کلاس کنکور ← مهندسی آب

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب خالد احمد الی راحت گیر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان :gol:
با آرزوی موفقیت برای همه.منم اگه همت کنم و بخونم زهکشی امتحان میدم.
کتاب خالد احمد انتشارات شهرآب و تا جایی که من از بچه های سالای قبل شنیدم چون سوالات تکرار میشه خیلی مفید بوده براشون .
چقد خوب میشه که این تبادل نظرات تا آخر آزمون ادامه داشته باشه و جزوه هامونو اینجا به اشتراک بذاریم.

ab88

عضو جدید
سلام دوستان :gol:
با آرزوی موفقیت برای همه.منم اگه همت کنم و بخونم زهکشی امتحان میدم.
کتاب خالد احمد انتشارات شهرآب و تا جایی که من از بچه های سالای قبل شنیدم چون سوالات تکرار میشه خیلی مفید بوده براشون .
چقد خوب میشه که این تبادل نظرات تا آخر آزمون ادامه داشته باشه و جزوه هامونو اینجا به اشتراک بذاریم.
سلام ان شاالله موفق باشین---چه خوب شد حالا شدیم سه نفر--حقیقتش من ریاضیم خیلی ضعیفه وقتی ریاضی میخونم روحیه م برا بقیه درسا هم ضعیف میشه حالا گفتن همین کتاب خوبه ببینیم چی میشه

• Like
واکنش ها: n30e

n30e

عضو جدید
سلام ان شاالله موفق باشین---چه خوب شد حالا شدیم سه نفر--حقیقتش من ریاضیم خیلی ضعیفه وقتی ریاضی میخونم روحیه م برا بقیه درسا هم ضعیف میشه حالا گفتن همین کتاب خوبه ببینیم چی میشه

بعضیا ریاضیشون زیاد خوب نیس رو زبان وقت میزارن!اگه زبانت خوبه میتونی زبانم بخونی!!ریاضی لازم نیس تموم مبحثارو بخونی من خودم دامنه و برد زیاد بلد نیستم یا تعویض انتگرال گیری یه باراینارو محض آشنایی خوندم .ولی میخام رو بقیه مبحثا مث ماتریس حد وپیوستگی اعداد مختلط بردارها خط و صفحه مشتق توابع دومتغیره این چیزایی که بیشتر بلدم تمرکز کنم ک حداقل بتونم از30تاتست بااطمینان10-15تاشوبزنم!روحیتم ضعیف نکن همه مث همن در یه حدیم فقط اونی که تلاشش بیشتره موفقتره!به امید خدا !وقتی حوصله نداری ریاضی نخون اینجوری حتی نمیتونی تمرینارو تا آخرش حل کنی اول صب ریاضی بخون یا آخرشب که همه جا سکوته و حوصله داری من خودم شبا درس میخونم روزا حوصلم نمیگیره که این به نظرم بستگی به خود طرف داره

ab88

عضو جدید
بعضیا ریاضیشون زیاد خوب نیس رو زبان وقت میزارن!اگه زبانت خوبه میتونی زبانم بخونی!!ریاضی لازم نیس تموم مبحثارو بخونی من خودم دامنه و برد زیاد بلد نیستم یا تعویض انتگرال گیری یه باراینارو محض آشنایی خوندم .ولی میخام رو بقیه مبحثا مث ماتریس حد وپیوستگی اعداد مختلط بردارها خط و صفحه مشتق توابع دومتغیره این چیزایی که بیشتر بلدم تمرکز کنم ک حداقل بتونم از30تاتست بااطمینان10-15تاشوبزنم!روحیتم ضعیف نکن همه مث همن در یه حدیم فقط اونی که تلاشش بیشتره موفقتره!به امید خدا !وقتی حوصله نداری ریاضی نخون اینجوری حتی نمیتونی تمرینارو تا آخرش حل کنی اول صب ریاضی بخون یا آخرشب که همه جا سکوته و حوصله داری من خودم شبا درس میخونم روزا حوصلم نمیگیره که این به نظرم بستگی به خود طرف داره
اره منم صبح یادگیریم افتضاحه واسه همین سعی میکنم بیشتر خلاصه نویسی کنم صبح تا درس بخونم چون خوابم میگیره---من اگه بتونم 7-8تا تست ریاضی بزنم اون روزو تو تقویم ثبت میکنم اینقد که من از این ریاضی میترسم از بابام نمیترسم:biggrin: ان شاالله همه موفق باشن

