و علاقه اي هم به ترك اين عادت ندارد. شايد خصومت وي با محبوب ترين رشته ورزشي كشور ريشه در روزهايي دارد كه او روي تشك كشتي مي رفت و لابد فقر امكانات در آن حوزه را ناشي از تمركز مسوولان روي فوتبال مي ديد. امروز وزير محترم ورزش در حالي در كثرت هواداران پرسپوليس و استقلال تشكيك مي كند كه همه جاي دنيا مسوولان در تلاش هستند با پروبال دادن به آنچه دارند، توجه اجتماعي بيشتري را براي زيرمجموعه خودشان بخرند. گودرزي اما به عمد خانواده ورزش ايران را كوچك مي كند تا نشان بدهد حتي با ساده ترين مولفه هاي مديريتي هم بيگانه است. در مملكتي كه مردمانش از كمبود شديد امكانات رفاهي و اسباب سرگرمي رنج مي برند، اين عضو هيات دولت حتي به مختصر دلخوشي قديمي ايرانيان هم چشم طمع دارد و درصدد حقير جلوه دادن آن برمي آيد. كاش آقاي «دكتر» ساعتي وقت بگذارد و به كليپ شادي اهالي شهرهاي مختلف بعد از موفقيت هاي پرسپوليس و استقلال نگاهي گذرا بيندازد. اين ملت فوتبال را دوست دارند استاد؛ فقط كافي است به همان دووميداني توجه كنيد؛ جايي كه احسان حدادي هم براي ديده شدن زير پرچم پرسپوليس مي رود.

گودرزي در حالي با طعنه و كنايه تعداد هواداران دو تيم اول ايران را زير سوال مي برد كه اگر ابهامي در اين زمينه وجود دارد، اتفاقا اشكال كار از او و اسلافش است. دست بر قضا يكي از مسووليت هاي جايي مثل وزارتخانه ورزش و جوانان اين است كه با متدهاي ساده افكارسنجي و پژوهش، تكليف همين معماها را روشن كند و بگويد «جوانان» اين مملكت هوادار كدام تيم هاي «ورزشي» هستند؟ وقتي اطلاعات خام حتي در همين سطح ساده و پيش پا افتاده هم موجود نيست، دوستان مسوول در وزارتخانه براساس كدام متر و معيار برنامه مي ريزند و سياست گذاري مي كنند؟ زير سقف اين شهر حتي يك چلوكبابي ساده هم اگر بخواهد آغاز به كار كند، اول تعداد و سليقه مشتريانش را بررسي مي كند تا بر اساس آن خوراك تهيه كند. چگونه است كه وزارت ورزش و جوانان بدون آگاهي از ذائقه مخاطبانش كار مي كند و پول ملت را به يغما مي برد؟

بله، شايد طي اين سال ها ادعاي برخي از مديران و مسوولان پرسپوليس و استقلال در مورد حجم هواداران شان غلوآميز بوده باشد، اما آنچه مسلم است اينكه فوتبال در ايران از مخاطبان پرشمار و ميليوني بهره مي برد. در ميان خيلي از تهيه كنندگان صداوسيما معمول است كه مي گويند «هريك مسيج دريافتي، يعني 10 نفر بيننده»؛ در اين شرايط حدنصاب هايي بين 5 تا 7 ميليون پيامك براي برنامه هايي مثل نود و فوتبال برتر به ثبت رسيده است كه نشان دهنده خيلي از مسايل هست. در اين مملكت بسياري از مسوولان از صبح تا شب روي اقبال توده هاي مردم مانور مي دهند، اما جالب است كه فقط پرسپوليس و استقلال ناچار به ارايه سند مي شوند! خود آقاي گودرزي بهتر از هركس ديگري مي داند كه «ميليون» فوتبال، خيلي واقعي تر از «ميليون» آنهايي است كه دايما و به هر مناسبتي از حماسه مردم سخن مي گويند، اما كسي توان موشكافي و تدقيق در ادعاهاي شان را ندارد!

گويا قرار است دست كم در ورزش كشور به وارونه بودن شعار دولتمردان ايمان بياوريم. هرچقدر كه در دستگاه اجرايي دولت عدالت و مهرورزي خبري از اين دو مقوله نبود، ظاهرا تدبير و اميد هم قرار است در دولت موسوم به اين عناوين تبديل به كيميا شود. اگر به اين تيم هاي دولتي كه زير مجموعه خودتان هستند رسيدگي نمي كنيد، حداقل نمك به زخم شان نپاشيد. گاهي سكوت بهترين راه است، وقتي حرف خوبي براي گفتن وجود ندارد.

