کلوپ دوچرخه سواری باشگاه مهندسان ایران

reza08

کاربر فعال
سلام دوستان
با عرض ابراز تاسف باید بگم که تعداد خیلی محدودی در ایران به دنبال دوچرخه سواری به صورت حرفه ای حتی آماتور هستند وفقط به دنبال کل کل قرمز آبی هستند
بابا اونا ورزش می کنن
سالم اند پول درمیارن
زندگی میکنن
اما ما می زنیم تو سر هم دیگه به هم فحش میدیم و........
این تاپیک (کلوپ) رو ایجاد کردم که اگه کل کل باز ها بزارن کمی برای سلامتی خود تلاش کنیم
برو بچه ها دو چرخه سوار بیاین اینجا تا یه فکری به حال خودمون بکنیم :confused:
نظر بزارین تا به نتیجه برسیم :question:
لطفا سیاسی صحبت نکنید:biggrin:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza08

کاربر فعال
اول از خودم شروع میکنم
من شخصا عاشق شدید دوچرخه هستم
خیلی کار هام رو با دوچرخه انجام میدم
دوچرخم یه دوچرخه چینی که پارسال 125000 تومان خریدم
تا تونستم تغیرات روش انجام دادم تا کمی حرفه ای بشه و از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرم و خودم هم سرویس می کنمش
تو شهرمون سعی کردم خیلی جاهای دیدنیش رو برا گردش با دوچرخه برم
خلاصه کارا عجیب غریب زیاد میکنم
حالا شما از خودتون و خاطرات تون بگید
سوالی هم درباره دوچرخه سواری و دوچرخه داشتید در خدمتیم
روزی دوبار هم سعی می کنم به کلوپمون سر بزنم که اگه شما تنهام نذارید وکل کل نکنید
و به کلوپ سر بزنید من هم بیشتر میام:gol:

نسیم

عضو جدید
ممنون از تاپیکی که زدیدhttp://www.www.iran-eng.ir/images/editor/favoritesmilies.gif .من خودم عاشق دوچرخه سواری هستم ولی تو خیابون که نمیشهhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif و چون جایی نیست که برم یعنی نمیدونم کجا http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon5.gifبرای همین فعلا" دوچرخه ندارم .http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif

reza08

کاربر فعال
ممنون از تاپیکی که زدیدhttp://www.www.iran-eng.ir/images/editor/favoritesmilies.gif .من خودم عاشق دوچرخه سواری هستم ولی تو خیابون که نمیشهhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif و چون جایی نیست که برم یعنی نمیدونم کجا http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon5.gifبرای همین فعلا" دوچرخه ندارم .http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif
اگر شهر فرشتگان شما تهران هست که پارک های زیادی از جمله پارکی که مخصوص خانم ها هست می تونید برید
برای بردن دوچرخه هم دوچرخه هایی هستند کا میتونید اون رو جمع کنید و به راحتی هم در صندوق عقب ماشین جا میشه
البته کمی گرونه
خلاصه هر که طاووس خواهد نمدونم چیچی حافظا:biggrin:

reza08

کاربر فعال
دو چرخه های تا شو

دو چرخه های تا شو

اول چند تا عجیب که تو ایران فکر نمی کنم پیدا بشن

:D:D

reza08

کاربر فعال
من تا حالا نمونه ی ایرانی ادوچرخه ها ی تا شو رو ندیدم ولی خارجی هاش حدودا بالای یک ملیون هستند
سعی میکنم تا چند روز دیگه اطلاعات کافی براتون بزارم

reza08

کاربر فعال
اینم یه دوچرخه با سیستم ترمز عجیب

فکر کنم 400$ پولش باشه

The RevoPower Wheel is a really cool new invention that makes your regular foot powered bicycle into a Gas Powered Bicycle while letting you travel cheaply, efficiently, and easily. The RevoPower Wheel is simply a 25cc two-stroke gas-powered engine and gears within the front wheel of a bicycle. Revo says it can be installed on any bicycle by any person with very basic mechanical skills.