• Like

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

من قراره منابع امتحان بدم. همه درسا تموم شده به جز منابع که از اول آبان شروع کردم. راستش دیگه از درس خوندن خسته شدم. من چون فارغ التحصیلم وقت بیشتری نسبت به عزیزانی که هنوز میرن دانشگاه دارم.این مساله هم خوبه و هم بد .خوبیش اینه که بیشتر میشه خواند و بدیش اینه که روزام خیلی تکراری شدن.هر روز درس. برای روز امتحان لحظه شماری میکنم تا از شرش خلاص شم.

به امید موفقیت همه

• Like

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من قراره منابع امتحان بدم. همه درسا تموم شده به جز منابع که از اول آبان شروع کردم. راستش دیگه از درس خوندن خسته شدم. من چون فارغ التحصیلم وقت بیشتری نسبت به عزیزانی که هنوز میرن دانشگاه دارم.این مساله هم خوبه و هم بد .خوبیش اینه که بیشتر میشه خواند و بدیش اینه که روزام خیلی تکراری شدن.هر روز درس. برای روز امتحان لحظه شماری میکنم تا از شرش خلاص شم.

به امید موفقیت همه

خب دیدتو باید عوض کنی..بخون که یاد بگیری و مهارت و علمت توی رشتت بره بالا...وقتی بری ارشد متوجه منظورم میشی
من اگه جای شما بودم خیلی خوب و عمیق میخوندم که فقط بفهمم و به کنکور هم کاری نداشتم...زبانمم تقویت میکردم
انقد خوب بخون که اگر جایی خواستی مشاوره بدی بتونی و برای کنکور هم انگار رفتی مشاوره...

ab88

عضو جدید
سلام بچه ها--میدونستید هیدرولوژی سه واحدی شده مدیریت منابع آب هم سه واحدی؟؟؟؟

• Like

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

یه سوال داشتم: کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی میشه:404

و کد رشته امتحانی هم میشه: 1302

متاسفانه منابع ضریبش شده 3

توی دفترچه شماره 1 کد رشته ها و دانشگاه ها رو ندادن.

من از روی دفترچه سال 92 پیدا کردم. لطفا سریع جوابمو بدین.

ممنونم

• Like

ab88

عضو جدید
با سلام

یه سوال داشتم: کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی میشه:404

و کد رشته امتحانی هم میشه: 1302

متاسفانه منابع ضریبش شده 3

توی دفترچه شماره 1 کد رشته ها و دانشگاه ها رو ندادن.

من از روی دفترچه سال 92 پیدا کردم. لطفا سریع جوابمو بدین.

ممنونم
سلام وارد مراحل ثبت نام که بشی فکر کنم خودش میاد که کدوم دانشگاه چه کد رشته ای داره

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

بله ثبت نام کردم.راستی دوستان درس منابع الآن کجایین؟ من به فصل قانون توزیع رسیدم. بد بیاری پشت بد بیاری. دلمو خوش کرده بودم که خوبه ضریب منابع 2 .ولی حالا............ خیلی پشیمانم که این گرایشو انتخاب کردم. ای کاش زهکشی انتخاب میکردم. خدا به آخر عاقبتمون رحم کنه.

• Like

ab88

عضو جدید
با سلام

بله ثبت نام کردم.راستی دوستان درس منابع الآن کجایین؟ من به فصل قانون توزیع رسیدم. بد بیاری پشت بد بیاری. دلمو خوش کرده بودم که خوبه ضریب منابع 2 .ولی حالا............ خیلی پشیمانم که این گرایشو انتخاب کردم. ای کاش زهکشی انتخاب میکردم. خدا به آخر عاقبتمون رحم کنه.
نترس برا من وشما تنها ضریب 3 نشده برا همه ست اگه جزوه نیست همه ندارن پس زیاد استرس به خودت وارد نکن همون پی دی اف هارو بخونی میتونی بالا بزنی--پس من چی بگم که هنوز منابع رو شروع نکردم

• Like

lamis nei30

عضو جدید
سلام
منم میخوام آبیاری زهکشی شرکت کنم.
درمورد ریاضی، کتاب آقاسی خوبه کامل توضیح داده کتاب احمد آلی هم خوبه ولی تستاش طبقه بندی نیس!ینی باید تمام مباحث ریاضی رو بخونی بعد ک مسلط شدی تستاش رو حل کنی!
واسه درسای تخصصی هم ک کتابای دکتر علیزاده کافین!

