کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

لنگیا دوباره 3 تایی شدن
اگه یخورده دقت میکردیم 4تارو میزدیم دیگه اینقد ورور نکنن.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
با تاخیر سوراخ شدن لنگیا رو تبریک میگم
بهترین خط دفاع دنیا (بقول خودشون)
بهترین لنگ تاریخ
رو تو نیم ساعت آشپال کردیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منصوریان کجا رو نگاه میکرد , از کجا خورد. این بازی آخرشون تو تبریز خیلی دیدنی بود. از پشت و بغل پنجره مدام سوت میزد و داد و فریاد میکرد , آخرش هم که سه شد. البته این سه با اون سه هایی که میگفتن خیلی فرق داره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها هنر منصوریان تهییج بازیکنان کم سن و سال و ایجاد هیجان کاذب در ذهن آنها برای انجام بازی تهاجمی است که قبلا هم با این روش موفق شده،این روش با وجود بازیکنان ستاره و با تجربه جواب نمیده.مگه تو دربی .
تاکتیک تیمی و اینا رو هم که بلد نیست ، پس جای تعجبی نیست که 6 تا از عربها بخوره و 4 تا هم نخوره .
استقلال ممکنه در صورت ادامه مربیگری منصوریان طوری از هم بباشه که دیگه نشه جمع ش کرد.البته من شنیدم که این نقشه ها از قبل برنامه ریزی شده که تیم و باشگاه بره به سمت واگذاری با قیمت کم به بخش خصوصی.که خود منصوریان هم یکی از شریک های خرید هست.

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پ.ن 1: سلااااام به همه آبی دلآ
پ.ن 2: چن سالی میشد 7تا پرچممونه تکون نداده نداده بودیمآ

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااممممممممممم خدمت آبیدلای گل
میگم این لنگیا چه رویی دارنا !!!
مابودیم در مقابل الغرافه 5تا خوردیم؟؟؟!!! اگه قرار به آبروریزی باشه لنگیا اول آبروریزی کردن
و خداییش تیممون ناقص بود و در شرایط خاصی همچین اتفاقی افتاد نبود کمربند میانی بدترین ضربه رو به تیم زد.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااممممممممممم خدمت آبیدلای گل
میگم این لنگیا چه رویی دارنا !!!
مابودیم در مقابل الغرافه 5تا خوردیم؟؟؟!!! اگه قرار به آبروریزی باشه لنگیا اول آبروریزی کردن
و خداییش تیممون ناقص بود و در شرایط خاصی همچین اتفاقی افتاد نبود کمربند میانی بدترین ضربه رو به تیم زد.

عزیزم اگه به من تیکه میندازی لازمه خدمتت بگم که من نه لنگی ام و نه کیسه کش آبی دل :d

کلا از لیگ خلیج فارس خوشم نمیاد هیچکدوم تاپ نیستن کافیه به تیم عربی ثروتمند و پر ستاره بیفتن پشت سر هم پر پر میشن نوبت لنگیا هم میرسه آسیاب به نوبت :d تا اینجاشم با گل به خودی اومدن بالا

فقط طرفدار تیم ملی ام اونم بخاطر کیروش و تیم عالی که ساخته :gol:

این تیم های دسته چندمی لیگ ابروی ایران و بردن شدیم مضحکه ی عربهای خلیج فارس

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اگه به من تیکه میندازی لازمه خدمتت بگم که من نه لنگی ام و نه کیسه کش آبی دل :d

کلا از لیگ خلیج فارس خوشم نمیاد هیچکدوم تاپ نیستن کافیه به تیم عربی ثروتمند و پر ستاره بیفتن پشت سر هم پر پر میشن نوبت لنگیا هم میرسه آسیاب به نوبت :d تا اینجاشم با گل به خودی اومدن بالا

فقط طرفدار تیم ملی ام اونم بخاطر کیروش و تیم عالی که ساخته :gol:

این تیم های دسته چندمی لیگ ابروی ایران و بردن شدیم مضحکه ی عربهای خلیج فارس

عزیزم ؟!!!!!!! چ زود خودمونی شدش !

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تسلیت بابت شیش تایی شدنتون ...زنگ تفریح آسیا...آبروریزی تو آسیا....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تسلیت بابت شیش تایی شدنتون ...زنگ تفریح آسیا...آبروریزی تو آسیا....

تاریخ 5تایی شدنتون یادت رفته لنگی جون ؟!
یادآوری کنم آیا؟
زنگ تفریح و آبروریز شما بودینو بس ، بعداز سالها پاتون به 8تاتیم رسیده زبونتون بلند شده.
2تا قهرمانی 2 نایب قهرمانی و چندبار مقام سومی رو استقلال آورده تو آسیا حالا حالاا باید بدویین تا یدونه از اینارو داشته باشین

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازین به بعد بهتون نمیگم عزیزم همون کیسه کش بیشتر بهتون میاد :d

سو تفاهم هم نمیشه دیگه
.
.
.
خدا دوتا چشم بهت داده برو تو تاپیک پرسپولیس بگرد ببین من یک پست اونجا گذاشتم برای طرفداری لنگی ها یا نه

