کلوپ طرفداران پرسپولیس

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه که حالا همشون دارن ازگشنگی میمیرند. اینا هرچی دارن ازمن و شماست. من و شما اگرفوتبال نگاه نکنیم کسی یه قرونم کف دست اینا نمیزاره. من اگر تا اخر عمر مثل اینا بار زندگیم رو بسته بودم 4 ماه که سهله 4 سال مجانی کار میکردم. اقا ماشین 2013 رو کرده 2014 میترسه چکش پاس نشه میاد اعتصاب میکنه. صبر میکردن فصل تموم بشه بعد میرفتن شکایت میکردند. اینا که خوب بلدند.

دقيقا اين آقايون ماشيناشونو بفروشن زندگيمن وخيلي ها روميتونن بخرن;)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه که حالا همشون دارن ازگشنگی میمیرند. اینا هرچی دارن ازمن و شماست. من و شما اگرفوتبال نگاه نکنیم کسی یه قرونم کف دست اینا نمیزاره. من اگر تا اخر عمر مثل اینا بار زندگیم رو بسته بودم 4 ماه که سهله 4 سال مجانی کار میکردم. اقا ماشین 2013 رو کرده 2014 میترسه چکش پاس نشه میاد اعتصاب میکنه. صبر میکردن فصل تموم بشه بعد میرفتن شکایت میکردند. اینا که خوب بلدند.
این بازیکنا هر کدومشون میتونه بره تیم های عربی چند برابر این پول رو بگیره.
همین که سید جلال نمیره قطر این خودش نشونه غیرتشه و همین طور بقیه.
اگه عینه منتظری و نکونام تیمشون رو وسط فصل ول می کردن می رفتن اونوقت دیگه چی بهشون می گفتیم خدا میدونه...
شما چرا تو این قضیه باشگاه و وزارت ورزش رو در نظر نمی گیرید؟
چرا ما باید هر سال این مشکل رو داشته باشیم؟شما شنیدی بگن سپاهان یا فولاد تمرینشون رو به خاطر پول تعطیل کردن؟
باشگاه نظم نداره،صاحب نداره،بی در و پیکره هیچ ربطی هم به غیرت بازیکن نداره.
این بازیکنا هم اگه الآن اعتراض کردن میخوان به سرنوشت کسانی که از 10سال پیش از این باشگاه طلب دارن دچار نشن.
آقای رویانیان حالا بیاد بره همون نوشابه های پرسپولیس رو بفروشه پول بازیکنا رو بده.
وزارت ورزش پول نداره بی خود میکنه تیم داری میکنه...والا

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

اینکارا جز حاشیه درست کردن چه نتیجه ای داره ؟

این عکس رو همه جا کپی کردی :D

جای اینکار ای کاش به اونایی اعتراض میکردین که مسبب این اوضاع هستن . نمیدونم چرا هوادارای پرسپولیس همه جا رو پر نمیکنن از اعتراض به وزیر که پرسپولیس براش مسئله بی اهمیتیه و عین خیالش نیست تیم ما به چه روزی افتاده ..

اصلا این کار ِت درست نیست :|

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
این بازیکنا هر کدومشون میتونه بره تیم های عربی چند برابر این پول رو بگیره.
همین که سید جلال نمیره قطر این خودش نشونه غیرتشه و همین طور بقیه.
اگه عینه منتظری و نکونام تیمشون رو وسط فصل ول می کردن می رفتن اونوقت دیگه چی بهشون می گفتیم خدا میدونه...
شما چرا تو این قضیه باشگاه و وزارت ورزش رو در نظر نمی گیرید؟
چرا ما باید هر سال این مشکل رو داشته باشیم؟شما شنیدی بگن سپاهان یا فولاد تمرینشون رو به خاطر پول تعطیل کردن؟
باشگاه نظم نداره،صاحب نداره،بی در و پیکره هیچ ربطی هم به غیرت بازیکن نداره.
این بازیکنا هم اگه الآن اعتراض کردن میخوان به سرنوشت کسانی که از 10سال پیش از این باشگاه طلب دارن دچار نشن.
آقای رویانیان حالا بیاد بره همون نوشابه های پرسپولیس رو بفروشه پول بازیکنا رو بده.
وزارت ورزش پول نداره بی خود میکنه تیم داری میکنه...والا
تو این که این فصل وزارت ورزش و فدراسیون و کمیته اخلاق و کمیته انظباطی و همه وهمه دست به دست هم دادن تا پرسپولیس رو زمین بزنن هیچ شکی وجود نداره. اما ما توقع داشتیم تا بازیکنا دست به دست هم بدن به کمک هوادارا نگذارن نقشه های اونا عملی بشه.
البته الان همه میدونن که نقشه این اعتصابا توسط خود دایی کشیده شده. میخواد با این کاراش پروین رو تحت فشار بزاره تا فصل بعد مدیرعامل نباشه و دایی بتونه با خیال راحت و احتمالا با کمک دوست نزدیکش دادکان سرمربی پرسپولیس بمونه.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکارا جز حاشیه درست کردن چه نتیجه ای داره ؟

این عکس رو همه جا کپی کردی :D

جای اینکار ای کاش به اونایی اعتراض میکردین که مسبب این اوضاع هستن . نمیدونم چرا هوادارای پرسپولیس همه جا رو پر نمیکنن از اعتراض به وزیر که پرسپولیس براش مسئله بی اهمیتیه و عین خیالش نیست تیم ما به چه روزی افتاده ..