• Like

n30e

عضو جدید
سلام بچه ها!!!من تابستونم خوب بود ولی از اول مهر هیچ درسی رو نخوندم!ایشالا بعد از دهه محرم دوباره استارت میزنم!منابه آب که به نظر من خوندنیه هرچه دیرتر خونده شه بهتره!

sanaztt

عضو جدید
سلام.کسی کارنامههای مهندسی آب گرایش سازه های آبی سال گدشته رو داره؟میخام درصداشونوبدونم.باتشکرفراوان

آخرین ویرایش:
  • Like

ab88

عضو جدید
سلام به همگی تایپیک مارو که انتقال دادن یه مشورت هم باهامون نکردن---باید راهپیمایی راه بندازیم:biggrin::biggrin::biggrin:
یه سوال داشتم اینکه شماها که هیدرولوژی میخونین این فرمولا رو حفظ میکنین؟؟؟آخه میدونین تو کتاب تست دیباگران سوال از فرمول های تجربی زیاده ولی کنکوراش بیشتر آزاد و ملی سالهای 80 اینجور سوالا اومده من تستای 88 به بعد رو که نگاه میکنم خیلی به ندرت سوالی هست که از فرمول های تجربی حل بشه اگه هم باشه همون معروفاشه مثله زمان تاخیر (فرمول SCS)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام به همگی تایپیک مارو که انتقال دادن یه مشورت هم باهامون نکردن---باید راهپیمایی راه بندازیم:biggrin::biggrin::biggrin:
یه سوال داشتم اینکه شماها که هیدرولوژی میخونین این فرمولا رو حفظ میکنین؟؟؟آخه میدونین تو کتاب تست دیباگران سوال از فرمول های تجربی زیاده ولی کنکوراش بیشتر آزاد و ملی سالهای 80 اینجور سوالا اومده من تستای 88 به بعد رو که نگاه میکنم خیلی به ندرت سوالی هست که از فرمول های تجربی حل بشه اگه هم باشه همون معروفاشه مثله زمان تاخیر (فرمول SCS)

سلام دوست عزیز
قبلش تذکر داده شد
لطفا تو حفظ نظم تالار کمک کنید تاپیک بی مورد ایجاد نکنید
مخصوصا تاپیک هایی که از قبل وجود داشته

از همکاریتون ممنون

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام به شما دوست گرامی

همونطور که فرمودین بیشتر توی کنکور آزاد ازش میاد. بعید میدانم که همچین سوالایی رو بدن. به نظر من سوالای آزاد خیلی غیر استانداردن. گرچه کنکور سراسری هم خالی از اشتباه نیست! من یه تست از دانشگاه آزاد دیدم که گفته بود فرمول " فولر" کدام گزینست؟ این فرمول یه روش تجربی برای تعیین دبی حداکثر سیلابه. خیلی تست مسخره ای بوده. در مورد زمان تاخیر هم که اشاره کرده بودین باید عرض کنم که اگه به تستها دقت کنید بیشتر از فرمول که Ct *(L.Lca)^ 0.3 استفاده میشه. زیاد نگران روشهای تجربی نباشین.

امیدوارم صحبتام مفید واقع شده باشن.

موفق باشید.

colourless gold

عضو جدید
یه سوال هیدرولوژی
کدام یک از منحنی ها بر اساس رابطه دبی- ارتفاع است؟
1- منحنی سنجه
2-منحنی تداوم
3- هیتوگراف
4-هیدورگراف

(رها)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوالات کنکوری رابطه اب و خاک و گیاه:

1111.jpg

آخرین ویرایش:

مریمs

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید ..... کسی هست بهم کمک کنه برای برنامه ریزی واسه کنکور امسال ؟ لطفا راهنماییم کنید؟؟؟

مریمs

عضو جدید
چه رشته و گرایشی هستین؟

واقعیت اینه که من برای ارشد زهکشی داشتم میخوندم الان چند وقت دودل شدم که منابع شرکت کنم میدونم میتونم برسم ولی هنوز مطمین نیستم که منابع بهتره , لطفا راهنماییم کنید

بالا