رسول بهروش

Checkmate

کاربر ممتاز
عباس زاده امروز تو بازی با پیکان هم، هر دو تا گل پرسپولیس رو زد! من تو این تاپیک همیشه از علی دایی علیرغم اشتباهاتش حمایت کردم ولی میشه یکی به من بگه این عباس زاده چرا از اول فصل باید بچسبه به نیمکت؟!

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
عباس زاده امروز تو بازی با پیکان هم، هر دو تا گل پرسپولیس رو زد! من تو این تاپیک همیشه از علی دایی علیرغم اشتباهاتش حمایت کردم ولی میشه یکی به من بگه این عباس زاده چرا از اول فصل باید بچسبه به نیمکت؟!

عباس زاده یکیه مثل ایمون زاید ....مربی مثل دنیزلی فقط میتونه از این بازیکن کار بکشه مطمئنم....فقط تنها فرق عباس زاده با ایمون اینه که تو تمرینات گل میزنه خوب و ایمون برعکس بود

البته عباس زاده تو بازی هم نشون داده بازیکن خوبیه

البته دایی اگه کریس رونالدو هم زیر دستش باشه..گل زدن از یادش میره

Checkmate

کاربر ممتاز
آخرین فصلی که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد، فصلی که دقیقه 96 سپاهان رو تو آزادی زمین زدیم، شروع بردهای پیاپی آخر فصل ما از بازی با صبای قم در آزادی شروع شد که اگر اون بازی رو میبردیم به آسیا هم راه پیدا میکردیم. الان هم یک بار دیگه 4 مسابقه مونده و اولیش بازی با صبای قم در آزادی هست...
امیدوارم بخاطر دل هوادارها هم که شده امسال قهرمان بشیم...
اگر چهار بازی آخر رو ببریم، تیمهای بالاسرمون این امتیازها رو از چهار بازی آخرشون از دست بدن ما قهرمان میشیم:
اس دق لول: یک باخت و یک تساوی (یا سه تساوی)
فولاد: یک باخت (یا دو تساوی)
نفت تهران: عملاً حذف شده (اگر ما چهار بازی آخر رو ببریم!
سپاهان: یک تساوی

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چه پیشکسوتای باحالی داریم !
با هم جمع شدن نهارخورون جلسه زمین زدن دایی و پرسپولیس .. بعد صورتجلسه امضا کردن پرسپولیس رو خودمون میخریم !!
از دیروزم به جون هم افتادن هنوز هیچی نشده !! یکی به اون یکی میگه عقده ای اون یکی میگه عقده ای خودتی تو زندگی شخصیتم عقده ای هستی !! خخخ
یکی با اون یکی درگیر میشه یکی میاد تو 90 زیراب سرمربی رو میزنه . واقعا اینا میخوان پرپسولیس رو با هم بخرن ؟؟
خدایا چه بلایی سر این تیم اومد از وقتی تیم افتاد دست پروین روز به روز بیشتر داره به طرف نابودی میره

wooer-man

اخراجی موقت
پیروزی چه برتری نسبت به استقلال داااره؟؟؟؟

اگه منطقی باشه طرفدار
پیروزی میشم

Checkmate

کاربر ممتاز
اگر چهار بازی آخر رو ببریم، تیمهای بالاسرمون این امتیازها رو از چهار بازی آخرشون از دست بدن ما قهرمان میشیم:
اس دق لول: یک باخت و یک تساوی (یا سه تساوی)
فولاد: یک باخت (یا دو تساوی)
نفت تهران: عملاً حذف شده (اگر ما چهار بازی آخر رو ببریم!)
سپاهان: یک تساوی

یکی از این چهار اتفاق افتاد و اس دق لول، باخت! حالا اگر یکی از سه تا بازی آخرش رو هم مساوی کنه از دور خارج میشه و چون با نفت تهران و فولاد بازی داره اصلاً بعید نیست این اتفاق بیفته...

پ.ن: امروز اس دق لولی ها، با چهار گل تحقیر شدن! ببینیم باز هم 4 رو نشون میدن؟! :D

Checkmate

کاربر ممتاز
خنده داریش به اینه که استقلال در پایان فصل جزو 3 تا تیم بالای جدول هم نشه! و اصلاً هم بعید نیست این اتفاق وقتی دو تا از چهار تا بازیش با تیمهای نفت و فولاده.... اونوقته که دیگه باید بهشون بگیم، بای بای آسیا!! :D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
میخواد مثلا حال دایی رو گرفته باشه چون دایی تو 90 گفت خدا به یکی استعداد میده میشه مسی به یکی نمیده کارگر شهرداری میشه . مایلی تعادل روانی نداره بخدا
جای اینکه سرشو بخاطر سرطانیا بزنه یا لباس کارگری تنش کنه یکم رو اخلاق و روانش کار کنه