اصلا این کار ِت درست نیست :|

آره همه جا عمدا گذاشتمش تازه فیسبوکو ترکوندم با این عکس

اگه هنوز وقت و حوصله داشتم چن جا دیگه هم میذاشتمش

همه میدونن وزیر باعث و بانیه بدبختی ماهاس بر علیه ش هم هستیم ولی بازیکنای پرسپولیس با این کاراشون سر ما هوادارا رو پایین انداختن ببینم شما کی سراغ داری تو پرسپولیس اعتصاب باشه؟؟ مگه

اولین باره پرسپولیس بی پول بوده ....اگه همین بازیکنا تو تیمای کوچیک قبلیشون اعتصاب میکردن مشکلی نبود ولی تو تیم پرسپولیس با این هوادارا خجالت داره..اصلا ببینم مگه همین بازیکنا پارسال حق

حقوقشونو نگرفتن 1 میلیارد کمه؟؟؟که الان دارن از گرسنگی میمرن هی میگن نداریم وام گرفتیم..این همه پس انداز و بساز بفروش و هزار تا کار دیگه آخرش دارن میمیرن...نه همهش حرص وطمع این

جماعت پول پرسته..مگه داماش بی پول نبود کدوم تمرینشون تعطیل شد...مگه کیسه بی پول نبود...مگه پارسال گهر بی پول نبود..چن تا بگم آخه کی اعتصاب کرد

همشون بی غیرتن اشغالای پول پرست...عکس تک تکشونو پاره کردم از تو اتاقم...مشکل ما اینه که یه بزرگ و باتجربه و پرسپولیسیه اصیل تو تیم نداریم...کاپیتانمون سید جلاله که یه بازیکن با غیرت و باتعصب

هست تو هر تیمی که باشه و پولشو میگیره و با غیرت بازی میکنه ولی پرسپولیسیه اصیل نیست که آدم روش حساب باز کنه مثلا اگه مهدوی کیا کریمی بودن از این اتفاقات نمیوفتاد

یه مشت پول پرست بی غیرت جمع شدن دور هم
...اگه از بازیکنا حمایت کنی پرسپولیسو بی ارزش کردی

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز

اتفاقاً ایشون یکی از پر مدعاترین بازیکنان پرسپولیس هست که غیرت رو فقط توی همین داد و هوار کردنهای گوشه زمین میبینه! بارها توی همین فصل به محض اینکه پرسپولیس اوج میگرفت ایشون با مصاحبه های آنچنانیش تیم رو میخواستن ببرن تو حاشیه...! متاسفانه ما مردم ایران فقط چشمامون کار میکنه، عقلمون رو گذاشتیم در کوزه...!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آره همه جا عمدا گذاشتمش تازه فیسبوکو ترکوندم با این عکس

اگه هنوز وقت و حوصله داشتم چن جا دیگه هم میذاشتمش

همه میدونن وزیر باعث و بانیه بدبختی ماهاس بر علیه ش هم هستیم ولی بازیکنای پرسپولیس با این کاراشون سر ما هوادارا رو پایین انداختن ببینم شما کی سراغ داری تو پرسپولیس اعتصاب باشه؟؟ مگه

اولین باره پرسپولیس بی پول بوده ....اگه همین بازیکنا تو تیمای کوچیک قبلیشون اعتصاب میکردن مشکلی نبود ولی تو تیم پرسپولیس با این هوادارا خجالت داره..اصلا ببینم مگه همین بازیکنا پارسال حق

حقوقشونو نگرفتن 1 میلیارد کمه؟؟؟که الان دارن از گرسنگی میمرن هی میگن نداریم وام گرفتیم..این همه پس انداز و بساز بفروش و هزار تا کار دیگه آخرش دارن میمیرن...نه همهش حرص وطمع این

جماعت پول پرسته..مگه داماش بی پول نبود کدوم تمرینشون تعطیل شد...مگه کیسه بی پول نبود...مگه پارسال گهر بی پول نبود..چن تا بگم آخه کی اعتصاب کرد

همشون بی غیرتن اشغالای پول پرست...عکس تک تکشونو پاره کردم از تو اتاقم...مشکل ما اینه که یه بزرگ و باتجربه و پرسپولیسیه اصیل تو تیم نداریم...کاپیتانمون سید جلاله که یه بازیکن با غیرت و باتعصب