All you have to do is select your bike (most bicycles with 26" wheels will work), remove your old wheel, open your new wheel, and install your new wheel. Sounds pretty simple to me. Your just replacing it! Your new Gas Powered Bicycle can now travel for 200 miles per gallon at a top speed of 20 mph. To start the engine simply start peddling while the wheel can be used manually or motorized at any time. The RevoPower Wheel is expected to come out in the first quarter of 2007 retailing around $400, but you can reserve your wheel today at Revo.
Via Gearlog

اینم یه مدل دیگه

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
دوستان من خودم عاااااشق دوچرخه سواریم!
یه نامه زدم به فدراسیون 2چرخه سواریه ایران و پرسیدم که شرایط عضویت برای پیشرفت و نهایتا عضو تیم ملی شدن به چه صورتیه!
اصلا جواب ندادن که ندادن که ندادن نامردا :mad:
حالا یه پیغام بزن به شرکت Maple و یه سوال کن.....در عرض 2 ساعت نهایتا جواب میدن!!!
اینه !
فرق ایران با بقیه دنیا!
پارسال هم که تیم دوچرخه سواریه دانشگامون تعطیل شد :(
ضد حالی بود برای من!

reza08

کاربر فعال
خوش اومدید

خوش اومدید

یه نامه زدم به فدراسیون 2چرخه سواریه ایران و پرسیدم که شرایط عضویت برای پیشرفت و نهایتا عضو تیم ملی شدن به چه صورتیه!
حالا یه پیغام بزن به شرکت Maple و یه سوال کن.....در عرض 2 ساعت نهایتا جواب میدن!!!
اینه !
فرق ایران با بقیه دنیا!
ضد حالی بود برای من!

سلام
به کلوب خوش اومدید مهندس;)
شما به چه شاخه ای علاقه مندی
منظورم اینه bmx کوهستان-کراس-تریل-جاده -پیست-؟؟؟؟؟
در ضمن لطفا سیاسی صحبت نکنید:biggrin:

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
با عرض سلام مجدد

با عرض سلام مجدد

سلام
به کلوب خوش اومدید مهندس;)
شما به چه شاخه ای علاقه مندی
منظورم اینه bmx کوهستان-کراس-تریل-جاده -پیست-؟؟؟؟؟
در ضمن لطفا سیاسی صحبت نکنید:biggrin:
سلام ...سلام...سلام
خيلي واقعا خوشحالم كه با يك فرد علاقمند و پايه براي اين ورزش دارم صحبت ميكنم؛
ببينيد ...من به اون شاخه از دوچرخه سواري كه مسير طولاني و نفس گير رو در جاده ركاب ميزنن علاقمندم؛ و ايده آل من همون مسابقه معروف دوچرخه سواري فرانسه(اسمش يادم رفته!) است كه از يك شهر تا شهري ديگه پا ميزنن.....يعني وقتي اين مسابقه رو كانال ورزشي ماهواره نشون ميده....تمام 2:30- 3 ساعت مسابقه رو پا به پاي شركت كنندگان ملل مختلف باشون دارم ركاب ميزنم!!! :w21: آرزوي منه اون مسابقه :w11:
فكر كنم بشه "جاده".....ها؟؟

reza08

کاربر فعال
سلام ...سلام...سلام
خيلي واقعا خوشحالم كه با يك فرد علاقمند و پايه براي اين ورزش دارم صحبت ميكنم؛
ببينيد ...من به اون شاخه از دوچرخه سواري كه مسير طولاني و نفس گير رو در جاده ركاب ميزنن علاقمندم؛ و ايده آل من همون مسابقه معروف دوچرخه سواري فرانسه(اسمش يادم رفته!) است كه از يك شهر تا شهري ديگه پا ميزنن.....يعني وقتي اين مسابقه رو كانال ورزشي ماهواره نشون ميده....تمام 2:30- 3 ساعت مسابقه رو پا به پاي شركت كنندگان ملل مختلف باشون دارم ركاب ميزنم!!! :w21: آرزوي منه اون مسابقه :w11:
فكر كنم بشه "جاده".....ها؟؟
من هم همینطور
فکر کنم منظورتون تورتو فرانس باشه؟
خوب خیلی خوبه
و خیلی سخت. امیدوارم که موفق باشید
من اگه بتونم راهی برای ورود شما راهی پیدا کنم کمک میکنم
من عاشق دوچرخه کوهستانم
سر بالایی یا سر پایینی(دانهیل)
شما توی مسابقه ای هم شرکت کردید که رکوردی هم زده باشید؟
دوچرخه ای که دارید اسمش نوعش مارکش یا هر چیزی که ازش میدونید رو ,اگه ممکنه برام بذارید
ممنون