تا حالا یک پست اونجا نذاشتم حتی تو نظرسنجی های کل کل فوتبالی هم اسمم نیست

پس نمیتونی بگی من لنگی ام فقط یک مدرک علیه من داشته باشی من قبول میکنم

فقط اومدم اینجا نمک بپاشم رو زخمتون و برم :d

اسدقلال خوزستان با اون کمبود نقدینگی از شماها خیلی بهتر بود حداقل ابرومندانه بازی کرد

لنگ هم رفتنی هس نگران نباش با اون مربی ارزشی کروات ش . مثه این میمونه که پراید قرمز و نیسان ابی رو بذارن با پورشه و مازاراتی مسابقه بدن اقا نمیشه دیگه بالخره یک جایی کم میارید هرچند عربها اش دهن سوزی نیستن اما پولدارن و بازیکن های گرون قیمت زیاد دارن

لنگ و کیسه جزو بنجل ترین تیمهای حذفی منطقه غرب اسیا بودن :d من نمیدونم دیگه به چی مینازید؟؟

اگرم تا فینال برید یک تیم از اسیای شرقی میاد بالا و فیلم تون میکنه مثه سپاهان

الکی نپیچون نمیتونی جواب بدی دیگه قبول کن نزن تو جاده خاکی

دویست سال پیش قهرمان شدین هی بگید ما قهرمان آسیایم عمرا دیگه با پیشرفت روز افزون فوتبال در حال حاضر رنگ قهرمانی ببینید نه فقط شما اون سه سهمیه ایران هم همینطور

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

سو تفاهم هم نمیشه دیگه
.
.
.
خدا دوتا چشم بهت داده برو تو تاپیک پرسپولیس بگرد ببین من یک پست اونجا گذاشتم برای طرفداری لنگی ها یا نه

اسدقلال خوزستان با اون کمبود نقدینگی از شماها خیلی بهتر بود حداقل ابرومندانه بازی کرد

لنگ هم رفتنی هس نگران نباش با اون مربی ارزشی کروات ش . مثه این میمونه که پراید قرمز و نیسان ابی رو بذارن با پورشه و مازاراتی مسابقه بدن اقا نمیشه دیگه بالخره یک جایی کم میارید هرچند عربها اش دهن سوزی نیستن اما پولدارن و بازیکن های گرون قیمت زیاد دارن

لنگ و کیسه جزو بنجل ترین تیمهای حذفی منطقه غرب اسیا بودن :d من نمیدونم دیگه به چی مینازید؟؟

دویست سال پیش قهرمان شدین هی بگید ما قهرمان آسیایم عمرا دیگه با پیشرفت روز افزون فوتبال در حال حاضر رنگ قهرمانی ببینید نه فقط شما اون سه سهمیه ایران هم همینطور

تورو خدا گریه نکن :crying2:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

سو تفاهم هم نمیشه دیگه
.
.
.

ببین خانوم یا آقای، عزیزم !
برا من فرقی نداره شما لنگی باشی یا طرفدار تیم دیگه یا حتی عرب خلیج فارس
حرف من اینه که اینجا تاپیک آبیدلانه، و شما که طرافدار هیچ تیمی تو ایران نیستین پس دلیلی نداره بیاین اینجا برای ابراز وجود.
اینجا تاپیک آبیاست ما علاقمندان به اس اس تو هر شرایطی ازتیممون حمایت میکنیم.
----------------------------
لازمه توضیح بدم یکی از دلایلی همیشه تیمای ایرانی تو مراحل آخر لیگ آسیا کم میارن بد موقه بودن فصل نقلو انتقالاته، تیمای ایرانی وقتی خوبن به مراحل بالا میرسن اما قبل از بازیای آخر تو فصل نقل وانتقلات بازیکنای خوبشون از تیم جدا میشن بخاطر همین به فینال نمیرسن، مثله استقلال که تو اون سال جباریو ... از تیم جدا شدن و نتونست به فینال برسه.اگه بود صددرصد یه پای فینال ما بودیم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تورو خدا گریه نکن :crying2:

گریه ی واقعی رو موقه ی باختتون شما کردید نه من ..کاملا مشخصه

این جواب ، به جواب بچگانه ی شما بود!

باشه منم بهتون حق میدم که از تیم تون حمایت کنید.... اما شما نمیتونید به من دستور بدی کجا نظر بدم کجا ندم والا من نمیدونستم اینقد میسوزی وگرنه نمیومدم پست اولم جنبه ی شوخی داشت اما شما بی جنبه اید من معذرت میخام واقعن نمیدونستم

اشکاتو پاک کن حالا

موفق باشید

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان قدیمی..... یادش بخیر، چه روزایی داشتیم اینجا... چقدر زود گذشت ... همه پخش و پلا شدن و دیگه خبری از کسی نیست.... کاش میشد برگردم به همون روزا..... بچه های گل کلوپ آبیدلان انشالله هر کجا که هستید دلتون آروم باشه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان قدیمی..... یادش بخیر، چه روزایی داشتیم اینجا... چقدر زود گذشت ... همه پخش و پلا شدن و دیگه خبری از کسی نیست.... کاش میشد برگردم به همون روزا..... بچه های گل کلوپ آبیدلان انشالله هر کجا که هستید دلتون آروم باشه
درود بر حاج علی یاران دیرین و قدیمی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا چ روزگاری بود
ان شاءالله هرجا هستید شادوسالمو خوشبخت باشید در پناه حق