هست تو هر تیمی که باشه و پولشو میگیره و با غیرت بازی میکنه ولی پرسپولیسیه اصیل نیست که آدم روش حساب باز کنه مثلا اگه مهدوی کیا کریمی بودن از این اتفاقات نمیوفتاد

یه مشت پول پرست بی غیرت جمع شدن دور هم
...اگه از بازیکنا حمایت کنی پرسپولیسو بی ارزش کردی

همه جای دنیا بازیکن پولشو مگیره و بازی میکنه نمیفهمم چرا توقع دارین بازیکن بدون پول و به عشق مردم کار کنه خودت حاضری 3 ماه حقوق نگیری ولی حقوقت بره برای خیریه و یه عده دیگه رو خوشحال کنی ؟؟
وقتی بحث سر دربیه همتون توقع دارین مثل ال کلاسیکو بازی کنن و حرف از حرفه ای نبودن میزنید و میگین بازیکن باید حرفه ای باشه و وقتی بازیکن پولشو میخواد سنتی میشین و میگین کو تعصب و غیرت ؟
همین ساموئل از لیگ انگلیس اومده تا پولشو ندادن 2 هفته سر تمرین نیومد بازیکنای سانتاندر پول نگرفتن تمرین که هیچ ، بازی هم نکردن و بازی جام حذفی رو حاضر نشدن بازی کنن اون که دیگه لالیگاست و بهترین فوتبال دنیا رو داره .. چرا وقتی پای بازی بد دربی وسطه توقع دارین همه مثل بازیکنای اروپایی باشن ولی وقتی پای حق و حقوق وسطه توقع دارین مثل 30 سال پیش لیگ خودمون بدون پول بازی کنن ؟؟ چرا توقع داری بازیکنامون مثل تیمای اروپایی بازی کنن از یه طرفم توقع داری پول نگیرن و باغیرت و به عشق طرفدارا بازی کنن !!!
کار بازیکنا خوب نبود اما مقصر اصلی یه کسایی دیگه هستن نه این بازیکنا
بازم میگم اشتباه گرفتی اونی که باید بهش اعتراض کنی مسئولایی هستن که این تیم چند میلیونی رو ول کردن به امون خدا نه بازیکن تیم خودت .

fataneh sorkh

عضو جدید
چرا انقد به بازيكنا ميگيد بي غيرت؟؟؟ مگه چيكار كردن؟ پولشونو ميخوان،اين جرمه؟كدومشون قيد پرسپوليس رو زدن برن؟؟؟ انقد بي انصاف نباشيد،اگه خودتون جاي اونا بودين چيكار ميكردين؟؟؟ مگه اونا زندگي ندارن؟ بازيكناي دوپينگيا واسه پول تيمشونو بي خيال ميشن ميرن كسي نميگه بي غيرتن!!! اونوقت شما...

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیه ولله اگه من 1 میلیارد بگیرم تا اخر عمرم میشینم خونه ولی اگه قراره برم کارگری ماهی 300 400 بخان بدن بعدش 3 4 ماه حقوقمو ندن اره دیگه نمیرم بعدشم همین بازیکنا مگه پارسال حق و حقوقشونو کامل و به موقع نگرفتن چیکار کردن

همین پول پرستا جلو فولاد چطور پنالت زدن؟؟؟ آره حقشونه پول ولی باشگاه پول نداره وضع خرابه چرا 3 روز اعتصاب میکنن...مایی که به عشق اینا تو سرمای زیر 0 درجه میریم استادیوم شب دربی اون همه هوادار در ورزشگاه به جای بالشت کفشامون زیرسرمون بوده اینا تو هتل 5 ستاره میخابن بعدش روز بازی هیچ غلطی نمیکنن... بعدش اعتصاب میکنن ....پارسال گهر اینجور بود فقط یه روز اعتصاب کردن....شما ها یید این بازیکنا رو گنده کردین

میرن میبازن .... ذهن ما هوادارای بدبخت هم درگیر میشه روحیمون خراب به کفر گوویی میرسیم اونوقت اینا فرداش میرن معامله میکنن....یکیشون میگه من پول کرایه خونه ندارم..خو کسی نیست بگش غلط میکنی میری جایی که اجارش 8 میلیونه..میرن 200 میلیون خونه رهن میکنن با اجاره ماهی 8 میلیون خو معلومه این جور میشه اوضاع

سید صالحی میگه به عشق هوادارا قید پول رو میزنیم...میخوام بگم بهش وقتی قورباغه قید مگس رو زد شما ها هم قید پول رو میزنین

GAME_OVER

کاربر ممتاز
سمیه ولله اگه من 1 میلیارد بگیرم تا اخر عمرم میشینم خونه ولی اگه قراره برم کارگری ماهی 300 400 بخان بدن بعدش 3 4 ماه حقوقمو ندن اره دیگه نمیرم بعدشم همین بازیکنا مگه پارسال حق و حقوقشونو کامل و به موقع نگرفتن چیکار کردن