Schneider

مدیر بازنشسته
بله...بله ..منظورم تورتو فرانس بود :smile:
رویاییست برا خودش!
والا ما چون منزلمون شمیرانات تهرانه و این طرفا شیب زیادی داره( رفت با خودته برگشتش با خدا !!) به همین خاطر من چند سالیه دوچرخه نخریدم دیگه! :(
تویه دانشگاه با دوچرخه ها میرفتیم حوالیه پارک چیتگر تمرین سر بالایی و سرعت میکردیم با مربی!مربیمون میگفت این مارک اون موقه ها که دانشگاه خریدشون ،معروف بودن! اسمشون در خاطرم نیست!
دوچرخه سواری در هر حالتیش بنظرم نیاز به هم پا داره(هر چی بیشتر، بهتر و پر انرژی تر!)
بعدش ابزار ایمنی لازم و بعدش امید و بعد استقامت و استقامت!
مثله زندگیه :smile:

reza08

کاربر فعال
بله...بله ..منظورم تورتو فرانس بود :smile:
رویاییست برا خودش!
والا ما چون منزلمون شمیرانات تهرانه و این طرفا شیب زیادی داره( رفت با خودته برگشتش با خدا !!) به همین خاطر من چند سالیه دوچرخه نخریدم دیگه! :(
تویه دانشگاه با دوچرخه ها میرفتیم حوالیه پارک چیتگر تمرین سر بالایی و سرعت میکردیم با مربی!مربیمون میگفت این مارک اون موقه ها که دانشگاه خریدشون ،معروف بودن! اسمشون در خاطرم نیست!
دوچرخه سواری در هر حالتیش بنظرم نیاز به هم پا داره(هر چی بیشتر، بهتر و پر انرژی تر!)
بعدش ابزار ایمنی لازم و بعدش امید و بعد استقامت و استقامت!
مثله زندگیه :smile:
البته مسابقات تورتو فرانس هم سر بللایی هایی باید بنظرم داشتته باشه
چون از مسیر های کوهستانی میگذره
من بازم پیشنهاد میکنم حتی برای تفریح به دوچرخه سواری بپردازید
البته مواظب سینوس هاتون باشید
از هد بند یا کلاه های یک سره استفاده کنید(کلاه دزدی):biggrin:

مواظب باشید کلان گیرنده:surprised:
شهر ما که هر طرف رفت و بر گشت سر بالایی
ولی سر بالایی هم حال خودش رو داره:confused:
همیشه بعد از یه سر بالایی سر پایینی ای هست;)

آخرین ویرایش:

reza08

کاربر فعال
دوچرخه سواری ورزشی مفید

دوچرخه سواری ورزشی مفید

دوچرخه سواری، ورزشی مفید

دوچرخه سواری
دوچرخه سواری یکی از بهترین ورزشهاست که متاسفانه این روزها در کشور ما کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

این ورزش به غیر از تاثیرات مستقیم برروی سلامتی انسان همچنین فواید زیست محیطی را همراه است که باعث سلامتی بیشتر جامعه طی دراز مدت می شود.

به نظر می رسد که دوچرخه - این وسیله نقلیه کلاسیک - در کشورهای پیشرفته و مدرن کاربرد بیشتری دارد تا در کشورهایی نه کاملا پیشرفته نظیر ایران. برای مثال در اکثر کشورهای اروپایی دوچرخه دارای ارزشی مثل یک ماشین سواری (و حتی بیشتر) است. در این کشورها برخی از دوچرخه ها (نسبت به مدل و کاراییشان) گاها" از خودروهای مدل بالا نیز گرانترند.

این ارزش به دلیل قابلیتهایی نظیر حمل و نقل آسان، ورزش آسان و بی ضرر بودن برای محیط زیست است. دوچرخه سواری همیشه به عنوان ورزشی ساده برای تمام سنین پیشنهاد می شود. این ورزش می تواند هم سبک انجام شود و هم سنگین. برای انجام ورزش دوچرخه سواری لازم نیست که شخص مثلا" تمریناتی خاص را انجام دهد و یا موقعیت فیزیکی آن از شرایطی خاص برخوردار باشد.

در این ورزش بیشتر عضلات پاها در حرکت خواهند بود. که این عمل باعث بالابردن استقامت بدن می شود. البته کمر و سیستم تنفسی انسان نیز تحت تاثیر قرار می گیرند.