همین پول پرستا جلو فولاد چطور پنالت زدن؟؟؟ آره حقشونه پول ولی باشگاه پول نداره وضع خرابه چرا 3 روز اعتصاب میکنن...مایی که به عشق اینا تو سرمای زیر 0 درجه میریم استادیوم شب دربی اون همه هوادار در ورزشگاه به جای بالشت کفشامون زیرسرمون بوده اینا تو هتل 5 ستاره میخابن بعدش روز بازی هیچ غلطی نمیکنن... بعدش اعتصاب میکنن ....پارسال گهر اینجور بود فقط یه روز اعتصاب کردن....شما ها یید این بازیکنا رو گنده کردین

میرن میبازن .... ذهن ما هوادارای بدبخت هم درگیر میشه روحیمون خراب به کفر گوویی میرسیم اونوقت اینا فرداش میرن معامله میکنن....یکیشون میگه من پول کرایه خونه ندارم..خو کسی نیست بگش غلط میکنی میری جایی که اجارش 8 میلیونه..میرن 200 میلیون خونه رهن میکنن با اجاره ماهی 8 میلیون خو معلومه این جور میشه اوضاع

سید صالحی میگه به عشق هوادارا قید پول رو میزنیم...میخوام بگم بهش وقتی قورباغه قید مگس رو زد شما ها هم قید پول رو میزنین

بازیکن ، فوتبال بازی کردن شغلشه ، کارشه ، کیه از پول بدش بیاد ؟ مگه اینا چند سال فوتبال بازی میکنن ؟ خب میخوان این چند سال به یه اندازه ای دربیارن که بقیه عمرشون رو راحت باشن توم اگه قرار باشه یه سال یه میلیارد بگیری و در حالیکه میتونی سال بعد هم یه میلیارد بگیری میشینی خونه ؟ اینو جواب بده و خواهشا راستشم بگو میشینی خونه یا بازم کار میکنی و یه میلیارد دیگه میگیری ؟؟
خودت داری میگی نمیتونم قبول کنم 3 ماه حقوقمو ندن پس چی میگی ؟ تازه هیچکدوم از این بازیکنا همونقد که قرارداد میبندن نمیگیرن چون باشگاههای ایرانی همینن اول فصل لی وعده وعید میدن و اخر فصل یه بخش از قرارداد بازیکن رو اصلا نمیدن

بعد ببین این چه حرفیه میزنی که اینا چجور پنالت زدن !! پنالتی یعنی شانس دیگه .. یعنی اگه برعکس میشد و فولادیا پنالتیا رو بد میزدن الان طرفدارای اونا میگفتن این بازیکنای ما پول پرستن و ارزش هیچی ندارن ؟؟؟
منچستر امسال همه رکوردایی که قبلا زده بود رو بصورت کاملا برعکس زد پس اگه به منطق تو باشه باید تک تک بازیکناشونو دار بزنن تو میدون شهر !!
ما از فولاد تو پنالتیا باختیم استقلال از مس تو ازادی تو 90 دقیقه پس بازیکنای استقلال رو باید تیربارون کنن هواداراشون ؟؟

تو وظیفتو به عنوان هوادار انجام میدی که تو سرما میری استادیوم پس منتی نباید بزاری تو به بازیکنا چیکار داری تو یه هواداری و بخاطر تیمت میری استادیوم و سختیاشو تحمل میکنی . مگه تو بخاطر جلال حسینی و ممد نوری میری استادیوم ؟؟ نه بخاطر پرسپولیس میری و وظیفتو بعنوان هوادار انجام میدی دیگه چیکار داری بازیکنا چیکار میکنن و چقد تعصب دارن ..
کی گفته پارسال حق و حقوقشونو کامل گرفتن ؟ پارسال 30 درصد جریمه شدن که من فکر کردم دروغه ولی واقعا رویانیان 30 درصد قراردادای پارسال رو بهشون نداده و واسه همین اونم بعنوان بدهی ها حساب کردن ..

هیچ کس کار بازیکنا رو تایید نمیکنه کار بازیکنا بد بود اما نوک پیکان انتقادات و فحش هات :)D) باید سمت وزارت ورزش و پروین و دوستاشون که لابی کردن مدیریت رو بگیرن باشه نه سمت بازیکنای خودمون .. اونایی که این تیم خوب رو به این روز انداختن امثال همین وزیر که اصلا براش مهم نیست تیم دولته و تیم وزارت ورزشه اینقد شعور نداره که حداقل درست مصاحبه کنه برمیگرده میگه پرسپولیس مسئله کوچیک و بی اهمیتیه !!!

بعد ببین همه جای دنیا همینه بازیکن پول میگیره بازی میکنه پول نباشه بازی نمیکنه مثال سانتاندر رو که برات زدم دیگه مگه اعتصاب بالاتر از بازی نکردن هم داریم ؟؟؟
سری آ ایتالیا رو بخاطر اعتصاب بازیکنا به بی پولی به تعویق انداختن چجور اونجا هوادارا نمیگن چرا بازیکنای مثلا میلان خوب بلدن ببازن ولی لیگ رو بخاطر پول عقب میندازن ؟

من میگم همیشه یه جور نگاه کنین وقتی بحث دربیه هممون توقع داریم ال کلاسیکو باشه و بازیکنامون مث بازیکنای اروپایی جذاب بازی کنن .. همین خودت توقع داری فولاد رو تو اهواز ببریم و پنالتیا رو مثل پیرلو بزنیم ولی وقتی بحث حق و حقوق بازیکناست توقع داری مثل 30 سال پیش بدون پول بازی کنن و اینجا دیگه حرفی از اروپا نمیزنی و کاملا سنتی فکر میکنی ..

خدا کنه همه این بازیکنا رو بتونیم حفظ کنیم چون تیم خوبی داریم بازیکنای خوبی داریم ولی با این وضعیت و با وجود هوادارایی مث تو بعیده :D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
امیدوارم امروز بازی رو ببریم...
بعد بازیکنا دوباره بیان اعتصاب کنن تا پولشون رو بگیرن
:D

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز

همه حرفهایی که دوستمون GAME_OVER زد نظر منم هست. فقط یک چیز دیگه هم بهش اضافه میکنم و اون اینکه امیدوارم روزی به جایی برسی که حقوقهای کلان بگیری و ببینی که این چیزهایی که شما داری میگی همش تئوریه!! وقتی یک میلیارد درآمد داری باید مثل یک میلیاردر زندگی کنی! عده خیلی کمی هستن که عقل معیشتی دارن که یک نمونه بارزش علی دایی هست که وقتی پول داشت، تو خونه اجاره ای زندگی میکرد چون با پولش کار میکرد. شاید به این بازیکنها بشه گفت کم عقل، ولخرج، بدون احساس مسئولیت نسبت به زندگی شخصیشون ولی کلمه بی غیرت خیلی کلمه سنگینی هست واسشون!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی بد بازی کردیم . افتضاح .
5 روز تمرین نکردن خیلی تاثیر گذاشته بود و انگار یه وزنه به پای بازیکنا وصل بود اصلا نمیتونستن بُدُوَن
اون 10 دقیقه که فجر فشار اورد بازیکنا فقط وایسادن و نگاه کردن انگار نا نداشتن حرکت کنن .. فکر نمیکردم اینقد بد بازی کنیم بازی قبل مقابل سپاهان کجا این بازی کجا ..
پروین که 5 ساله نقشه میکشه برای گرفتن پرسپولیس اخرشم موفق شد روز به روز تیم بدتر میشه و بهتر نمیشه و هیچ امیدی ندارم به اینده تیم ..
امسال تیم خوبی داشتیم دعواهای مدیریتی نابودش کرد . لعنت خدا به وزیر ورزش که رویانیان رو برداشت
دایی هم با این تعویضاش . وسط زمین که مال فجر بود اومد مسلمان رو بیرون برد بدترش کرد . درست بازیکنایی که یکم بهتر هستن رو بیرون میکشه ..
دقت کردین از وقتی نوری رو میزاره هافبک دفاعی تیم برد نداشته . این چند بازی اخر کلا هر بازی نوری بوده تیم نبرده بجاش میتونست یکم شجاعانه تر ترکیب بچینه و با یه هافبک دفاعی بازی کنه و از اول صادقیان رو میزاشت ترکیب .. حدا کنه از بازی بعد کفشگری برگرده که جاش خیلی خالیه :(

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سید صالحی رو برا چی آورد تو بازی؟
این که حتی بلد نیست درست راه بره
پرسپولیس هر سال باید 2-3تا آشغال تو تیمش داشته باشه
کاش نوری و سید صالحی هم این فصل برن ولی امیدوارم دیگه بازیکن اینجوری به پست پرسپولیس نخوره.
والا نوری رو نمیذاشت تو ترکیب پرسپولیس اومد صدر جدول...
من نمیدونم دایی چرا اینقد ترکیب رو دستکاری میکنه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

درود بر شرفت..........
همچین میگن 4 ماه حقوق نگرفتن انگار الان دارن گدایی میکنن.
حقوق میلیاردی و جفتک زدن زیر توپ اسمه خودشونم گذاشتن فوتبالیست حرفه ای... به جانه خودم بازیکن میشناسم تو زمین خاکیا شهر خودمون بازی میکنه
ده تا از این بازیکنا استقلال و پیروزی رو می ارزه.. فقط پارتی نداره.