آخرین ویرایش:

reza08

کاربر فعال
انواع دوچرخه

انواع دوچرخه

انواع دوچرخه
تا به حال انواع مختلفی از دوچرخه ارایه شده است که البته دو نوع مهم آن، نوع کراس (Cross) و کوهستان (Mountain) هستند. نوع دیگری که طرفدار زیادی هم دارد نوع BMX است که البته این نوع معمولا برای تفریحات به اصطلاح Extreme (غیر عادی) - نظیر حرکات نمایشی استفاده می شود. به هر حال اگر شما این وسیله را برای ورزش روزانه و یا وسیله ای نقیله انتخاب می کنید، بهتر است نسبت به کارایی خود یکی از دو نوع کراس یا کوهستان را برگزینید.

نوع کراس: یا به قول خودمان کورسی، نوعی است که برای جاده و یا مسیرهای صاف استفاده می شود. کراس معمولا دارای چرخه های نازک و بدنه ای سبک است. استفاده از نوع کراس باعث می شود تا نیروی کمتری صرف حرکت گردد. از کراس معمولا برای شتاب بیشتر استفاده می شود. فرمان کراس که معمولا شکلی رو به پایین دارد در دو حالت قابل هدایت است. این قابلیت باعث می شود تا راننده در دوحالت - نسبت به شتاب لازمه - دوچرخه را براند. البته بعضی از مدلهای کراس دارای فرمانی صاف هستند.

نوع کوهستان نوع کراس

اما نوع دیگر یعنی کوهستان: معمولا برای مسیرهای کوهستانی و پر فراز و نشیب استفاده می شود. این نوع دوچرخه معمولا دارای لاستیک هایی پهن و بدنه ای مستحکم است، که این موضوع به دلیل بالابردن استقامت در مسیرهای کوهستانی و غیر صاف می باشد.

فرمان نوع کوهستان نیز معمولا صاف یا دارای شاخکهای رو به بالا (و یا پایین) است که این موضوع باعث کنترل دوچرخه در دوحالت عادی و استقامتی می شود.

البته نوع دیگری از دوچرخه نیز وجود دارد که اصطلاحا" به آن نوع شهری گفته می شود. این نوع دوچرخه، تقریبا دارای خصوصیاتی بین کراس و کوهستان است. نوع شهری معمولا برای استفاده در شهر و جنگل کاربرد دارد.

انتخاب نوع دوچرخه بستگی به کارایی و علاقه شما دارد. برای مثال اگر می خواهید برای مسابقات سرعتی دوچرخه سواری کنید، نوع کراس پیشنهاد می شود. یا اگر می خواهید استفاده روزمره از این نوع دوچرخه داشته باشید و مثلا سرکار رفته یا هر از گاهی به بیرون از شهر نیز بروید پیشنهاد ما دوچرخه نوع کوهستان یا شهری است .

منبع

آخرین ویرایش:

reza08

کاربر فعال
ایمنیBody Armor

ایمنیBody Armor

توجه داشته باشید که یکی از مسایل مهم در این ورزش، ایمنی آن است. سعی کنید به هنگام دوچرخه سواری در هر حال از وسایل ایمنی آن مثل کلاه، زانو بند و آرنجبند استفاده کنید.

اگر از زانو بند و آرنجبند به دلایلی نمی توانید استفاده کنید، حداقل خود را به کلاه ایمنی دوچرخه سواری مجهز کنید. البته در مسابقات و یا دوچرخه سواری در کوهستان استفاده از تمامی تجهیزات ایمنی لازم است.
البته سعی کنید از زانو بند و آرنج بند استفاده کنید چون مفاصل آسیب پذیری بالایی دارند

اگر در شهر دوچرخه سواری می کنید، سعی کنید که در مسیرهای مشخص شده برای دوچرخه برانید. اگر چه در کشور ما این مسیرها معمولا کم بوده و یا اصلا وجود ندارند. دوچرخه خود را هر از گاهی کنترل بدنه ای و یا به اصطلاح آچارکشی کنید. از لاستیکهای خود مطمین باشید و بادهای تیوپ را همیشه کنترل کنید.

معمولا دوچرخه ها دارای جعبه ابزار و وسایل ابتدایی کمکهای اولیه هستند. اگر دوچرخه تان این وسایل را ندارد، سعی کنید این وسایل را در کیف یا کوله خود بهمراه داشته باشید.