حیف شما نیست اعصابتون رو خراب کنید، وقت خودتون رو هدر بدید واسه دیدن این بازیها؟!!!!!!!!!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

درود بر شرفت..........
همچین میگن 4 ماه حقوق نگرفتن انگار الان دارن گدایی میکنن.
حقوق میلیاردی و جفتک زدن زیر توپ اسمه خودشونم گذاشتن فوتبالیست حرفه ای... به جانه خودم بازیکن میشناسم تو زمین خاکیا شهر خودمون بازی میکنه
ده تا از این بازیکنا استقلال و پیروزی رو می ارزه.. فقط پارتی نداره.

حیف شما نیست اعصابتون رو خراب کنید، وقت خودتون رو هدر بدید واسه دیدن این بازیها؟!!!!!!!!!!!
مصطفی جان اینکه بازیکن فوتبال بلد نیست و به قول شما جفتک میزنه زیر توپ این حرفت درسته.(کلی منظورم نیست یه عده از فوتبالیست ها )
ولی این دیگه اومده قرارداد بسته و حالا پولش رو می خواد نمیشه بهش بگی که آقا تو دوزار فوتبال بلد نیستی من بهت پول نمیدم.
اونی که باید جلوی ورود این جور فوتبالیست ها که با پول و پارتی میان فوتبالیست میشن رو بگیره کسان دیگه ای هستن که این کا رو نمی کنن چون قطعا خودشون هم دارن از اون طریق یه پولی به جیب میزنن.
تو همین پرسپولیس الآن بازیکن هست که اگه جایی غیر از ایران بخواد بازی کنه اصلا تو تست پزشکی رد میشه چون از سوء تغذیه شدید رنج می بره ولی الآن داره تو لیگ ما بازی میکنه تازه تیم ملی هم دعوت میشه:D
و حق خیلی از فوتبالیست های دیگه که حتما من و شما هم دیدیم خورده میشه .
یه خاطره از خودم تعریف میکنم برات که باچشم های خودم دیدم.
تقریبا 3سال پیش من با یکی از دوستام رفتیم برای تست تیم جوانان ذوب آهن از همه جای کشور هم بازیکن اومده بود.
دوتا تیم می فرستاد تو زمین 10دقیقه الی 15دقیقه بازی می کردن و بعد نوبت دوتا تیم دیگه می شد.
مربی تیم هم اون بالا نشسته بود و پشتش به بازی بود(به جان خودم راست می گم پشتش به بازی بود) و هر از گاهی یه نگاهی مینداخت.
در نهایت هم یه لیست 10نفره از بین حدودا 150بازیکن خوند و تموم شد.
حالا جالب بود اون 10 نفر رو می شناخت کاملا و مشخص بود از قبل این بازیکن ها رو دیده یا بهش معرفی کردن.
و اون همه جوون که فطعا خیلی هاشون از اون 10 نفر بهتر بودن در نهایت باید تو همون زمین خاکی های شهرشون بازی بکنن و افسوس بخورن به حال این فوتبال.
خب این فوتبال نتیجه اش هم مشخصه که این میشه.
آدم خیلی وقت ها با خودش عهد میکنه که دیگه به قول تو برا این فوتبال اعصابش رو خراب نکنه ولی عشق به پرسپولیس لامصب نمیذاره.

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جای دنیا بازیکن پولشو مگیره و بازی میکنه نمیفهمم چرا توقع دارین بازیکن بدون پول و به عشق مردم کار کنه خودت حاضری 3 ماه حقوق نگیری ولی حقوقت بره برای خیریه و یه عده دیگه رو خوشحال کنی ؟؟
وقتی بحث سر دربیه همتون توقع دارین مثل ال کلاسیکو بازی کنن و حرف از حرفه ای نبودن میزنید و میگین بازیکن باید حرفه ای باشه و وقتی بازیکن پولشو میخواد سنتی میشین و میگین کو تعصب و غیرت ؟
همین ساموئل از لیگ انگلیس اومده تا پولشو ندادن 2 هفته سر تمرین نیومد بازیکنای سانتاندر پول نگرفتن تمرین که هیچ ، بازی هم نکردن و بازی جام حذفی رو حاضر نشدن بازی کنن اون که دیگه لالیگاست و بهترین فوتبال دنیا رو داره .. چرا وقتی پای بازی بد دربی وسطه توقع دارین همه مثل بازیکنای اروپایی باشن ولی وقتی پای حق و حقوق وسطه توقع دارین مثل 30 سال پیش لیگ خودمون بدون پول بازی کنن ؟؟ چرا توقع داری بازیکنامون مثل تیمای اروپایی بازی کنن از یه طرفم توقع داری پول نگیرن و باغیرت و به عشق طرفدارا بازی کنن !!!
کار بازیکنا خوب نبود اما مقصر اصلی یه کسایی دیگه هستن نه این بازیکنا
بازم میگم اشتباه گرفتی اونی که باید بهش اعتراض کنی مسئولایی هستن که این تیم چند میلیونی رو ول کردن به امون خدا نه بازیکن تیم خودت .

:Dهههههههههه... فعلا که میبینیم پول حرفه ای میگیرن ولی بازیشون مثله بچه دبستانی هاست...
بنظر من مقصر نه مسئولین هستن نه بازیکنها؛ مقصر کسایی مثله جنابعالی هستن که چندین ساله دارین یقتونو واسه چندتا بازیکن بی ادب و گیج چرت پاره میکنین و حمایتشون میکنین.
تعصب چشم آدمو کور میکنه. واقعیت هارو نمیتونی ببینی. این فوتبال غیر حرفه ای هست در صورتیکه پول حرفه ای میگیرن.. من دو سه سال هست که دیگه فوتبال ایران رو نگاه نمیکنم. قبلن هم پرسپولیسی بودم. ولی با این بازیها دیگه واسم مهم نیست..
فوتبال فقط فوتبال اروپا...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
:Dهههههههههه... فعلا که میبینیم پول حرفه ای میگیرن ولی بازیشون مثله بچه دبستانی هاست...
بنظر من مقصر نه مسئولین هستن نه بازیکنها؛ مقصر کسایی مثله جنابعالی هستن که چندین ساله دارین یقتونو واسه چندتا بازیکن بی ادب و گیج چرت پاره میکنین و حمایتشون میکنین.
تعصب چشم آدمو کور میکنه. واقعیت هارو نمیتونی ببینی. این فوتبال غیر حرفه ای هست در صورتیکه پول حرفه ای میگیرن.. من دو سه سال هست که دیگه فوتبال ایران رو نگاه نمیکنم. قبلن هم پرسپولیسی بودم. ولی با این بازیها دیگه واسم مهم نیست..
فوتبال فقط فوتبال اروپا...
فوتبال ایران همه چیش به هم میاد نمیشه که توقع داشت توکشوری که فقط یه استادیوم خوب داره و باشگاهها اصلا پول ندارن و هیچ امکاناتی وجود نداره و دلالا بیشتر از همه تاثیر دارن توش ژاوی و مسی دربیاد ازش . باشگاهی که پرطرفدارترین تیم اسیاست وزیر ورزش میگه کوچیک و بی اهمیته توقع داری وقتی نظر وزیر اینه فوتبالمون پیشرفت کنه و بازیکنا یه شبه حرفه ای و اروپایی بشن ؟؟؟
بازیکنا هم در حد کشورمون و در حد امکاناتمون و در حد خودمون هستن دیگه .. همه چی با هم متچه وقتی هیچکار اصولی نیست وقتی هیچ آکادمی درست درمونی وجود نداره بازیکن با پول و پارتی میاد بالا توقع دارین بازیکنامون کیا باشن ؟
درضمن من هیچ بازیکنی رو حمایت نکردم و به قول شما یقه هم پاره نکردیم من فقط پرسپولیس رو دوست دارم کاری به بازیکن ندارم که کیه و چیکار میکنه ..
برعکس شما بنظرم این بازیکنا بازیکنای بدی نیستن میبینی که سیدجلال از قطر پیشنهاد 7 میلیاردی داره حقیقی از دیناموکیف پیشنهاد داره بنگر این فصل واقعا عالی بوده شاید بهترین فوتبالش تو این سالها همین امسال بوده . صادقیان 21 سالشه تا قبل این حواشی هربازی 3 امتیاز رو واسه تیم میگرفت .. کفشگری واقعا پدیده بوده .. مسلمان 3 بازی پشت سر همه که 3 تا پاس گل میده اینقدم بد نیستن که شما داری با این لحن حرف میزنی و تخریب میکنی شما که دو سه ساله فوتبال دنبال نمیکنی بهتره درموردش نظر ندی (با احترام به نظرت البته :gol:)

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیه و Checkmate عزیز

اول اینکه من که کار وزیرو تایید نمیکنم ایشالله تو این هفته تو فیسبوک و سایتای دیگه شخصا از خجالتش درمیام همونطور که اون تصویر رو واسه بازیکنا درست کردم بدترش رو واسه وزیر و دولت نا امید درست میکنم که بدونی طرف دار وزیر نیستم

اگرم میبینی به وزیر چیزی نمیگم اینجا چون اون حرفایی رو که قراره بهش بزنم اینجا جاش نیست چون در جا اخراج میشم

من از پول بدم نمیاد ولی اگه جای بازیکنا بودم تو پرسپولیس حتی اگه 1 درصد هم نمیدادن پولمو به احترام اول نام پرسپولیس و دوم هوادارا اعتصاب نمیکردم..100٪ اگه تیمی دیگه بودم اعتصاب میکردم ولی تو پرسپولیس هرگز به خودم اجازه

نمیدادم....بعدشم همین هوادارایی مثل شماهاست که بازیکنا رو بزرگ کردن ... بعدشم من اروپا رو مثال نمیزنم همین پارسال گهر چن روز اعتصاب کرد؟؟؟؟؟ دوست دارم جواب بدی..مگه گهر اینجور نبود(هرچند خجالت میکشم گهر رو با

پرسپولیس مقایسه کنم ولی متاسفانه مجبورم با این ابرو ریزی که بازیکنا کردن) مگه کیسه اینجور نبود؟؟؟؟ اصلا سید جلال که دم از تعصب میزنه که نرفته قطر چرا اعتصاب کرد ایشون که خیلی با تعصب بود از 7 میلیارد گذشت ... به نظرم

اگه میرفت قطر بهتر بود تا اعتصاب کنه ..... توی هوادار با این حرفات فقط و فقط پرسپولیسو بی ارزش میکنی چون نام پرسپولیس اینجا وسطه ...بعدشم من میرم استادیوم سختیا رو تحمل میکنم 100٪ به خاطر پرسپولیسه هیچ منتی هم

نمیذارم ولی بازیکن بی شعوری که میاد اعتصاب میکنه باید هوادارا رو در نظر بگیره که به خاطر پرسپولیس چیکارا میکنه اونم به احترام هوادار یکم سختی بکشه....نه اینکه دم به دقیقه بیاد بگه از گشنگی مردیم

نه اینکه بیاد بگه 50 میلیون وام گرفتم تا عید خونواده رو راه بندازیم واقعا متاسفم...بعدشم پنالتی شانسه درسته ولی نه اینکه مثل بچه دوساله پنالت بزنن بعد بگیم شانس و اقبال بوده نه اینکه دروازه 7 متری جلوش باشه بندازتش بیرون

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیه و Checkmate عزیز

اول اینکه من که کار وزیرو تایید نمیکنم ایشالله تو این هفته تو فیسبوک و سایتای دیگه شخصا از خجالتش درمیام همونطور که اون تصویر رو واسه بازیکنا درست کردم بدترش رو واسه وزیر و دولت نا امید درست میکنم که بدونی طرف دار وزیر نیستم

اگرم میبینی به وزیر چیزی نمیگم اینجا چون اون حرفایی رو که قراره بهش بزنم اینجا جاش نیست چون در جا اخراج میشم

من از پول بدم نمیاد ولی اگه جای بازیکنا بودم تو پرسپولیس حتی اگه 1 درصد هم نمیدادن پولمو به احترام اول نام پرسپولیس و دوم هوادارا اعتصاب نمیکردم..100٪ اگه تیمی دیگه بودم اعتصاب میکردم ولی تو پرسپولیس هرگز به خودم اجازه

نمیدادم....بعدشم همین هوادارایی مثل شماهاست که بازیکنا رو بزرگ کردن ... بعدشم من اروپا رو مثال نمیزنم همین پارسال گهر چن روز اعتصاب کرد؟؟؟؟؟ دوست دارم جواب بدی..مگه گهر اینجور نبود(هرچند خجالت میکشم گهر رو با

پرسپولیس مقایسه کنم ولی متاسفانه مجبورم با این ابرو ریزی که بازیکنا کردن) مگه کیسه اینجور نبود؟؟؟؟ اصلا سید جلال که دم از تعصب میزنه که نرفته قطر چرا اعتصاب کرد ایشون که خیلی با تعصب بود از 7 میلیارد گذشت ... به نظرم

اگه میرفت قطر بهتر بود تا اعتصاب کنه ..... توی هوادار با این حرفات فقط و فقط پرسپولیسو بی ارزش میکنی چون نام پرسپولیس اینجا وسطه ...بعدشم من میرم استادیوم سختیا رو تحمل میکنم 100٪ به خاطر پرسپولیسه هیچ منتی هم

نمیذارم ولی بازیکن بی شعوری که میاد اعتصاب میکنه باید هوادارا رو در نظر بگیره که به خاطر پرسپولیس چیکارا میکنه اونم به احترام هوادار یکم سختی بکشه....نه اینکه دم به دقیقه بیاد بگه از گشنگی مردیم

نه اینکه بیاد بگه 50 میلیون وام گرفتم تا عید خونواده رو راه بندازیم واقعا متاسفم...بعدشم پنالتی شانسه درسته ولی نه اینکه مثل بچه دوساله پنالت بزنن بعد بگیم شانس و اقبال بوده نه اینکه دروازه 7 متری جلوش باشه بندازتش بیرون

درود بر تو.......;)
بعضیا مثله آقای game over نظرشون اینه که همین حد فوتبال لایقمونه....خوب برادر تا تو سطح توقعت رو بالا نیاری از این بهتر نمیشه..اگه تو نری واسشون بزنی به طبل و هورا بکشی اینجور بازی نمی کنن.
هیییییییییی... چه فایده؟!!!!!!! شما به کارت برس..مبارکت باشه.ما که میگیم اعصابتونو واسه این عقب مونده ها خراب نکنید. حالا که خودتون دوس دارید، حرص بخورید...