اگر در شب می رانید، شب نما ها یا چراغهای دوچرخه را جهت عملکرد درست بررسی کنید. همچنین از لباسهای روشن استفاده کنید.
حتی میتوانید از یک چراغ قوه هم برای ایمنی بیشتر استفاده کنید

آخرین ویرایش:

reza08

کاربر فعال
تغذیه

تغذیه

تغذیه
معمولا قبل از دوچرخه سواری غذای سبک توصیه می شود. اگر مدت دو چرخه سواری شما طولانی است یا در مسابقه ای قصد شرکت دارید حتما غذای سبک و نسبتا کم بخورید. چون ممکن است که فشاری که این ورزش در شرایط سنگین به بدن می آورد باعث حال بهم خوردگی شود.

همیشه آب به همراه داشته باشد. اکثر دوچرخه ها مجهز به قمقمه آب هستند. این ورزش معمولا آب بدن را کم می کند. پیشنهاد می شود تا آب معدنی بنوشید چون املاح معدنی برای بدن در حین ورزش مفید هستند. نوشیدنی های قندی نیز مفید هستند چراکه در حین انجام دوچرخه سواری، بدن قند نیز سوخت می کند. البته سعی کنید که بعد از اتمام ورزش از نوشیدنی های قندی استفاده کنید نه در حین دوچرخه سواری.

اگر مسیر زیادی را طی می کنید، می توانید از تغذیه های کوچک و پر انرژیی که راحت خورده می شوند استفاده کنید. برای مثال شکلات یا خرما. تغذیه هایی مثل بیسکویت توصیه نمی شوند چراکه ممکن است در گلو گیر کنند.

اگر این ورزش را به طور متناوب پی گیری می کنید، پیشنهاد می شود تا برای تغذیه و موارد دیگر آن با پزشک یا مشاور پزشکی خود حتما مشورت کنید.

نسیم

عضو جدید
من تا حالا نمونه ی ایرانی ادوچرخه ها ی تا شو رو ندیدم ولی خارجی هاش حدودا بالای یک ملیون هستند
سعی میکنم تا چند روز دیگه اطلاعات کافی براتون بزارم

قیمتش مهم نیست . اگر لطف کنید و از مکانهایی که احتمال فروش این نوع دوچرخه ها هست هم اطلاعاتی به من بدید ممنون میشم .http://www.www.iran-eng.ir/images/editor/favoritesmilies.gif

reza08

کاربر فعال
قیمتش مهم نیست . اگر لطف کنید و از مکانهایی که احتمال فروش این نوع دوچرخه ها هست هم اطلاعاتی به من بدید ممنون میشم .http://www.www.iran-eng.ir/images/editor/favoritesmilies.gif

این مدل دوچرخه های تاشو آساک دوچرخ
البته اینا تک سرعته اند ودنده ندارند
تاشو " 20 تک سرعته

.
نمایندگی های فروش
می تونید زنگ بزنید و از نمایندگی ها بپرسید
البته من نمونه خارجی رو به شما توصیه می کنم
برا خرید خارجی هاش اگه تو تهران هستید یا به تهران دسترسی دارید
من تا شنبه شب چندتا مرکز خرید خوب براتون پیدا میکنم.

آخرین ویرایش:

hamidarchitec

عضو جدید
اینه !
فرق ایران با بقیه دنیا!
ضد حالی بود برای من!

اول عضو هیئت یا باشگاه محلی بشو . بعد توی مسابقات استانی شرکت کن ....بعدش سالی 1 الی 2 دفعه برای مسابقات کشوری اعزام هست .... اونو هم مقام بیار بعدش میری برای تیم ملی:D

hamidarchitec

عضو جدید
سلاااااااااام من دیوانه دوچرخه هستم 25 سالمه و 15 سال تجربه حرفه ای در crosscountry دارم چرخم merida matts speed هست تو مسابقات محلی هم 5 سال پیش با چرخ چینی دوم شدم . ولی سفر + رکورد رو زیاد تجربه کردم. ( مسیر کوهستانی اردبیل 500 کیلومتر در 4 روز در بی راهه ها )

hamidarchitec

عضو جدید

سلام دوستان
با عرض ابراز تاسف باید بگم که تعداد خیلی محدودی در ایران به دنبال دوچرخه سواری به صورت حرفه ای حتی آماتور هستند وفقط به دنبال کل کل قرمز آبی هستند
بابا اونا ورزش می کنن
سالم اند پول درمیارن
زندگی میکنن
اما ما می زنیم تو سر هم دیگه به هم فحش میدیم و........
این تاپیک (کلوپ) رو ایجاد کردم که اگه کل کل باز ها بزارن کمی برای سلامتی خود تلاش کنیم
برو بچه ها دو چرخه سوار بیاین اینجا تا یه فکری به حال خودمون بکنیم :confused:
نظر بزارین تا به نتیجه برسیم :question:
لطفا سیاسی صحبت نکنید:biggrin:

سلام بر همه رفقا و....... شاید تهران اینجوری باشه ولی شیراز ما که اینجوری نیست.

دوچرخه برای خانم و اقا کاملا مرسوم شده ( البته چشم ما برای این قضیه در اومد:confused:)

reza08

کاربر فعال
سلام بر همه رفقا و....... شاید تهران اینجوری باشه ولی شیراز ما که اینجوری نیست.

دوچرخه برای خانم و اقا کاملا مرسوم شده ( البته چشم ما برای این قضیه در اومد:confused:)
این موضوع خیلی خوبه
ولی الاهی خدا به شما ئ همشهریاتون صبر بده:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سلاااااااااام من دیوانه دوچرخه هستم 25 سالمه و 15 سال تجربه حرفه ای در crosscountry دارم چرخم merida matts speed هست تو مسابقات محلی هم 5 سال پیش با چرخ چینی دوم شدم . ولی سفر + رکورد رو زیاد تجربه کردم. ( مسیر کوهستانی اردبیل 500 کیلومتر در 4 روز در بی راهه ها )
خیلی خوبه
من هم تو شهرمون سوم شدم:biggrin::biggrin:
ایبته با همون دوچرخه
مسیرش 2km بیشتر نبود

اول عضو هیئت یا باشگاه محلی بشو . بعد توی مسابقات استانی شرکت کن ....بعدش سالی 1 الی 2 دفعه برای مسابقات کشوری اعزام هست .... اونو هم مقام بیار بعدش میری برای تیم ملی:D
بلاخره یه شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت
الان هم عضو تیمی هستید؟

hamidarchitec

عضو جدید
رضا جان خیلی از اشنایی باهات خوشبختم . مراحل موفقیت رو 2 ساله میشه رفت(الان نائب قهرمان کورسی کشور (نیما) که دوستم هست فقط 3 سال کار کرد . البته روزی 5 ساعت تمرین میکرد

راستی . . . تصحیح میکنم گفتم مسابقات محلی ... مسابقه قهرمانی استانی بود:redface:

آخرین ویرایش:

reza08

کاربر فعال
رضا جان خیلی از اشنایی باهات خوشبختم . مراحل موفقیت رو 2 ساله میشه رفت(الان نائب قهرمان کورسی کشور (نیما) که دوستم هست فقط 3 سال کار کرد . البته روزی 5 ساعت تمرین میکرد

راستی . . . تصحیح میکنم گفتم مسابقات محلی ... مسابقه قهرمانی استانی بود:redface:
سلام مجدد
منم از آشنایی با شما خوشحالم
من پارسال روزی 2 3 ساعت کار می کردم
ولی امسال زیاد وقت نداشتم
الان هم شب نیم تا 1 ساعت کار میکنم
البته کوهستان
امیدوارم بازم به کلوپ سر بزنی
ما رو تنها نذار

hamidarchitec

عضو جدید
همین هم تمرین خوبیه به مرور زمان بازده ریه رو بالا میبره. راستی رشته کوهستان خیلی رشته خوبیه تا میتونید به تمرینات خودتون ادامه بدین

reza08

کاربر فعال
اینم یه دوچرخه با سیستم ترمز عجیب

سعید دلبندم این موتوره نه ترمز:D

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
جانه من
اولا ببخشید
دوما موتورش چه جوری کار می کنه میتونی توضیح بدی؟؟؟
خواهش میکنم!!!!!!!
فقط محض کنجکاوی
من عاشق پیشرفت علم هستم
توضیحی چیزی برام بذار تو جیه شم
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon13.gifhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon13.gifhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon13.gif
خوب اینطوری که دیگه دوچرخه نمیشه
در ضمن من سعید نیستم آرشیتک حمید
i'm reza08
;)
اینم منبع ی که ازش این خبر رو آوردم
یه سر بزن
ضرر نمیکنیhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

آخرین ویرایش: